Prefabrik Okul

Son zamanlarda, prefabrik okul gibi pek çok farklı yapıları çevremizde görmekteyiz. Bu yapılar prefabrik şantiye kategorisinde toplanmaktadır. Prefabrik okul gibi yapıların yanı sıra pek çok yapı bulunmaktadır. Yapılar doğrultusunda baktığımızda prefabrik okul gibi yapıların önemi büyüktür. Özellikle yapı yapılamayan zor koşullarda yaşayan köylere prefabrik okul götürmek daha da kolaylaşmaktadır.

Tüm projelerimize göz atarak güvenli ve prefabrik okul binası tasarımlarını keşfedebilirsiniz. Prefabrik okul binaları alanındaki projelerimizle çok daha güvenilir yapıları bulabilirsiniz. Güvenin yanı sıra kullanışlı okulların açılmasına ve okul yapılamayan alanlara da okul yapılmasına destek olmaktayız. Taşınabilir tarzda prefabrik okul binaları her türlü deprem ve doğal afetlerde güvenilir yaşam alanı olarak kullanılabilir. Ekonomik prefabrik okul fiyatları ve yüksek yalıtıma sahip bu yapılar dış etkenlere karşı yüksek koruma sağlar.
 
Yangın, deprem ve diğer doğal afetler dayanıklı prefabrik okul binaları sayesinde güvenlik sorunu olmaktan çıkar. Prefabrik okul projeleri kapsamında eklenen akıllı sistemler sayesinde olası doğal afetler önceden de fark edilebilir. Prefabrik okul projeleri kapsamında yapılan yapıların içerisinde deprem olsa dahi çocuklar binada güvenli şekilde kalabilir. Sizlerde de bütçenize en uygun prefabrik okul fiyatları ile en kaliteli okulları tercih ederek çok daha güvenilir, ekonomik ve eğitim kalitesini arttıran binalara sahip olabilirsiniz.
 
Prefabrik okul yapan firmalar arasında lider konumundayız. Çünkü yaptığımız prefabrik okul binası betonarme binalardan daha güvenilirdir. Bunların yanı sıra prefabrik okul yapan firmalar arasında lider konumda olmamızın bir diğer sebebi, üretmiş olduğumuz prefabrik okul projeleri betonarme yapılara göre oldukça dayanıklı yapılır. Beton binalar gibi deprem yıkılma riski daha düşüktür. 

Prefabrik okul fiyat seçenekleri daha ekonomik olmasıyla öne çıkmaktadır. Bunların yanı sıra prefabrik okul binası ve diğer yapılar arasında güvenlik açısından da fark bulunmaktadır. En çok tercih edilen prefabrik okul modelleri kullanışlı olması sayesinde uzun ömürlü olmaktadır. Yüksek prefabrik okul maliyeti olmasına karşın fiyatları oldukça ekonomiktir. Bu yapılar tüm yaşamsal alan olanakları sunar. Bunların yanı sıra yangın, deprem ve doğal afet koruması sağlarken, bölgede herhangi bir felakette yaşanması halinde sığınak olarak kullanılabilir.

Prefabrik Okul Fiyatları

Prefabrik okul gibi taşınabilir özelliğe sahip yapıların en büyük avantajı maliyette ortaya çıkar. Prefabrik okul fiyatları en ekonomik fiyat etiketine sahip yapılar arasında yer alır. Prefabrik okul, en sağlam ve ekonomik şekilde yapı kurma fırsatını sunan fiyatlarla sunulur. Uygun prefabrik okul maliyeti sayesinde inşaat masrafları gibi masraflardan kurtularak oldukça ekonomik şekilde okul yapmak mümkündür. Prefabrik okul maliyeti ile betonarme okul maliyetini karşılaştırdığımızda, prefabrik okul maliyeti oldukça uygun kalmaktadır. Her bölgede en az bir okul olabilsin diye prefabrik okul fiyat listesi oldukça uygun belirlenmiştir. 
 
Ekonomik prefabrik okul fiyatları sayesinde ulaşılması zor yerler başta olmak üzere okula ihtiyacı olan her yere okul yapmak mümkün olur. Depremden veya toprak kayması ve diğer doğal afetler sonucunda hasar görmesi muhtemel eski okullar yerine prefabrik okul modelleri kolayca inşa edilebilir. Uygun prefabrik okul fiyatları sayesinde hem ekonomik hem daha güvenli çözümler haline gelmektedir. Nova Prefabrik olarak sizlere sunduğumuz ekonomik prefabrik okul fiyat listesi ile çok uygun fiyatlarla okul sahibi olabilirsiniz. 

Prefabrik Okul Modelleri

Prefabrik okul fiyat listesi belirlenirken pek çok kıstas göz önünde bulundurulmuştur. Bu kıstaslardan bazıları AR-GE çalışmaları kapsamında belirlenen ihtiyaçlar ve alıcıların maddi alım gücüdür. Maddi alım güçlerini göz önünde bulundurduğumuzda prefabrik okul fiyat listesi oldukça ekonomik belirlenmiştir. Daha ulaşılır ve sağlam yapılar üretmek için prefabrik okul fiyatları oldukça uygun ve ulaşılabilirdir.

En ince detayına kadar eğitim standartlarını yükseltmek amacıyla tasarlanan ve uzun ömürlü ve sağlam yapılar yaptığımızdan ötürü prefabrik okul yapan firmalar arasında lider konumundayız. Ürettiğimiz prefabrik okul modelleri ile binalarımızın yüksek yalıtım özelliği bulunmaktadır. Bu yalıtım özelliklerini mercek altına aldığımızda ise duvarlarda 44 mm kalınlığında ve 10 m3 yoğunluğunda yangın sınıfı polistren köpük kullanıldığı görülmektedir. Bu malzeme dünya genelinde kullanılan kaliteli ve yalıtkan bir malzemedir. Bir diğer adı EPS köpüktür. Çatı kısmında yapılan yalıtım çalışmaları ise 50 mm kalınlığında mineral yünü ile yapılmaktadır. Bu yapıların dış kısmına istenirse betopan ile daha güzel bir görüntü verilebilir. Ayrıca çatı bölümünde kaynak yapılmaz, çatı bölümünde bulunan galvaniz sac vidalama yöntemi ile sabitlenir. Böylece sert mevsim koşullarına daha dayanıklı olur. Böylece ekonomik prefabrik okul fiyat seçenekleri ile satışa sunulan bu yapılar, ısı yalıtımlı olur. En kaliteli prefabrik okul binaları çevresinde tam yalıtım sağlamak için PVC pencerelerde kullanılmaktadır. Çatı malzemesi olarak kullanılan galvaniz ile pencereler ses ve sıvı yalıtımı sağlayarak yapının tüm yalıtım işlemleri tamamlanmış olur.
 
En kaliteli prefabrik okul binaları, deprem ve yangın güvenliğine sahip olmalıdır. Bunların yanı sıra prefabrik okul binaları fiyatları ile ekonomik çözümler olmalıdır. Bütün şartları taşıdıkları için en kullanışlı prefabrik okul modelleri bizler tasarlayıp üretmekteyiz. Ayrıca bu yapılar hızlı üretildiklerinden dolayı kullanıcısına bu alanda da fayda sağlamaktadır. Kullanışlı, konforlu, güvenilir ve prefabrik okul binaları fiyatları ile ekonomik olan bu yapıları Türkiye’nin dört bir yanına taşımaktayız. Prefabrik okul modelleri ve daha fazlası için müşteri temsilcilerimizi arayabilir, size özel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.
 
En ucuz prefabrik okul binaları betonarme binaların tüm işlevsel özelliklerine sahiptir. Bu binalar, ülkemizde yaygın olarak görülen yangın ve depreme karşı tam güvenlik sunar. Her türlü sert iklim koşulunda, kaliteli yalıtım malzemeleri sayesinde konforlu bir yaşam olanağı sunar. Fiyatlar oldukça ekonomik olduğundan dolayı okulda oluşabilecek farklı ihtiyaçlara daha fazla bütçe ayırmak mümkün olur. Bu yapılar sayesinde eğitim olanaklarını her yere götürülbilir. En kullanışlı prefabrik okul modelleri web sitemizden inceleyebilir ve beğendiğiniz model ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu yapılar, işlevsellik ve kullanım olanakları açısından oldukça iyi görülen yapılardır. Ayrıca farklı alanlarda kullanabileceğiniz taşınabilir çözümlerimiz bulunmaktadır. Tüm çözümlerimiz için de uzman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Prefabrik Okul Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

En ucuz prefabrik okul binaları sayesinde bu yapılar öncelikle cebinize sonra da daha farklı ihtiyaçlarınız kapsamında avantajlar sağlayabilir. Farklı ihtiyaçlara hitap etmesi açısından ebat çeşitlendirilmesi yapılmıştır. Bizler, bilinen avantajlardan çok daha fazlasını kullanıcılara sağlıyoruz. Bu yapıların istenen her yere kısa sürede kurulumu yapılır. Bu sayede kira avantajı bulunur. En büyük avantajı ise kullanıcısına sağladığı düşük maliyetidir. Ayrıca şehir, kasaba ve köy fark etmeksizin ulaşımı zor olan yerlere dahi rahatlıkla kurulabilir. Bu yapılar işlevseldir ve kullanışlı iç mimariye sahiptir. Ayrıca plan üzerinde, yani üretime başlanmadan önce ekstra detaylar incelenip istekler doğrultusunda değiştirilerek daha konforlu ve kullanışlı hale de getirilebilinir. Bu yapıların doğal afetlere karşı olan dayanıklılğı sayesinde yangın ve depremde yıkılma olasılığı düşüktür. Sert iklim koşullarında konforlu iç mekân kullanımı sayesinde iç iklimlendirme çalışmalarında tasarruf sağlar.

Anahtar Teslim Prefabrik Okul Fiyatları

Bu yapılar fiyatları yanı sıra inşaat süreleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Aylarca süren betonarme inşaatların yanı sıra birkaç hafta alan bir inşaat süresine sahiptir. Siparişin geçildiği günden itibaren yapımına başlanarak günler içerisinde kuruluma hazır hale getirilebilir. Taşınabilir vaziyette konumlandırılacağı alana ulaştırılarak birkaç gün içinde tüm tesisat, kapı, pencere montajları ve iç sistemi hazır olarak teslim edilir. Modeller, farklı olsa da kurulum süresi çok fazla değişmez. Sadece okul değil, bu okulların önüne güvenliğin kalabileceği kabin gibi seçenekler gerekmektedir. Bu modelleri de bizler üretebilmekteyiz. Okul ile birlikte kabinleri de bizlerden satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için yapı uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Kurulumun ve diğer detaylar ile ilgili aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. 

Prefabrik Okul Fiyatları Neye Göre Değişir?

Taşınabilir tarzda bir okul kurmayı tercih ederek pek çok maliyetten tasarruf sağlamış olursunuz. Bu modeller, yapısal özellikleri ve ebatlarına göre değişkenlik gösterebilir. İhtiyaçlarınızı ve bölgedeki sorunları ön planda tutarak en çok tercih edilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bu yapılar sayesinde eğitim standartları, eğitim modeli, öğrenci kapasitesi gibi koşulları göz önünde bulundurarak en doğru seçimi kolayca yapabilirsiniz. En uygun modelleri web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.
Ebat çeşitliliği 349 m2 ve 729 m2 gibi farklı boyutlarda olabilmektedir. 
Sizin için en uygun modeli öğrenci kapasitesine göre veya potansiyel öğrenci kapasitesine göre belirleyebilirsiniz. Yapı modellerini inceleyerek modern yapı standartlarının kullanıldığını görebilirsiniz. Sizlerde kafanıza takılan soruların cevapları için yapı uzmanımız ile iletişime geçerek cevap bulabilir, size uygun olan modelleri belirleyebilirsiniz. 

Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla