Kabinler

Kabin

Günlük hayatın içerisinde eski ve yeni pek çok yapı görmekteyiz. Bu yapılardan bir tanesi de kabin modelleri seçenekleridir. Uygun kabin fiyatları ile üretilen ürünlerimiz oldukça talep görmektedir. Kabinler farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak geliştirilmiştir. Bu hususta kabin ürünlerimiz kapalı kullanım alanları oluşturulmasını sağlayan yapı sistemlerinden oluşmaktadır. Modellerin içerisinde panel kabin modelleri de bulunmaktadır. Üretmiş olduğumuz tüm kabinler her alanda kullanılabilir. Bu alanlara örnek olarak siteler, otoparklar verilebilir. Bunların yanı sıra şantiye alanları ve madenler gibi zorlu alanlarda da kullanılabilir.

Kabin ürünlerimiz, yapı sistemleri portatiflik ve yüksek işlevsellik sunmaktadır. Her alanda kullanılabilen kabin ürünlerimiz, farklı kullanım amaçlarına uygun şekilde dizayn ve dekore edilebilmektedir. Portatif olmaları ile zorlu alanlar dahil olmak üzere her alana rahatlıkla da taşınabilen kabinler, güvenlik başta olmak üzere ticari amaçlara kadar her alanda etkin biçimde kullanılmaktadır.

Geleneksel yapı inşa etmenin mümkün olmadığı noktalarda dahi portatif bir çözüm oluşturan kabin ürünlerimiz kapalı bir kullanım alanı sunması sonucunda kolayca oluşturulabiliyor. Kötü çevresel faktörlere ve sert mevsim koşullarına karşı yüksek dayanıklılığa sahip olan ve içerisinde görev yapan memura yüksek koruma sağlayan kabin ürünlerimiz, modüler ve portatif yapılarıyla farklı kullanım amaçlarına ve normal kullanım amaçlarına yanıt verebilmektedir.

Kabin Fiyatları

Kabin ürünlerimiz, oldukça ekonomik fiyat listesi ile belirlenmiştir. Çünkü yerel bir üretici olduğumuzdan dolayı, yerli prefabrik kabin ürünleri tüketicilerini en iyi şekilde anlayabiliyoruz. Bu hususta kabinler, portatif ve modüler olmaları sayesinde her türlü çevre koşullarına sahip mekanda ve her yüzeyde rahatlıkla kurulabilir ve kullanılabilir. Prefabrik kabin ürünlerimizin kullanım amaçları doğrultusunda bakacak olursak, bir memur veya güvenlik görevlisinin kötü çevre ve sert mevsim koşullarından etkilenmeden görevini en iyi şekilde yerine getirmesini sağlayan araçlardır. Keza kabin özellikleri kapsamında incelediğimizde pek çok ihtiyaca çözüm olacak şekilde tasarlanan ürünlerimizin en temel özelliklerinin başında ekonomik olmaları geliyor. Bu sebepten ötürü prefabrik kabin fiyatları incelendiğinde oldukça ekonomik belirlenmiştir. Genel olarak her türlü kullanım amacına göre en ekonomik kalarak uygun fiyatlı çözüm oluşturmaktadır.

Prefabrik kabin ürünlerimizde üretim malzemesi olarak oldukça kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Ayrıca, en kaliteli kabin ürünlerimiz portatif olması ve pratik şekilde uygulanabilirliği ile diğer klasik usulde üretilen yapı sistemlerine göre çok daha ekonomik olmasını sağlamaktadır. En ucuz kabin ürünlerini üretmek için hem yapı malzemeleri hem de zaman yönünden ciddi bir tasarruf oluşturması gerekmektedir. Bu hususta kabin modelleri kullanımında yüksek konfor ve kalite standartları oldukça önemli olup, kullanıcıların sıklıkla tercih etmesinde önemli bir etki yaratıyor. Öte yandan kabin fiyatları kapsamında etkileyen bir diğer husus ise tüm ürünlerimizde yaptığımız izolasyon çalışmalarıdır. Bu çalışmalar kapsamında kabinler sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu teknolojiyi uygulamak için son teknoloji üretim sistemleri kullanılmaktadır. 

Kabin Modelleri

Kabin modelleri, kullanım amaçlarına göre tasarım ve ebat çeşitliliği gösterir. Bizler üretmiş olduğumuz en kaliteli kabin ürünlerimizi üretmeden önce ÜR-GE ve AR-GE çalışmaları yaptık. Üretim geliştirme çalışmaları kapsamında pek çok üreticinin üretim şekli, ve üretim standardı incelenmiştir. Bu hususta en iyi ve dayanıklı seçenek olan sandviç panel teknolojisini kullanmayı uygun gördük. Sandviç panel teknolojisi sayesinde en ucuz kabin ürünlerimizi de üretmekteyiz. Bu açıdan kabin fiyatları sandviç panel teknolojisi sayesinde olumlu etkilenmektedir.

Yaptığımız araştırma geliştirme çalışmaları kapsamında ise prefabrik kabinler kullanan insanları odak noktamıza aldık. Bu insanların ihtiyaçları, şikayetleri ve önerilerini dikkatle dinleyerek kayıt ettik. Sonra kabin modelleri ihtiyacı bulunan fakat henüz alamayan insanların ihtiyaçlarını ve bu husustaki üreticilerden bekledikleri talepleri dinleyerek kayıt altına aldık. Bu hususta en çok öne çıkan istek kabin fiyatları kapsamında ortaya çıktı. Yurdumuz tüketicisi bu ürünlere çok ücret ödemek istemiyor. Bu sebepten ötürü bizlerde en uygun kabin ürünlerini üretmeyi başardık.

Modeller, kullanım amaçları doğrultusunda cam ve kapı tasarımları farklıdır. Cam ve kapının yanı sıra iç dizayn ve teknik özellikleri bakımından da yine alcının kullanım amaçları çözüm olacak şekilde bizler tarafından en kaliteli malzemeyle üretimi gerçekleştirir. Bu sebepten ötürü kabin özellikleri oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Temel olarak farklı ürün çeşitlerimizde bulunmaktadır. Bu ürün çeşitleri kapsamında wc duş kabin modellerimizde oldukça dikkat çekmektedir. Her kabin özellikleri farklı olduğu gibi wc ve duş amaçlarıyla kullanılan ürünlerimizinde farklı özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca bu özellikler kapsamında ebat çeşitliliğide oldukça fazladır. Bu hususta wc ve duş amaçlarıyla kullanılan ürünlerimizin ebatları 110*110 cm başlayarak 130x410 cm aralığına kadar yükselebilir. En büyük ebata sahip kabin kabinde dört farklı bölme bulunmaktadır. Diğer kabinlerimizdeki ölçülerde benzerlik gösterselerde her kabin ürünü farklı amaçlar doğrultusunda kullanıldığından ötürü farklı ebat çeşitliliğine sahiptir.

En Çok Tercih Edilen Kabinler

Prefabrik kabinler, son yıllarda pek çok farklı amaç doğrultusunda yaygın kullanıma sahiptir. Bu hususta etkili olan en önemli etmen yüksek kalitedeki malzemelerden kullanılması diyebiliriz. Üretmiş olduğumuz prefabrik kabinler, en sert hava ve en kötü çevre koşullarında dahi uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sunmaktadır. İstenilen herhangi bir araziye ve tüm açık alanlara kurulumu gerçekleştirilebilen bu yapılar oldukça sağlamdır. Sağlam ve portatif olması sebebi ile prefabrik kabin fiyatları da oldukça ekonomiktir. Ürünlerin fiyatları ve kullanışlılığı sayesinde bu sektörde lider konumundayız. Bu sebepten ötürü en uygun kabin ürünlerini üretmeyi başardık. Bu hususta sizlerde ister sabit bir noktada, ister de değişken noktalarda ürünlerimizin kurulumu ve kullanımı gerçekleştirilebilir.

En ekonomik prefabrik kabin fiyatları sahip olan ürünlerimizin kullanım sahası da oldukça geniştir. Günümüzde halk arasında farklı isimler ile anılsa da farklı yaşam, eğitim ve çalışma alanlarının güvenliğini sağlayan personeller ve farklı işler yapan memurlar için oldukça kullanışlıdır. Ürünlerimiz, açık alanda üstün teknoloji kullanılarak üretilmiş bir ürün sayesinde kapalı bir alan yaratabilmeye olanak veriyor ve bu doğrultuda kapalı alanın en verimli şekilde kullanımına olanak vermektedir.

Ürünlerimiz, güvenlik amacıyla kullanımının yanı sıra büfe, portatif WC gibi farklı kullanım alanları da yaratabilmektedir. Bu hususta mühendislerimiz ürünlerimizin dizaynında farklı kullanım ihtiyaçlarına göre tasarımsal farklılıklara yer verirler. Böylece her kullanım amacına göre uygun bir tasarım ve yapı ürünü çıkabilmektedir. Bunların yanı sıra özel tasarım ürünlerde üretilmektedir. Özel ihtiyaçlarını için en kaliteli ve en işlevsel tasarımın ortaya çıkarılabilmesi sağlanabilmektedir.

Hangi Kabinler Sizler İçin Uygun

Günümüzde insanların yapılar üzerinde dikkat ettiği en önemli husus yalıtım hususudur. Bu hususta ürettiğimiz yapılar üzerinde bazı izolasyon çalışmaları yapmaktayız. Yapılan çalışmalar kullanıclıara iklimlendirme maliyetleri konusunda avantaj sağlamaktadır. Bu yapılan çalışmalarda ise duvarlar büyük bir öneme sahiptir. Bu açıdan yapının duvarları sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Yapılan izolasyon çalışmalarında ise izolasyon malzemesi levhaların arasında kullanılmaktadır. İzolasyon malzemesi olarak ise polistren köpük kullanılmaktadır. Kullanılan malzemenin etkili ve yalıtkan olmasının yanı sıra yangına karşıda dayanıklı bir malzemedir. Köpüğün kalınlığı 44 mm, yoğunluğu ise 10 kg/m3’dür. Yapının çatı kesiminde ise mineral yünü kullanılmaktadır. Çatı bölümü mevsim koşulları ile ilk karşılaşılan bölüm olduğu için bu malzeme kullanarak izole etmekteyiz. Kullanılan mineral yününün kalınlığı ise 50 mm olup oldukça etkili bir yalıtım sunmaktadır. Tüm bu çalışmalar sonucunda yapı tümünde ısı, sıvı ve ses izolasyonu sağlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kabin Fiyatları

Ürünlerimizin avantajları oldukça geniştir. En önemli özellikleri arasında nakliye araçları bir yerden farklı bir yere taşınmasını mümkün kılan yapısıdır. Portatif ve modüler olması sonucunda zorlu mekanlar dahil olmak üzere pek çok farklı mekanda uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanım imkanı sağlar. Isı, sıvı ve ses yalıtımı açısından da yüksek dayanıklılık kazandıran sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Yalıtım çalışmaları yapıldığı için ürünlerimiz. her türlü iklimde ve her türlü coğrafik koşulda kapalı alan oluşturarak, güvenlik görevlilerinin ve memurların görev yapmasını kolaylaştırmaktadır. 

Depolama ve geniş çalışma alanları edinme konusunda bu yapı sistemleri oldukça fazla tercih edilebiliyor. Çünkü bu yapılar üretim malzemeleri başta olmak üzere modüler olması ve rahatlıkla taşımaya uygun olması gibi özelliklerinden ötürü pek çok farklı faaliyet alanında kullanılmaktadır. Ayrıca ürünlerimizin alternatiflerine nazaran oldukça ekonomik bir fiyat etiketine sahip olması da bu hususta oldukça önem kazanmaktadır. Ürünlerimizin sahip olduğu avantajlar ile bireysel ve kurumsal kullanım amaçları doğrultusunda oldukça kullanışlı bir yapı sistemi haline dönüşmesini sağlıyor. Tüm bu avantajları göz önüne aldığımızda ise günümüzde her alanda sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz. Sizlerde bu yapılardan bir tanesine sahip olmak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla