Güvenlik Kabinleri

Güvenlik Kabini

Son zamanlarda, etrafımızda eski ve yeni pek çok yapı görebilmekteyiz. Gördüğümüz yapılardan bazıları ise güvenlik kabin çeşitleridir. Bu hususta güvenlik kabinleri denince akla Nova Prefabrik gelmektedir. Çünkü ürettiğimiz güvenlik kabin ürünleri sayesinde pek çok kullanıcıya farklı katma değerler sağlamaktayız. Bizler ürettiğimiz tüm ürünleri son teknoloji üretim sistemleri ile üretmekteyiz. Hal böyle olunca da ortaya çok farklı ürünlerde çıkabilmektedir. Üretmiş olduğumuz bir diğer ürün ise bekci kulübesi modelleridir. Bu hususta güvenlik kabin ürünlerimiz ile benzerlik göstermektedir. Çünkü her iki ürün de aynı kullanım amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. Güvenlik kabinleri daha çok sade bir mimariyle tasarlanmaktadır. Böylece güvenlik kabin fiyatı daha ekonomik kalabilmiştir. Bu doğrultuda baktığımızda ise modern ve lüks bir mimariye sahip modellerimiz, güvenlik kabin fiyatları seçeneklerine göre bir tık yukarıda kalabilir. Çünkü modern ve lüks mimariye sahip modellerimiz şehrin modern yapısına uyum sağlaması için kullanılmaktadır.

Oldukça ekonomik güvenlik kabin fiyatları satışa sunduğumuz ürünümüzün genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda ise bir güvenlik görevlisi veya bir memurun, sert mevsim ve kötü çevre koşullarından etkilenmeksizin görevini en iyi şekilde yerine getirmesine yardımcı olan ve yapı içerisinde görev yapan kişiyi en iyi şekilde koruyan araçlardır. Bizlerin üretmiş olduğu güvenlik kabin seçenekleri, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bütçe dostu güvenlik kabin fiyatları ile kullanıcıları daima destekleyerek uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Bizler yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı, yerli tüketicinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamaktayız. Bu hususta güvenlik kabin üretimi sektöründe lider konumundayız.

Halk arasında farklı isimler ile anılsa da güvenlik kabin seçenekleri, kullanan markaya pek çok açıdan avantajlar sağlar. Bu avantajların en önemli olanlarından biri ise güvenlik kabini fiyatları diyebiliriz. Güvenlik kabini fiyatları ise ürünün ebatlarına ve tasarım özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatı etkileyen bir diğer önemli etken ise ürünlerimizin tamamen yerli üretim olmasıdır. Yerli bir üretici olmamız demek güvenlik kabin üretiminde, yerli bir muhatabınızın olması anlamına gelir. Bu sayede markaların ve kişilerin değişken ve farklı ihtiyaçlarını daha iyi anlayıp, üretim yapmaktayız.

Üretim yaparken ülkemizin genel olarak iklim çeşitliliğini de göz önünde bulundurmaktayız. Her ne kadar dört iklimi yaşadığımız için şanslı olsakta, üretilen yapıların bu iklim şartları bakımından üretilmesi gerekmektedir. Türkiye’nin iklim çeşitliliği oldukça fazladır. Bu hususta Karadeniz Bölgesi her mevsim yağışlı olmaktadır. Güneydoğu ve Doğu bölgelerimiz de ise çetin kış şartları yaşanmakta olsa da Ege ve Akdeniz bölgeleri genellikle sıcak ve kurak geçmektedir. Bizlerde sert iklim ve çevre koşullarına karşı dayanıklı olabilmesi için en kullanışlı güvenlik kabin ürünlerimizi üretirken son teknoloji üretim sistemlerinden faydalanmaktayız. Üretim sistemlerinin yanı sıra uzman ekibimiz ile en kaliteli güvenlik kabin ürünlerimizin üzerinde çalışarak, ürünlerimizi dört mevsimin getirdiği koşullara ve dayanıklı bir biçimde üretiyoruz. Normal mevsim koşullarının yanı sıra ekstrem mevsim koşullarını da göz önünde bulundurarak, ürettiğimiz tüm güvenlik kabinleri üzerinde bazı güçlendirmeler yapılmıştır. Ürettiğimiz tüm ürünler en kaliteli malzemeler kullanılarak en teknolojik sistemler ile üretilmektedir. Böylece ürünlerimiz daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olmaktadır.

Güvenlik Kabini Fiyatları

Güvenlik kabin fiyatları, ürünün genel özelliklerinden sonra en çok araştırılan konu olmaktadır. Çünkü kişilerin ve markaların güvenlik kabin fiyatı oldukça önemlidir. Çünkü bu tarz ürünler için çok fazla bütçe ayırmazlar fakat ürüne de ihtiyaçları vardır. Bizler yerli üretici olduğumuzdan dolayı en ucuz güvenlik kabin ürünlerini üretebilmekteyiz. Böylece ürettiğimiz güvenlik kabinleri hemen hemen her güvenlik ve çalışma alanı ihtiyacına çözüm olabiliyor hemde bu çözümleri, ekonomik güvenlik kabin fiyatı sayesinde oldukça bütçe dostu bir şekilde sağlamaktadır.

Ürünlerimizin hepsi farklı ebatlar ile üretilmektedir. Son teknoloji olarak gördüğümüz sandviç panel teknolojisi ile üretilen ürünlerimizin ebat çeşitliliği 130x250 tuvaletli model olmak üzere 210x250, 250x250, 110x110, 130x130, 130x210, 130x250, 150x150, 150x210, 150x300, 210x210, 210x250 ebatları ile üretilmektedir. Modeller teker teker de satın alınabilirken, birbirleri ile birleştirebilmektedir. Bu hususta özel pdojelendirme seçeneklerimizde bulunmaktadır. Sandviç panel teknolojisi sayesinde en kullanışlı güvenlik kabin ürünlerimiz kötü dış çevre ve sert iklim koşullarına karşı dayanıklı hale gelir. Ekonomik olarak belirlediğimiz güvenlik kabin fiyatı ile satın alırken unutmamalısınız ki yerli üretici demek, yerli tüketicinin sorunlarını ve ihtiyaçlarını anlayan bir üretici anlamına gelmektedir.

Ürünlerimizin ekonomik fiyatlarının sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Bu hususta yapı içerisinde yapılacak iklimlendirme çalışmalarının maliyetleri oldukça aşağıya çekilmektedir. En ucuz güvenlik kabin ürünlerini üretmemize rağmen genel olarak üretim esnasında kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir. Aynı şekilde mevsim koşullarına karşı yapılan izolasyon çalışmaları da kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır ki bu çalışmalar ve malzemeler sayesinde en kullanışlı güvenlik kabin ürünlerimiz sert mevsim ve kötü çevre şartlarına karşı izole edilir. Böylece ısınma çok çabuk gerçekleşeceği için iklimlendirme maliyetleriniz oldukça düşmektedir. Enerji krizi yaşadığımız şu günlerde bu oldukça önem kazanmıştır. İzolasyon çalışmaları kapsamında yapının pencere özellikleri de önemlidir. Bu hususta iki seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında giyotin sistem ve soldan sağa yanal sistemli pencere sistemleri bulunmaktadır.

Ürünlerimizi kullanan markalar hızlı üretime de oldukça önem vermektedir. Bizlerde bu sebepten ötürü en kullanışlı güvenlik kabin ürünlerimizi oldukça hızlı bir biçimde üreterek, konumlandırılacağı alana sevk etmekteyiz. Bu hususta ürünlerimizin teslim ve üretim seçenekleri veya fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. 

Güvenlik Kabini Modelleri

Son zamanlarda yaşadığımız kur dalgalanmaları sonucundan piyasa dengeleri değişken hale gelmiştir. Bu sebepten ötürü inşaat sektöründe kullanılan malzemelerin fiyatları oldukça yükselmiştir. Üretim maliyetleri yükselince de betonarme kabinlerin üretimi yapılamamıştır. Bu hususta kullanıcılar ve markalar en ucuz güvenlik kabin ürünlerimize yönelmiştir. Oldukça kullanışlı olan ürünlerimize her geçen gün talep artmaktadır. Bu hususta bu ürünlerimiz ile birlikte wc duş kabin modelleri de satın alınmaktadır. Çünkü bu iki üründe birbirini tamamlayıcı ürünlerdir. Tuvaletin ve duşun bulunmadığı alanlarda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Keza güvenlik görevlilerinin ve memurlarında tuvaletleri gelmektedir. Bu sebepten ötürü tuvalet ile bitişik üretilen modellerimizde bulunmaktadır. Böylece en kaliteli güvenlik kabin ürünlerimizi üretmiş bulunmaktayız.

Bizler üretici olarak üretim yapmadan önce üretim geliştirme yapmaktayız. Bu sebepten ötürü ürünlerimizin hammaddesine ve üretim şekline önem vermekteyiz. Ürettiğimiz ürünler polyester hammadde kullanılarak değil sandviç panel teknolojisi kullanılarak üretilir. Ayrıca ürünlerimizin fiyatları belirlenirken, kişilerin ve markaların maddi alım güçleri de göz önüne alınmıştır. Yükselen enflasyon karşısında bizler ekonomik fiyatlar ile tüketicileri oldukça rahatlatmaktayız. Tüketiciler de ürünlemizi oldukça benimsenmiştir.

Ürünlerimiz üzerinde ısı, sıvı ve ses yalıtımı oldukça önemlidir. Bu sebepten ötürü aslında sandviç panel kullanılmaktadır. Sandviç panel ismi, yapısı itibariyle verilmiştir. İki panel arasında izolasyon malzemesinin bulunması sonucunda elde edilen bir teknolojisidir. Paneller arasında kullanılan malzeme ise polistren köpüktür. Bu sayede ısı yalıtı sağlanırken, yapı genel manada hafiflemektedir. Ayrıca yangına da dayanıklı bir malzemedir. Bunların yanında oldukça dayanıklıdır da, uzun yıllar çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz. Bu sayede yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz. Çevre ve bütçe dostudur. Yalıtım özelliği sayesinde çok fazla karbondioksit salınımı yapılmasını önler. Böylece hava kirliliğinin önüne geçilmiş olur. Ürünlerimizin demonte bir yapısı bulunmaktadır. Böylece bir yerden farklı bir yere kurulum imkanı vermektedir. Cam yapısı olarak ise giyotin ve yandan açılır sistem pencereler bulunmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Güvenlik Kabinleri

Ürettiğimiz bütün ürünler, pek çok alanda kullanılmaktadır. Genellikle otopark ve sitelerin önünde görmeye alıştığımız bu yapılar, konser gibi açık hava etkinliklerinde de oldukça fazla kullanılmaktadır. Ayrıca güvenli bir kapı ve pencere kilit sistemi bulunmaktadır. Böylece anahtarı olmayan birinin içeriye girmesi imkansızdır. Kapıyı kırması gerekir. 

Ürünlerimizi üretmeden önce AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Mühendislerimizle birlikte yaptığımız ÜR-GE çalışmaları kapsamında, diğer üreticilerin, üretim esnasında, öncesi ve sonrasında yapmış oldukları hamleler ve hatalar tespit edilmiştir ve üretim aşamaları ile ilgili pek çok veri toplanmıştır. Toplanan veriler üzerinde mühendislerimiz ve mimarlarımız çalışmış ve bu hususta oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar tasarlamışlardır. Sandviç panel teknolojisi de bu çalışmalar sonucunda bulunmuştur. 

Yaptığımız AR-GE çalışmaları kapsamında kabin tüketicilerin ihtiyaçları şikayetleri ve talepleri dinlenerek kayıt altına alınmıştır. Kayıt altına alınan veriler üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda sorunları giderilmeye ve talepler karşılanmaya çalışılmıştır. Bu sayede modellerimiz daima inove edilmiştir. Sizlerde farklı farklı avantajlara sahip modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Fiyat teklifi veya detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Hangi Güvenlik Kabinleri Sizin İçin Uygun

Ürünlerimiz sade bir tasarıma sahiptir. Çünkü sade tasarım ekonomik bir fiyat etiketiyle satılmasını sağlarken, bu ürünlerin şantiye gibi görsellik aranmayan mekanlarda kullanılmasını sağlamaktadır. Size uygun bir ürün bulmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sizin için en uygun ürünü bulmak, sizin ihtiyaç duyduğunuz ebata, konumlandıracağınız alana ve kullanım şeklinize göre değişkenlik göstermektedir. Ürünlerimiz sade tasarımlı olsa da şehrin modern yapısına uyum sağlayabilen modellerimiz de bulunmaktadır. Fakat şantiye, maden gibi görselliğin çok önemli olmadığı mekanlarda bu yapıları satın alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oldukça hızlı üretildiği için bu yapılara olan acil ihtiyaçlarınıza da çözüm olabilmekteyiz. 

Anahtar Teslim Güvenlik Kabini Fiyatları

Bütün güvenlik ve farklı çalışma alanı ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Bütün ürünlerimiz anahtar teslim olarak üretilmektedir. Size uygun olan ürünü, konumlandıracağınız alana, yapı içerisinde kaç kişinin görev yapacağına ve kullanım şeklinize göre seçtikten sonra sizler için hızlıca üreterek sevk ediyoruz. Hızlı üretimin yanı sıra özel projelendirme avantajı ile özel ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız. En uygun fiyat etiketine sahip bu yapılardan birine sahip olmak veya fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Güvenlik Kabinlerinde Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Modellerimizin ortalama olarak teslim tarihi seçilen yapının boyutlarına ve özelliklerine yani kısaca siparişin detaylarına bağlı olarak değişebilir. Ancak üretim sürecinin tamamlanması oldukça hızlıdır. Bu sayede sipariş verdiğiniz yapıları hızlıca sizlere ulaştırmaktayız.
Güvenlik Kabinlerin Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir Mi?
Evet, modellerimizin dış tasarımı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özelleştirme yapabilmekteyiz. Müşterilerimizin seçtikleri yapının dış tasarımında daima söz hakları bulunmaktadır.
Güvenlik Kabinde İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir Miyim?
Halihazırda kullandığınız bir yapı modelimizi yer ile bağlantılarını keserek istediğiniz herhangi bir konuma kolayca kurulabilirsiniz.
Güvenlik Kabinlerini Dört Mevsim Kullanabilir Miyim?
Evet, modellerimiz üzerinde yaptığımız yalıtım çalışmaları sayesinde, dört mevsim kullanılabilir. Bunların yanında elektrik tesisatı çekilirse eğer iç sıcaklığı kontrol eden klima ve ısıtma sistemleri kurulabilir ve yapı içinde rahat bir çalışma ortamı sağlar.
Güvenlik Kabinlerinde Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Modellerimiz, en hızlı ve güvenli bir biçimde üretim tesislerimizde üretilerek, yapının kurulacağı alana sevkiyatı gerçekleştiriliyor.
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla