Prefabrik Ofis

Modern prefabrik ofis binaları pek çok özel ve kamu işletmeleri tarafından çokça kullanılmaktadır. Günümüzde prefabrik ofis çeşitleri yol yapım projelerinden, toplu konut projeleri, madencilik ve dev gayrimenkul projeleri gibi pek çok projede kullanılmaktadır. 

Prefabrik ofis modelleri arasında en çok tercih edilen tek katlı modellerdir. Öte yandan prefabrik lüks ofis binaları ile hemen hemen aynı özelliklere sahip prefabrik ev modelleri bulunmaktadır. Ev modelleri de farklı ebatlarda üretilebilmekte ve farklı dış mimarileri bulunmaktadır. Bazı evlerin mimarileri daha sade bir yapıya sahip iken, bazıları lüks ve simetrik bir dış mimariye sahiptir. Bu özellikleri sayesinde prefabrik olduğu dahi anlaşılmaz. 

Satılık prefabrik ofis binalarına dönecek olursak, dev projelerin şantiyelerinde ve maden gibi alanlarda genellikle haftanın yedi günü, yirmi dört saati çalışma durmaz. Çalışma durmayınca da personelin barınma ihtiyacı doğmaktadır. Bu sebepten ötürü prefabrik ofis binaları genellikle tek başına satılmaz. Öte yandan bu tarz alanlarda mavi yaka ve beyaz yaka personellerin ayrışması gerekmektedir. Beyaz yaka personellerin çalışacağı alanları prefabrik ofis seçenekleri ile sağlayabilirsiniz. 

Makro Prefabrik bünyesinde pek çok prefabrik ofis çözümleri bulunmaktadır. En kaliteli prefabrik ofis binaları Makro Prefabrik tarafından üretilmektedir. Çünkü bizler, en ekonomik prefabrik ofis fiyatları sunarak, en iyi ofis çözümlerini üretmeden önce AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Yapılan ÜR-GE analizleri sırasında pek çok üretici incelenmiş ve üretim öncesinde, üretim sırasında ve sonrasında yapılan hatalar tespit edilmiştir. Tespit edilen hatalar sonucunda daha uzun ömürlü ve pek çok dış etkene dayanıklı prefabrik ofis çözümleri üretilebilmiştir. 

Yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda, tüketicilerin prefabrik ofis binası ihtiyaçları ve şikayetleri araştırılmışmıştır. Keza kelime anlamı da araştırma ve geliştirmedir. AR-GE çalışmalarının onucunda prefabrik şantiye çözümleri depreme dayanıklı olarak üretilmektedir. Öyle ki prefabrik ofis çözümleri, depreme ve diğer doğal afetlerin getirmiş olduğu yıkıma daha dayanıklı bir biçimde üretilmektedir. Uygun prefabrik ofis fiyatları ile bu yapılar çelik konstrüksiyonlar kullanılarak üretilir ve aşırı sert esen rüzgarlara karşı da direnç sağlamaktadır. Yaptığımız araştırmalar sonucunda ofis prefabrik kullanıcısını en iyi şekilde anlayıp, diğer üreticilerin, üretimde yaptığı hataları gidermekteyiz.

Prefabrik Ofis Fiyatları

En ucuz modern prefabrik ofis fiyatları ile modern ofis çözümlerini bulmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü son yıllarda yaşamış olduğumuz ekonomik buhranlar sebebiyle piyasa koşulları oldukça değişken bir hal almıştır. Bu sebepten ötürü genel olarak inşaat sektöründe maliyetler artmıştır. Keza betonarme evlerin fiyatları da yükselen maliyetler sonucunda yükselmiştir. Yükselen fiyatlar sonucunda ise prefabrik ofis binası sahibi olmak isteyenler daha ekonomik bir alternatif aramaya başladılar. Karşılarına çıkan prefabrik ofis fiyatları ile aradıklarını bulmuşlardır.

İnsanlar genellikle prefabrik ofis binası ararken aynı zamanda en ucuz ofis çözümlerini aramaktadır. Ekonomik prefabrik ofis fiyatları ile dayanıklılığı ve sağlamlığı bir araya getiren bizler sayesinde, prefabrik ofis modelleri daha ulaşılabilir olmuştur. 

Prefabrik ofis fiyatları her açıdan daha ekonomik kalmaktadır. Diğer klasik usulde inşa edilen yapılara baktığımızda ise ofis prefabrik seçenekleri daha uygun ve kullanışlı kalmaktadır. Bu yapılar ve betonarme yapılar arasındaki fiyat makası her geçen yıl daha da artmaktadır. Ayrıca modern prefabrik ofis fiyatları içerisine dahil olan bazı malzemeler ve hizmetler bulunmaktadır. Bu malzemeler duş teknesi, lavabo ve bataryaların paket halinde alıcıya verilmesidir. Prefabrik ofis binası fiyatları seçeneklerine dahil olan hizmetler ise konutun yerleştirilmesi, kapı montajı, sıhhi ve elektrik tesisatlarının çekilmesi gibi hizmetler olmaktadır. Prefabrik ofis modelleri ve fiyatları seçeneklerine dahil olan hizmetler ve malzemeler sonucunda yaptırmayı düşündüğünüz inşaat malzemesi bütçesinden de tasarruf etmiş olursunuz. Sonuç olarak en ekonomik şekilde ofis prefabrik modelleri arasından dilediğinizi en tasarruflu yöntem ile satın almış olursunuz.

Prefabrik Ofis Modelleri

Modern prefabrik ofis yapılar modüler niteliği bulunan yapılardır. Bu doğrultuda baktığımızda ise prefabrik ofis modelleri pek çok kullanım ihtiyaçlarına odaklı olarak pek çok farklı ebatta ve tasarımda dizayn edilir. Geleneksel yapı teknikleri ile sınırlı özelliklerde inşa edilebilir. Fakat ekonomik prefabrik ofis modelleri ve fiyatları mimari sınırlamalamaların dışına çıkarak modern ve yenilikçi mimarilerde ofis satın alabilmek mümkündür.

Prefabrik ofis planları özelinde tek katlı ve iki katlı mimarilerde üretilebilmektedir. . İhtiyaç duyulan çalışma alanı sayısı, tipi gibi hususlarda prefabrik ofis planları özelinde kullanım ihtiyaçlarına odaklı olarak yeniden düzenleme yapılabilmektedir. Modüler bir yapıya sahip olan prefabrik ofis modelleri 30 metrekareden başlayarak, 591 metrekareye kadar büyüyebilen modellere sahiptir. Böylesine geniş çalışma alanına ve ekonomik prefabrik ofis binası fiyatları sebebiyle kullanıcısına ve kurumsal sektörlere ciddi kazanımlar sunmaktadır.


Model çeşitliliği çok olması sebebiyle prefabrik yapı seçeneklerini inceledikten sonra kesinlikle almak isteyeceksiniz. Ofislerin özelliklerini incelediğimizde ise kullanıcısına pek çok alanda fayda sağlayan avantajları mevcuttur. Uzman ekibimiz ve yıllardan beri süregelen tecrübemiz ile birlikte ürettiğimiz modellerin hepsinde kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede üretmiş olduğumuz tüm ofis yapıları deprem ve doğal afetlere dayanıklıdır. Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde yalıtılırak sert mevsim koşullarına ve dış çevre etkenlerinden çok fazla etkilenmeden çok rahat kullanılabilmektedir.

Yapıların yalıtımında kullanılan malzemeleri mercek altına alırsak, çatı malzemesi olarak galvaniz sac kullanılırken, duvarlarda EPS strafor kullanılmaktadır. Kullanılan straforun yoğunluğu 16 kg/m3 iken, kalınlığı 80 mm’dir. Tavan kısmında ise yine 80 mm kalınlığında cam yünü kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler evrensel malzemelerdir ve dünyanın pek çok yerinde pek çok yapıda kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler sayesinde ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Üretimi çok hızlı bir şekilde yapılabilen bu yapıların dış malzemeleri oldukça yalıtkandır. Örneğin galvaniz üzerine düşen yağmur ve karı kaydırma özelliğine sahiptir. Böylece sert kış şartlarında çatıya fazla yük binmez, üzerine yağan kar kayarak tahliye olur. Bunların yanı sıra pencerelerde PVC pencereler kullanılmaktadır. Bu pencereler sayesinde içerideki ısıyı dışarıya vermez, dışarıdaki soğuğu içeriye almaz. Yapı içerisindeki iklim tamamen korunmuş olur. Tüm bunlar sonucunda sıvı yalıtımı da sağlanmış olur. Çünkü pencerelerde tıpkı galvaniz gibi yalıtkan bir malzemeden üretilir. Üzerinden kaydırmak yolu ile kar ve yağmur suyunu tahliye eder.

Prefabrik Ofis Almanın Avantajları Nelerdir?

Makro Prefabrik’ten ofis almanın kullanıcısına pek çok avantajı bulunmaktadır. Uluslararası standartlarda üretilen bu yapıların yanında yatakhane ve yemekhane gibi yapılarda oldukça fazla satın alınmaktadır. Bunların yanı sıra fiyat avantajlarıyla da kurumsal markaların çalışmalarda ciddi anlamda faydalar sağlamaktadır. İşte taşınabilir ofislerin kullanıcılarına sağladığı bazı avantajları aşağıdaki gibidir;

Anahtar Teslim Prefabrik Ofis Fiyatları

Taşınabilir yapılar ile ilgili hemen hemen her konuya değindik. Sırada taşınabilir yapıların fiyat özelliklerine geldi. Fiyatlar modelden modele göre değişkenlik göstermektedir. Nispeten tek katlı taşınabilir ofisler daha uygun fiyat etiketine sahiptir. Fakat daha büyük çalışma alanlarına ihtiyacınız var ise iki katlı ofisleri tercih etmeniz önerilmektedir.

Ofis olarak kullanılan bu yapılar, taşınabilir ve hızlı bir şekilde kurulabilen ofis alanları sağlamak için kullanılmaktadır. Bu yapılar, genellikle inşaat alanları, maden sahaları, kırsal alanlar ve geçici ihtiyaç duyulan diğer alanlarda ofis alanı sağlamak için kullanılır. Konteyner olarak üretilen ofis modellerimiz modüler olarak birleştirilebilirler. Bu nedenle, farklı büyüklüklerde ve şekillerde farklı yapıları tasarlanabilir ve mevcut ihtiyaçlara göre özelleştirilebilirler. Bu ofisler, konvansiyonel binalardan daha hızlı kurulabilir ve daha az maliyetlidir. Ayrıca, taşınabilir oldukları için ihtiyaç duyulduğunda kolayca taşınabilirler. İç mekan tasarımı, ofis mobilyaları ve diğer aksesuarlar gibi detaylar da bu ofisler için özelleştirilebilir. Bu tarz ofisler, inşaat alanları gibi geçici projelerde kullanıldığı gibi, kalıcı ofis alanları için de kullanılabilirler. 

Prefabrik Ofis Fiyatları Neye Göre Değişir?

Bu yapılar bazı askeri kamplarda veya gayrimenkul projelerinin şantiyelerinde kullanılmak üzere yatakhane, yemekhane satın alınırken aynı zamanda ofis modelleri de satın alınmaktadır. Bu açıdan baktığımızda çoğu marka için fiyatlar önem arz eder. Her ihtiyaca çözüm olabilmesi için üretilen bu yapılar herkesin maddi olarak ulaşabilmesi adına fiyatları ekonomik belirlenmiştir.

İşler en uygun yapıları seçmeye geldiğinde genel olarak herkes zorlanmaktadır. Sizlere en uygun en hızlı şekilde seçmek için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. En uygun taşınabilir ofis, kişiye ve ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca iş modelinizi ve prefabrik yapının kurulacağı alanı da bu hususta incelemek gerekebilir. Sizlerde avantajlarla dolu ofislerden fiyat teklifi almak isterseniz hemen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla