Projeler

Nova Prefabrik Lüx Metropol Kabinler

Metropol Kabinler görsellik, iklim şartlarına dayanaıklılık ve üretimide kullanılan malzeme kalitesi ile sağlamlık açısından uzun ömürlü ve kullanışlıdır.İstenilen ölçülerde Metropol Kabinlerimi siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına göre tasarlıyor ve hizmetinize sunuyoruz. Nova Prefabrik Ailesi olarak müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda ön plana çıkıyor ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız memnuniyet mektupları ile sektördeki yerimizi koruyarak geleceğe sağlam adımlarla yürüyoruz.

DETAYA GİT

Bağ Bahçe Konteyner Evleri

Arsanıza uygun, istenilen ölçü ve ebatlarda sandviç panelli konteyner evleri kendi tesislerimizde Nova Prefabrik kalitesi ve güvencesiyle imal edip,Türkiye'nin her noktasında kendi uzman ekiplerimizce yerinde kurulum ve montajını yaptıkdan sonra anahtarı teslimini gerçekleştiryoruz.

DETAYA GİT

Tehlikeli ve Kimyasal Atık Konteynerı

Nova Prefabrik atık Konteyner çözümlerinde, projenize en uygun planlama yapılmakta ve işinizi tam karşılayan ürünü üretmektedir. Fonksiyonel ve modüler atık konteyner çözümleri ile işlerinize ve işletmenize güven, değer ve verimlilik katıyoruz.

DETAYA GİT

İzmir Tire Belediyesi Polietilen Mobil Wc-Tuvalet

Polietilen tuvalet kabinleri hızlı kurulumu,taşınabilir pratik ve kullanışlı olması özelliğine sahiptir. Üzerinde barındırdığı temiz su deposu ile temiz suya erişimin problem olduğu alanlarda idealdir. Çok küçük bir alan kaplamasına rağmen içerisinde bulunan mini lavabo ve çeşmesi ile hijyene önem verilmiştir.

DETAYA GİT

Riva 3 Katlı Yatakhane Konteyner Projesi

İstanbul Riva’da yapımına başlamış olduğumuz 432 m² alan üzerine kurulu 3 katlı yatakhane konteynerı tamamlayıp teslimini yapmış bulunmaktayız. Yüksek izolasyonu, yangın dayanımı, yağmur ve su sızdırmazlık özelliği, birleşim yerlerinin izolasyonları, özel dış kapamaları, pencereleri ısı camlı olması, zemin döşemelerinin PVC ve uluslararası standartlarda tasarlanıp özel olarak üretilmiştir.

DETAYA GİT

Taksi ve Otobüs Duraklarında Nova İmzası

Bulunduğu şehrin doğasına uygun ve dört mevsim iklim koşullarına göre özel tasarımı ve üretimi yapılan taksi ve otobüs durakları şehrin belirli bölgelerinde yerini almış durumda. Yalvaç Belediyesi Başkanlığının Taksici esnafın ve yöre halkının daha kaliteli hizmet alabilmesi adına firmamızdan talep edilen Metropol Kabinlerin teslimini yapmış bulunmaktayız.

DETAYA GİT

Mardin Müze Müdürlüğü'ne Özel Kabinler

Her geçen gün projelerine bir yenisini ekleyen Nova Prefabrik, Mardin Müze Müdürlüğü için üretimi yapılan 300X500 Metropol Kabin, 130X250 Su Depolu WC Panel Kabinler ve 210X210 ölçülerinde Su Depolu Engelli Wc lerin teslimatını yapmış bulunmaktayız. Bu ürünlerin üretiminde özel doğramalar, her Wc kabin için koku yapmayan 400 lt. su deposu, özel havalandırma menfezleri ve zemin için 1.sınıf kalite seramik kullanılmıştır.

DETAYA GİT

Sivas-Kars Hattı Demir Yolları Kontrol Kabinleri

Sivas-Kars Hattı Demir Yolları güzergahının belirli noktalarına konulmak üzere özel olarak üretimini yapmış olduğumuz Kabinlerin teslimatını yapmış bulunmaktayız.Bölgenin zor kış şartları dikkate alınarak üretilen kabinler, 160X200 ölçülerinde olup, özel kaldırma ve zemine monteli mapaları, forklif ayaklık bölümleri, özel elektrik panosu, darbeye dayanıklı metal saç kapı, havalandırma menfezleri ve kabinin içerisindeki raf ve aksesuarlar ön plana çıkmaktadır.

DETAYA GİT

Yurt dışına Özel Metropol Kabin

Dış piyasada kullanılmak üzere özel ölçülerde numune olarak üretmiş olduğumuz Metropol Kabinlerin ihracatını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

DETAYA GİT

Kayse Endüstriyel için Özel Metropol Kabin

Kayse Endüstriyel firması için özel 150X200 ölçülerinde Metropol Kabinin üretimi yapılıp, teslimi gerçekleşmiştir. Dış kaplamada özel boya renk tonları kullanılmış olup, kabin içerisinde mutfak olarak kullanma özelliği de mevcuttur.

DETAYA GİT

Kırklareli/Lüleburgaz Belediyesi Metropol Kabin

Kırklareli/Lüleburgaz Belediyesinde ofis,danışma ve güvenlik olarak kullanılmak üzere üretimi yapılan Wc li Metropol Kabinlerin teslimi yapılmıştır.

DETAYA GİT

Kocaeli/Çayırova Belediyesi Metropol Kabin Teslimi

Kocaeli/Çayırova Çağdaşkent Sosyal Tesislerinde güvenlik ve danışma hizmeti vermek üzere firmamız tarafından özel olarak üretilip, teslimi yapılmıştır.

DETAYA GİT

Karaman / Ermenek Belediyesi Seyyar WC Kabinleri

Ermenek Belediyesi seyyar wc kabinleri, mobil römorklu, 400 lt temiz su depolu ve kendinden hazneli olarak üstün kalite standartlarında üretimi yapılmış ve zamanında teslimatı yapılmıştır.

DETAYA GİT

Ankara Vergi Dairesi Metropol Konteyner Projesi

Anakara Vergi Dairesi Başkanlığı için üretilen 200cm X 200cm ölçülerinde klimalı modern metropol konteyner ürününü teslim ettik.

DETAYA GİT

Lüx Metropol Kabin

150x200 ölçülerinde lux metropol kabin nova prefabrik ve nova kabin kalitesiyle istanbul sancaktepe gedizler otomotive teslim edilmiştir

DETAYA GİT

Şanlıurfa Belediyesi Otobüs Terminali Güvenlik Noktaları

Şanlıurfa belediyesi otobüs terminali güvenlik noktaları için 15 adet 110x110 paslanmaz çelikten yapilan güvenlik kulübeleri nova prefabrik ve nova kabin kalitesiyle teslim edilmiştir

DETAYA GİT

Kocaeli Gebze VI (İmes) Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

Kocaeli Gebze VI (İmes) Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin birden fazla alanlarına oluşturulacak güvenlik merkezleri için firmamızca üretilen konteynerlar ve buna ek olarak wc (tuvalet ) kabinlerin teslimini yapmış bulunmaktayız. 300X500 olarak ölçülendirilen konteynerların iç kısımları için, temiz hava dolaşımını sağlayan dekoratif fanlı aspiratör, pencere kısımların da ise her türlü hava şartlarına ve dışarıdan gelecek darbeye dayanıklı özel kepenk sistemi uygulanmıştır.

DETAYA GİT

İstanbul Eczacılar Odası Reçete Dağıtım Merkezi

Her geçen gün konteynerda projelerine bir yenisini ekleyen Nova Prefabrik, İstanbul Eczacılar Odası reçete dağıtım merkezi odası olarak kullanacağı 300*700 özel konteynerı üreterek vatandaşın hizmetine sunmuş bulunmaktadır.

DETAYA GİT

Muğla Menteşe Belediyesi Hazneli Wc ve Metropol Kabinler

Nova Prefabrik, sorun değil çözüm üretmeyi kendine ilke edinerek ürün pörtföyüne bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Kırsal ve atık kanallarının olmadığı bölgelerde tuvalet atıklarını bir noktada biriktiren hazneli wc-tuvalet ürünü gelişitrerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Muğla Menteşe Belediyesi için özel olarak tasarlanıp üretilen hazneli wc-tuvaletler ve görselliği ile dikkatleri üzerine çeken metropol kabinlerin teslimatını belirtilen sürede yapmış bulunmaktayız.

DETAYA GİT

İnşaat Sektöründe bir NOVA klasiği

Nova Prefabrik işçi yatakhane,işçi yemekhane, ofis ve wc-duş konteynerlarını İnşaat sektöründen, okullara, yurtlara, hastanelerden askeri tesislere, mülteci kamplarından turizm mekanlarına kadar kısacası yatılı personel bulunduran bütün alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Nova Prefabrik olarak, bir projeyi daha tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. SB inşaat'ın gebze deki şantiye alanına konuşlandırılan ofis, işçi yemekhane, işçi yatakhane, wc-duş konteynerlerın teslimi istinelen sürede teslim etmiş bulunmaktayız.

DETAYA GİT