Güvenlik Kabinleri

Gelişen ve sayıları artan çeşitli ölçeklerdeki kapalı veya açık mekan işletmeleri hem mevcut koşullar hem de yasal gereklilik nedeni ile güvenlik bulundurmak durumundadırlar. Güvenlik hizmeti verecek personelin gerek bu hizmeti verirken gerekse de diğer ihtiyaçları için kullanacağı kabinlerin pazarlama ve satış faaliyetleri her geçen gün artmaktadır. Güvenlik Kabini ve Bekçi Kabinleri konusunda üretim yapan ve alanında iddialı olan  Nova Prefabrik kaliteli ürün ve tasarımları ile dikkat çekiyor.

Nova Prefabrik kalitesi ile üretilen Güvenlik Kabinleri,  hafif, taşınabilir yapısı olmasının yanında üretiminde kullanılan hammaddeler ve alüminyum doğramalar her türlü hava şartında rahat bir kullanım sağlamaktadır.
Güvenlik kabinlerimizin kullanım yerleri arasında, apartman ve site güvenlik kabini, sosyal tesis güvenlik kabini, spor kulübü ve stad güvenlik kabini, havaalanı ve karayolu kontrol noktası güvenlik kabini, sahil güvenlik kabini, jandarma ve polis güvenlik kabini, park ve bahçeler güvenlik kabini, fuar ve açık hava organizasyonu güvenlik kabini gibi bir çok güvenlik alanı yer almaktadır.