Bekçi Kulübesi

Bekçi Kulübesi

Günümüzde, hayatın koşturmacası içerisinde eski ve yeni pek çok farklı yapı görebilmekteyiz. Gördüğümüz yapılardan birisi de bir adı güvenlik kabini olup, bekçi kulübesi olarak adlandırılan yapılardır. Bekci kulubesi fiyatları başta olmak üzere bu yapıların kullanıcısına sağladığı avantajlar ve faydalar oldukça fazladır. Üreticisi olduğumuz bekçi kulübesi seçenekleri ise en sade bir mimariye sahiptir. Bu sebepten ötürü şantiyelerde, otoparklarda ve güvenlik görevlilerinin görev yapabileceği her alanda kullanılmaktadır. Sade bir tasarımı olan bekçi kabini ürünlerimiz oldukça ekonomik bir fiyat etiketine sahip olup, ebat çeşitliliği bakımından oldukça çeşitlidir. En sağlam bekci kulübesi ürünlerimizi ebatları bazında incelediğimizde ise 110x110, 130x130, 130x210, 130x250, 150x150, 150x210, 150x300, 210x210, 210x250 ve daha pek çok şekilde ebatlar değişkenlik göstermektedir.

Nova Prefabrik olarak yeni model bekci kulubesi ürünleri üretiminde sektörde lider konumundadır. Çünkü bizler, bekci kulubesi 2022 yılı üretiminde, daha öncede olduğu gibi son teknoloji üretim sistemleri kullanmaktayız. Bu üretim sistemleri sayesinde tüm ürünlerimiz oldukça hızlı üretilebilir. Bizlere en çok gelen sorular arasında bekci kulubesi nedir diye sorular gelmektedir. Bu soruya en kısa cevap olarak acil olan bekçi kabini ihtiyaçlarınızın karşılanması diyebiliriz. Çünkü bizler oldukça hızlı üretim yapmaktayız. Böylece acil olan ihtiyaçlarınıza çözümo olabiliriz. Günümüzde sadece bekci kulubesi nedir denildiğinde pek çok tasarımla ve ebat çeşitliliği bakımından üretimi yapılan ürünler gelmektedir. En sağlam bekci kulubesi daha sade bir tasarıma sahip olabilir fakat oldukça dayanıklı olarak üretilmektedir. Bu sebepten ötürü en sağlam ürünleri üretmekteyiz. Ürünlerimizi mimari açıdan anlatacak olursak, estetik olan modellerimizde bulunmaktadır fakat bekçi kabini ürünlerimiz oldukça sade bir tasarıma sahiptir. Çünkü mimari estetiğin çok aranmadığı alanlarda kurularak, değişen kullanıcı ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.

Genel manada bekçi kulübesi kullanım amacına baktığımızda bekci kulubesi nedir sorusunun cevabını tam olarak almaktayız. Kullanım amaçları, bir güvenlik görevlisi veya memurun, sert iklim şartlarından ve kötü dış çevre koşullarından etkilenmesini önleyerek, memurun veya güvenlik görevlisinin görevini en iyi biçimde yerine getirmesini sağlayan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların yanı sıra bekçi kulübesi ürünlerimiz deprem başta olmak üzere diğer doğal afetlere karşı dayanıklı bir biçimde üretilmektedir. Bekci kabini ürünlerimiz arasından en az bir tanesini kullanan kullanıcılar, oldukça beğendiğini geri bildirim yolu ile belirtmektedirler. Bu hususta pek çok açıdan birçok markaya ürünlerimiz avantaj ve faydalar sağlamıştır. Sade tasarımı sayesinde oldukça ekonomik bekci kulubesi fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz şantiye, maden ve bu tarz alanlarda pek çok inşaat projesinin yürütülmesi için gerekli olan en iyi eleman olmayı başarmıştır.. Bir diğer avantaj konusu ise bekçi kabini fiyatları olmuştur. Ürünlerimizin fiyatları, ebatlarına ve ürünün sahip olduğu özelliklerine göre değişkenlik göstermekteyken bizler yerli bir üretici marka olarak, yerli tüketicinin ihtiyaçlarını daima anlar ve gözetiriz. Böylece tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlamaktayız. 

Yerli bir yapı üreticisi olarak ülkemizde bulunan iklim çeşitliliğini analiz etmiş bulunmaktayız. Yapılan bu analizler sonucunda bekci kulubesi 2022 yılında oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Ülkemiz dört mevsimi içerisinde yaşayan bir çoğrafyada bulunmaktadır. Karadeniz bölgesi her mevsim yağışlı iken ülkemizin Güneydoğu kesimlerine gittiğimizde mevsim şartlarının aşırılaştığınızı görürüz. Ülkemizin Doğu kesimlerinde sert kış şartları yaşanırken Batı kesimleri oldukça sıcak bir iklime sahiptir. Hal böyle olunca mühendislerimizin yaptığı çalışmalar doğrultusunda ürettiğimiz ürünlerin hepsi dört mevsim dayanıklı olabilecek koşullarda üretilmektedir. Bu hususta bizlerde son teknoloji üretim sistemleri geliştirdik. Ülkemizde görülmeyen ekstrem mevsim koşullarına dahi dayanıklı olması açısından ürünlerimiz üzerinde pek çok güçlendirmeler yapılmıştır. Bu açıdan baktığımızda oldukça sağlam ve uzun ömürlü yapı teknolojileri ile yapılar üretmekteyiz. Ayrıca tüm ürünlerimizin garantisi bulunmaktadır. 

Bekçi Kulübesi Fiyatları

Söz konusu bekci kulubesi fiyatları olduğunda, yerli tüketiciler bu durumu oldukça fazla araştırmaktadır. Bekci kulubesi fiyatları oldukça ekonomik belirlenmiştir. Çünkü betonarme kulübeler ile karşılaştırıldığında oldukça ekonomik kaldığı bilinmektedir. Bu bekci kulubesi 2022 yılındaki fiyat listesini belirlerken pek çok kıstası göz önünde bulundurduk fakat bilinmelidir ki fiyatlarımız daima kullanıcıları cezbetmiştir. Çünkü bu yapıların kullanıcısına sağladığı oldukça fazla maddi ve manevi fayda bulunmaktadır. Bunların yanı sıra son yıllarda ekonomi alanında yaşadığımız buhrandan ötürü inşaat sektöründe çok kullanılan malzemelerin fiyatları oldukça yükselmiştir. Bu sebepten ötürü betonarme yapıların üretim maliyetleri yükselmiştir. Bu duruma bu yapıların betonarme versiyonları da dahildir. Tüm bu açılardan baktığımızda en ucuz bekci kulubesi ürünlerini bizler üretmekteyiz.

Nova Prefabrik olarak en ucuz bekci kulubesi çeşitlerini üretmek oldukça zordur. Bu hususta üretim sistemleri geliştirilirken, üretilen yapıların dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına özen gösterilmiştir. Üretici olarak bizler, fiyat listesi belirleme anlayışımızda minimum kar marjı ile maksimum müşteri memnuniyeti mottosunu prensibimiz olarak belirledik. Bu sebepten ötürü fiyatlar, sizler için oldukça ekonomik belirlenmiştir. Daima yeni model bekci kulubesi çeşitlerini en ekonomik fiyat etiketleri ile üretmek için çaba göstermekteyiz. Bekci kulubesi modelleri hem tasarım açısından hemde ürünün üretiminde kullanılan malzemeler kapsamında izolasyonlu ve dayanıklı olmaktadır. Çünkü sade tasarımı ve dış mimarisinin ve kullanılan teknoloji sayesinde pek çok etkene karşı yapılan testleri başarıyla geçmiştir. 

Bekçi Kulübesi Modelleri

Bekçi kulübesi özellikleri oldukça çeşitlidir. Yapı özellikleri kapsamında kullanılan tüm malzemeler ve mühendislik çalışmaları önceden yapılan ve halen dönem dönem yapılmakta olan AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları sonucunda elde edilen verilen ışığında bulunmuştur. Yapılan bu çalışmaların temel amacı ise en dayanıklı bekçi kulübesi çeşitlerini üretip, tüketiciye en uygun olan fiyat etiketi ile sunmaktır.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz üretim geliştirme çalışmaları kapsamında tüm geleneksel yapı üreticileri incelenmiştir. Bu hususta pek çok üretim sistemi analiz edilmiştir. Bu çalışmalardan toplanan veriler üzerinde yaptığımız analizler sonucunda, genel olarak üreticilerin yapmış oldukları ve üretim sistemleri üzerinde bulunan hatalar tespit edilmiştir. Tespit edilen hataların üretilen yapının ömrünü kısalttığı ortaya çıktığında ise bizler, bu hataların olmayacağı bir üretim sistemi geliştirdik. Bu sistem kapsamında üretmiş olduğumuz bekçi kulübesi ürünlerimiz uzun ömürlü ve pek çok etkene karşı dayanıklıdır. Dayanıklılığın yanı sıra diğer üreticilerin yapmış oldukları hataların giderilmesi için günler boyunca mimari ve mühendislik çalışmaları yürüttük ve sandviç panel teknolojisini bulduk. Sandviç panel teknolojisi ile sayesinde üretmiş olduğumuz güvenli bekci kulubesi ürünlerimiz ağırlık bakımından daha hafif olurken aynı zamanda sert iklim koşulları ve başta deprem olmak üzere pek çok doğal afetlere de dayanıklı hale gelmektedir. 

Yapmış olduğumuz araştırma ve geliştirme çalışmaları kapsamında ise tüketicilere odaklanmayı tercih ettik. Bekci kulubesi modelleri tüketicilerin neye ihtiyaç duyduğunu, neden şikayetçi olduklarını analiz ettik. Genel bir değerlendirme yapılarak değerlendirdiğimiz veriler üzerinde bazı analizler yaptık. Bu analizler sonucunda ise tüketiciler için daha uygun olan daha dayanıklı ve tüketicilerin şikayetçi olduğu unsurların giderilmesini sağladık. Bu hususta tüketicilerimize oldukça uygun fiyatlı ürünler sunduk. Uygun fiyatlı olmasının yanında daha sağlam ve iklim koşullarına karşı yalıtımı kuvvetli olan modeller çizdik ve ürettik. Bu hususta ülkemizde yapı üzerinde en çok yalıtıma dikkat edilmektedir. Çünkü ülkemiz coğrafyası gereği dört mevsimi bir arada yaşamaktadır. İklim ve çevre etkenlerinden ötürü ötürü sadece yeni model bekci kulubesi ürünlerimizde değil, yine sokaklarda çok görmüş olduğumuz büfe kabin ürünlerimiz üzerinde de yalıtım çalışmaları yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz yalıtım çalışmalarını iki kategoriye ayırarak yürütmekteyiz.

Yalıtım çalışmalarında yürüttüğümüz ilk kategori bekci kulubesi özellikleri kapsamında duvarlarını yalıtmaktır. Duvarlar hepimizin bildiği üzere sandviç panel teknolojisi ile yapılmaktadır. Sandviç panel görünümü itibariyle bu ismi almıştır. Basitçe anlatacak olursak sandviç paneller, iki panel arasına konumlandırılan izolasyon malzemesi ile üretilmektedir. Bekçilerin görev yaptığı ürünlerimizin duvarlarında kullanılan yalıtım malzemesi ise polistren köpük olmaktadır. Bu malzeme dünya genelinde yapılar üzerinde kullanılan bir malzeme olmasının yanı sıra yangına oldukça dayanıklı bir malzemedir. Bu sayede bu yapılar yangına da dayanıklı bir hale gelir. Yalıtım hususunda ise oldukça etkili bir yalıtım sunmaktadır. Bekci kulubesi özellikleri kapsamında bakıldığında ağırlık bakımından hafiflemesine sağlayan etken malzeme polistren köpüktür. Kullanılan köpüğün 44 mm iken yoğunluğu 10 kg/m3’dür

Yaptığımız yalıtım çalışmaları kapsamında ikinci kategoride, yapının kalan kısımlarını etkili malzemeler kullanarak kapatmaya çalışmaktayız. Bu hususta çatı bölümünün yalıtımı da önem arz etmektedir çünkü mevsim şartları ile ilk karşılaşan bölüm çatıdır. Bizler çatı bölümünde yalıtım malzemesi olarak mineral yünü kullanmaktayız. Bu malzeme kullanılmazsa yapı içerisinde yapılması olası olan ısıtma veya soğutma çalışmaları boşa olacaktır. Bu açıdan bakıldığı zaman 50 mm kalınlığında kullanılan mineral yünü oldukça etkili bir yalıtım malzemesidir. Yapının pencerelerinde ise yandan açılır veya giyotin tarzda pencereler kullanılmaktadır. Pencereler sayesinde yağan kar ve yağmur suyu içeriye sızmadan, kaydırma usulü ile tahliye olmaktadır. Böylece izolasyon çalışmaları bitmiş oluyor. Yapmış olduğumuz tüm yalıtım çalışmaları sayesinde yapı tümünde sıvı, ses ve ısı yalıtımı sağlanmış olur. Bu sayede yapı içerisindeki iklim korunduğu için yapı içerisinde yapılan iklimlendirme çalışmaları oldukça etkili olmaktadır. Böylece kış mevsiminde yapı içerisi çabuk ısınır, yaz mevsiminde ise hızlı bir şekilde soğutulabilir.

En Çok Tercih Edilen Bekçi Kulübeler

Kaliteli ve ekonomik fiyat avantajları ile satışa sunduğumuzu yapı ürünlerimiz, her türlü güvenlik görevlisi veya bekçinin isteyeceği türdendir. Kalitesini belirleyen asıl etken dış ve mevsim etkenlerine karşı dayanıklı olmasıdır. Bunların yanı sıra fiyatları ile kullanıcılarına pek çok avantaj ile maddi ve manevi fayda katmaktadır. 

Hangi Bekçi Kulübeleri Sizin İçin Uygun 

Ürünlerimizin hepsi, doğal afetler başta olmak üzere, deprem, yangın gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Bizler üretici olarak sizler için en kaliteli yapıları üretmeye özen göstermekteyiz. Ürettiğimiz ürünler kullanan markaya ve kişilere maddi ve manevi açıdan pek çok fayda sağlamaktadır. Çünkü ürünlerimiz en kaliteli malzemeler ve üretim sistemleri kullanılarak üretilmektedir. Bu sebepten ötürü ürünlerimizde izolasyon çalışmaları yapıldığı için mevsim ve çevre şartlarına karşı dayanıklıdır. Sizlerde ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli seçerek satın alabilirsiniz. Üretilen tüm kabinlerde belirli izolasyon çalışmaları yapılmıştır. Söz konusu izolasyon çalışmaları sayesinde yapıların içerisinde yapacağınız iklimlendirme çalışmalarında oluşabilecek maliyetler minimize edilir ve böylece maddi olarak fayda sağlamış olursunuz. 

Size uygun olan ürünler, sizlerin ihtiyaçlarına, kullanım şekline ve bütçenize göre farklılık gösterebilir. Bu kapsamda ürünlerimiz pek çok farklı tasarımda ve ebat çeşitliliği ile üretilmektedir. Size en uygun olan modeli web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz. En uygun olan modeli hızlıca bulmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Anahtar Teslim Bekçi Kulübeleri Fiyatları

Bekci kulubesi modelleri mimarisi ve mühendisliği ile çok daha iyi ve teknolojik bir hal almıştır. Bu hususta bizlerde üretici olarak daima üretim sistemlerimizi geliştirmekteyiz. Geliştirilen sistemler ile ürünlerimizde bulunan kapı kilit sistemleri oldukça güvenli bir hale gelmiştir. Gelişen üstün teknolojili üretim sistemleri ile üretilen kapı kilit sistemleri, içerisinde bulunan güvenlik görevlisine veya memura güven vermektedir. Kilit sistemini içeriden herhangi biri açmadıkça ve yapı dışarısından bir kişinin içeriye anahtarı olmadan ulaşması oldukça zordur. Kapıyı kırması gerekmektedir. Aksi halde içeriye görevliden başkası giremez. Sizlerde aklınıza takılan konuları müşteri temsilcilerimizle görüşebilir veya fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Bekçi Kulübesi Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Tüm modellerimiz oldukça hızlı üretilmektedir. Ortalama teslim süresi yapının boyutu gibi özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Ancak hızlı üretildiği için acil ihtiyaçlarınıza iyi bir çözümdür.
Bekçi Kulübelerinin Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir Mi?
Evet, seçtiğiniz modelin dış tasarımda müşterilerimizin değişiklik yapmak hakları bulunmaktadır. İstediğiniz değişiklikler hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek alabilirsiniz.
Bekçi Kulübesini İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir Miyim?
Evet, modellerimiz taşınabilir olduğundan, istediğiniz zaman farklı bir konuma kurabilirsiniz. Ancak, kulubenin taşınması için uygun ekipmana ve eğitime sahip olmanız ve yer ile bağlantısı olan tesisatları kesmeniz gerekmektedir.
Bekçi Kulübesi Dört Mevsim Kullanabilir Miyim?
Modellerimiz dört mevsim kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Duvarlarında ve çatısında yalıtım çalışmaları yapılmıştır. Ayrıca ısıtma ve soğutma sistemleri kurularak mevsim şartlarına daha uygun hale getirilebilir.
Bekçi Kulübesi Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Seçilen modellerimiz siparişin miktarına göre üretim tesislerimizde imal ediliyor. Ardından teslimat yerine sevk ediliyor. Teslimat noktasında yalnızca kabinin kurulacağı yerin ayarlanması gerekmektedir.
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla