Tek Katlı Prefabrik Ev

Dünya genelinde, son zamanlarda oldukça fazla yapı çeşidi kullanılmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere pek çok ülkede iki katlı prefabrik ev kullanımı başlamıştır. Ülkemizde ise genel olarak tek katlı prefabrik ev kullanılıyor olsa da benzer mimari ve mühendislik çalışmalarına sahiptir.

Tek katlı prefabrik ev, özellikleri ve avantajları sayesinde dünya genelinde her geçen gün değişen konaklama ve barınma ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretmektedir. Üretmiş olduğumuz tüm tek katlı prefabrik ev modelleri uzun ömürlü, güvenli ve konforlu bir konaklama, barınma çözümü oluşturmaktadır. Bu husustaki en ekonomik seçenek niteliği taşır. Günümüzde tek katlı prefabrik evler yaygın olarak tercih ediliyor çünkü her türlü ihtiyaçlara odaklı olarak şekillendirilebilen modeller bulunmaktadır. Bunların yanı sıra ekonomik tek katlı prefabrik ev fiyatları ve bahçe kullanım alanı oluşturması gibi özellikleri de bulunmaktadır. Özellikleri ve avantajları ile tek katlı prefabrik evler pek çok kullanıcının ilgisini çekmektedir.

Modern tasarımıyla öne çıkan tek katlı prefabrik ev çeşitleri mühendisliği, avantajları ve estetik mimarisiyle göz dolduruyor. Ayrıca uygun tek katlı prefabrik ev fiyatları yoğun talep görmektedir. Sizlerde tek katlı prefabrik ev çeşitleri ile hayalinizi doğada toprak kokusuyla yaşayabilmenin mutluluğunu tadacaksınız.

Nova Prefabrik olarak üretmiş olduğumuz tek katlı prefabrik evler betonarme yapılara göre çok daha hızlı üretilmektedir. Bu durum sizlere önemli ölçüde zaman ve para tasarrufu sağlar. Zaman tasarrufu yanı sıra tek katlı prefabrik ev modelleri ses, ısı ve su yalıtımı açısından betonarme binalara göre çok daha yüksek izolasyon sağlamaktadır. Uygun tek katlı prefabrik ev fiyatları ile satışa sunulan modellerimiz modüler bir yapıya sahiptir. Bu hususta bulunduğu alandan sökülüp başka yere taşınabilir. Ürettiğimiz tek katlı prefabrik ev modelleri betonarme evlere göre çok daha güvenli, sağlam ve dayanıklıdır.

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Üretmiş olduğumuz tüm tek katlı prefabrik ev fiyatları oldukça uygundur. Çünkü tek katlı prefabrik evler portatif ev veya hazır ev olarak da isimlendirilebilir. Bu tarz yapılar, tüm bileşenleri ile kuruluma hazırdır. Bir tek katlı prefabrik ev satın aldığınızda istenen arazi üzerine kısa sürede montajı gerçekleştirilir. Bu hususta tek katlı prefabrik ev fiyatları 2022 yılında da oldukça ekonomik standartlarda belirlenmiştir. Tıpkı tek katlı prefabrik ev fiyatları 2021 yılında olduğu gibi uygun kalabilmeyi başarmıştır. Yüksek kaliteye sahip olan betonarme evlerin fiyatları günümüzde oldukça yüksektir. Öte yandan tek katlı prefabrik ev seçenekleri de yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle üretimi gerçekleştirilmektedir. Buna rağmen tek katlı prefabrik ev fiyatları 2022 yılında diğer yapı bileşenlerine göre çok daha ekonomik fiyatlara sahiptir.
Günümüzde ucuz prefabrik tek katlı prefabrik ev fiyatları bulmakta oldukça zordur. Fakat Nova Prefabrik sayesinde bu artık çok zor değildir. Yapı sektöründe 2021 yılında fiyatlar artmaya başlamıştır. Bu hususta tek katlı prefabrik ev fiyatları 2021 yılında da oldukça ekonomikti. Tek katlı prefabrik ev fiyatları 2022 yılında oldukça uygun kalmayı başarmıştır. Günümüzde ise betonarme yapıların ciddi maliyetlerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Betonarme yapıların dezavantajları ise ucuz prefabrik tek katlı prefabrik ev fiyatları ile arasındaki makas farkı her geçen gün açılmaktadır. 

Her detayı düşünülerek mühendislik çalışmaları güdülen tek katlı prefabrik ev planları sayesinde kullanıcılarına oldukça konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Ayrıca ucuz prefabrik tek katlı prefabrik ev fiyatları yüksek kalite standartlarına karşın her daim ekonomik kalmaktadır. Böylelikle herkesin hayallerindeki yaşam alanına tek katlı prefabrik ev fiyatları sayesinde ekonomik, hızlı hem de kolayca sahip olabilmektedir. Bu hususta prefabrik tek katlı ev çeşitleri önemli bir avantaj sunmaktadır.

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Tek katlı prefabrik ev planları sayesinde modüler yaşam alanları kurulabilmektedir. Bu özelliği sayesinde bir arazi üzerine pratik şekilde tek katlı prefabrik ev modelleri kurulabilmektedir. Kurulum esnasında düz bir zemin üzerine beton uygulamasının yapılması gerekmektedir. Düz beton zemininin ardından prefabrik tek katlı ev montajı gerçekleştirilmektedir. Kısa süren bir montaj işleminin ardından kullanıma tamamen hazırdır. Zamandan tasarruf sağladığı gibi prefabrik ev tek katlı modeller, kira tasarrufu da sağlamaktadır. Hızlı üretiminin maddi açıdan faydası oldukça büyüktür. 

Prefabrik ev tek katlı modellerin öne çıkan bir diğer önemli özellik ise yüksek konfora sahip olmasıdır. En yeni teknolojiyi içerecek şekilde üretimi gerçekleştiren prefabrik ev tek katlı yapılar yüksek konfor sağlıyor. Tek katlı prefabrik anahtar teslim prefabrik ev fiyatları daha uygun hale getiren bir diğer özelliği ise ısı, ses ve su yalıtımına sahip olmasıdır. Bu sayede prefabrik tek katlı ev modelleri kötü dış çevre koşullarına ve sert mevsim koşullarına oldukça dayanıklıdır. Öte yandan prefabrik tek katlı ev çeşitleri, betonarme yapılara göre çok daha yüksek bir izolasyon kalitesi sunmaktadır. Çünkü tek katlı prefabrik ev modelleri ve içi ve dışında oldukça kaliteli ve son derece dayanıklı izolasyon malzemeleri kullanılmıştır. Ayrıca kullanılan diğer malzemelerde oldukça kaliteli olduğundan dolayı oldukça uzun ömürlü bir kullanım güvencesi de sağlar. 

Çelik konstrüksiyonlu tek katlı prefabrik ev projeleri sayesinde yapılar, doğal afetlere ve yangına karşı da yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu hususta prefabrik ev planları tek katlı çeşitleri deprem başta olmak üzere sert rüzgarlar, yangın ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklılığı yüksektir. Bu hususta en kullanışlı tek katlı prefabrik ev modelleri son derece güvenli bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Prefabrik ev modelleri tek katlı yapıların yalıtımında kullanılan malzemeler ise genellikle iç ve dış duvarın arasında kullanılan malzemelerdir. Bu malzemenin ismi ise polistren köpüktür. Kullanılan bu malzeme, dünya genelinde kullanılan kaliteli bir malzemedir. Kullanılan malzemenin teknik özellikleri ise 44 mm iken yoğunluğu 10 kg/m3’dür. Bunların yanı sıra çatı bölümünde ise mineral yünü kullanarak ısı yalıtımı duvarlar özelinde tamamlanmıştır. Prefabrik ev planları tek katlı yapılarda kullanılan mineral yününün kalınlığı ise 50 mm’dir. Kullanılan malzemeler yangına dayanıklı malzemelerden oluşmaktadır. Bu kadar kaliteli malzeme kullanımına rağmen prefabrik ev tek katlı fiyatları oldukça ekonomik kalmayı başarmıştır.

En Çok Tercih Edilen Tek Katlı Prefabrik Ev

Tüm tek katlı prefabrik ev modelleri, modüler yapılardır. Böylelikle en ucuz tek katlı prefabrik ev fiyatları ile sahip olabileceğiniz yapı üzerinde kullanım istek ve ihtiyaçlarına göre düzenleme yapabilirsiniz. Ayrıca prefabrik tek katlı ev modelleri oldukça fazla ebat çeşitliliğine sahiptir. Bu hususta prefabrik ev modelleri tek katlı modeller üzerinde farklı oda sayısı ve mimarisiyle üretilmekte ve bu sayede her kullanım ihtiyacına en iyi yanıt verecek eve sahip olabilmenize yardımcı olmaktadır.

Prefabrik ev tek katlı fiyatları sayesinde kullanıcılar maddi fayda sağlayabiliyor. Fakat yapı üzerinde kullanılan pencere ve çatı malzemesi sayesinde yapı içerisinde yapılan iklimlendirme çalışmaları daha tasarruflu olmaktadır. Bu hususta kullanıcı tek katlı prefabrik anahtar teslim prefabrik ev fiyatları özelinde yine kar sağlamaktadır. Uygun prefabrik tek katlı ev fiyatları ile sahip olabileceğiniz evlerde standart olarak beyaz renk çift camlı PVC pencereler kullanılmaktadır. Çatı malzemesi olarak ise galvaniz trapez sac kullanılmaktadır. Pencereler ve çatı malzemesi sayesinde yapı, dışarıdaki seslerden ve yağabilecek kar ve yağmur suyundan izole edilmiş olur. Özellikle sıvı yalıtımı konusunda kullanılan çatı malzemesi oldukça önemlidir. Galvaniz sac ise bu konuda oldukça etkilidir. Böylece yapı sıvı, ısı ve ses yalıtımı kazanırken, sizlerde prefabrik tek katlı ev fiyatları sayesinde oldukça fazla tasarruf sağlayabilirsiniz.

Hangi Tek Katlı Prefabrik Evler Sizler İçin Uygun

Toplum içerisinde modern yaşamın konut ihtiyacına yenilikçi bir çözüm sunmaktayız. Bu hususta ürettiğimiz yapılarda birbirinden önemli özellikler bulunmaktadır. Deprem bölgesi olarak geçen ülkemizde en güvenilir konut sistemleri yapmak gerekmektedir. Bizler de üretici olarak bu sorumluluğun farkındayız. Bu hususta üretmiş olduğumuz tüm yapılar depreme dayanıklı ve bu hususta test edilmiş yapılardır. Aynı şekilde üretmiş olduğumuz güvenlik kabini modelleri de doğal afetlere dayanıklı yapılardır. Bu yapıların planları incelenirken, üzerinde bazı değişiklikler yapılabilmektedir. Bu hususta taşınabilir ev sistemleri sınıfında bulunan bu yapılar portatif yapılar olarak bilinmektedir. Arazi üzerinde altyapı uygulamasının, yani beton zemininin tamamlanmasından sonra kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilebilir.

Anahtar Teslim Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

En kaliteli tek katlı prefabrik ev fiyatları kapsamında bir diğer avantaj ise çatı avantajıdır. Bu kapsamda çatının rüzgar ve kar yükünü kaldırabilmesi için çatı makasları ile güçlendirilmiştir. Bunların yanı sıra galvaniz sac ise kaynak ile tutturulmak yerine vida ile sabitlenir. Bu işlemin amacı ise sert esen rüzgara karşı daha iyi direnç sağlamak ve üzerine yağan kar birikintisini hiçbir sorun olmadan taşınabilmesidir. 

Üretmiş olduğumuz yapıların kullanım alanı boyutları, diğer tasarım özellikleri gibi kriterlerini inceleyerek kendinize en uygun olanı modeli bulabilirsiniz. Bu hususta yapı içerisinde kaç kişi yaşayacağı, çocuğunuzun olup, olmadığı gibi detayları da düşünmeniz önerilmektedir. Size uygun olan yapıyı en hızlı şekilde bulmak veya fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla