Engelli Tuvalet Kabini

Prefabrik dünyası, yapı ve inşaat dünyasına alternatif olarak kabul edilen ve oldukça ekonomik özelliklere sahip bir sektördür. Küçük kabinler ve konteyner tarzı tasarımlar, inşaat masrafına girmeden etkili çözümler sunuyor. Seyyar engelli tuvalet kabini, güvenlik kabini, ofis, yatakhane, duşluk ve kulübe gibi birçok kategoride pratik çözümler prefabrik sayesinde gerçekleşiyor.

Tuvalet Problemine Etkili Çözüm

Tuvaleti olmayan fabrikalar, imalathaneler, piknik alanları, pazarlar ve benzeri yerler için seyyar tuvalet seçenekleri etkili çözümdür. Bu kategoride engellilere özel olarak tasarlanan tasarımlar, engellilerin ihtiyacına göre özel tasarlanmıştır. Zemine yakın olan ve giriş çıkış sorunu meydana getirmeyen engelli tuvalet kabini seçenekleri, çürüme, kokma veya benzeri bir durumla karşılaşmaz. Depreme dayanıklı olan bu tasarımlar, diğer betonarme seçeneklerdeki kullanım kolaylığını sunuyor. Koku, nem ve sıvı yalıtım özelliğinin yanı sıra yıkanabilir olması, engelli tuvalet kabini seçeneklerinin hijyenik kalmasında etkili olmaktadır. Alaturka ve klozet seçeneğine göre tasarlanan tuvaletlerde, engelliler için genellikle klozet tasarımına uygun modeller tercih edilmektedir.

Engellilerin WC İhtiyacı Göz Önüne Alınmaktadır

Seyyar özelliğe sahip tuvaletler, bay, bayan ve engelli sınıflandırması ile hazırlanmaktadır. Prefabrik ürünlerimiz doğalgaz, su ve elektrik tesisatları ile uyumludur. Bu nedenle engelli tuvalet kabini seçeneklerinde su tesisatı ve elektrik tesisatı kolaylıkla montajlanmaktadır. Bir tuvalette bulunması gereken her şey engelli tuvaletlerinde mevcuttur. Depolu olan tasarımlar, özellikle su tesisat sıkıntısı olan yerlerde kullanışlıdır. Ayrıca mobil tarzı modellerde de depolu  engelli tuvalet kabini seçenekler etkili çözüm sunuyor. Bir tuvalet için su en önemli ihtiyaç olduğu için, firmamız tuvalet tasarımlarında su ihtiyacını dikkate almaktadır. Ayrıca giriş-çıkış, tuvalet ihtiyacı için pozisyon alma gibi doğal durumlar göz önüne alınmaktadır. Havalandırma ihtiyacı için en uygun noktalarda havalandırma bölümü mevcuttur.