Büfe Kabini

Büfe Kabini Fiyat Listesi

Ürün Adı Ürün Fiyat
210x250 Büfe Panel Kabin 32.000 ₺
210x300 Büfe Panel Kabin 38.000 ₺
250x250 Büfe Panel Kabin 38.000 ₺
250x400 Büfe Panel Kabin 57.000 ₺
250x500 Büfe Panel Kabin 64.000 ₺
300x300 Büfe Panel Kabin 47.000 ₺
300x400 Büfe Panel Kabin 64.000 ₺
300x500 Büfe Panel Kabin 71.000 ₺

Büfe Kabini

İstanbul gibi büyük şehirlerin nostaljik ilçelerinde görmeye alışkın olduğumuz yapılar nedir? İçerisinde türlü yiyeceklerin ve içeceklerin satıldığı büfe kabinler, oldukça ekonomik olduğu için yaz veya kış mevsimi fark etmeden kullanılmaktadır. Sunduğu pek çok fayda sayesinde büfe kabin ürünlerimiz, sokak satıcıları için oldukça ön plana çıkmış ve bizlerde sokak lezzetlerini kavuşturmuşlardır. Yaşadığımız pandemi dönemi ile birlikte hayatımızda pek çok şey değişti. Sokakta gördüğümüz büfe kabin çeşitlerinin yanında wc duş kabin çeşitlerini de görmekteyiz. Covid-19’un etkilerinden aşı dışında olabildiğince az etkilenmemiz için temizliğe ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu hususta hem wc hemde duş ihtiyaçlarınızı gideren yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Üretmiş olduğumuz büfe kabin modelleri, mühendislerimizin çeşitli çalışmalar sonucunda buldukları son teknoloji üretim sistemleri ile üretilmektedir. Bu hususta uzman personel kadromuz sayesinde oldukça hızlı üretim yapabilmekteyiz. Öte yandan bazı insanlar büfe kabin ürünlerin bulunduğu sokağın mimarisini bozduğunu düşünür fakat asla sokağın ahengini bozmaz. Çünkü büfe kabin seçenekleri sade bir mimari ile üretilmektedir. Bu ürünler boyanırsa veya üzerine baskı yapılırsa gayet bulunduğu sokağa uyum sağlayacaktır. Mimari uyumun yanı sıra genel olarak büfe kabin ürünlerinin kullanım amaçlarına baktığımızda ise içerisinde yiyecek ve içecek alışverişi yapılması için sert iklim ve kötü olan dış çevre koşullarından büfe içerisindeki gıdayı koruması, içerisinde işlenen gıdanın servis edilmesine imkan tanıyarak, sokağa farklı bir hava katmasını sağlayan aracı bir yapı çözümleridir. Bizlerin üretici olarak sektördeki tecrübesi sayede büfe kabinler uzun ömürlü ve dayanıklı olmaktadır.

En kaliteli büfe kabin ürünleri dışarıdan bakıldığında mimari olarak kabin görünümü olarak görünmez. Bu sebepten ötürü kullanıcısına mimari açıdan bir avantaj sunmaktadır. Bu avantajlara ek olarak büfe kabin özellikleri kapsamında dış mimarisini kendiniz şekillendirebilirsiniz. Bu hususta büfe kabin fiyatları oldukça ekonomik belirlendiği için kullanıcılar tarafından sevilmiş ve benimsenmiştir. Bir grup alıcı tarafından ise büfe kabin fiyatları sorgulanmaktadır. Bu yapıların ekonomik olmasının temelinde, kullandığımız üretim sistemleri ve kullandığımız malzemeler yatmaktadır. Bizler yerli bir üreticiyiz, dolayısıyla yerli üreticinini fiyat anlayışına uygun fiyat etiketleri belirlemekteyiz. Bu yüzden yerli üreticiler, yerli tüketicilerin gözünde bir adım öndedir. 

En kullanışlı büfe kabin ürünleri üretiminde ülkemizin iklim çeşitliliği önemli bir rol oynamaktadır. Ülkemizde bulunan iklim çeşitliliğine baktığımızda oldukça çeşitli olduğunu görmekteyiz. Ülkemizin Güneydoğu ve Doğu bölgeleri oldukça sert kış şartlarını yaşarken, aksi olarak Akdeniz ve Ege kesimlerimiz oldukça sıcak geçer. Karadeniz kesimlerine baktığımızda ise her mevsim yağışlı olan bir iklim hali söz konusudur. Hal böyle olunca büfe kabinler ülkemizin her yerine kurulabilmektedir. Bizlerde kurarken dört mevsim koşullarını göz önünde bulundurmaktayız. Böylece büfe kabin ürünleri dört mevsim mevsim koşullarına karşı dayanıklı bir biçimde üretilmektedir.

Büfe Kabini Fiyatları

Bizler bir en kullanışlı büfe kabin üreticisi olarak fiyat hususuna oldukça dikkat etmekteyiz. Bu sebepten ötürü büfe kabin fiyatları oldukça ekonomiktir. Belirlemiş olduğumuz büfe kabin fiyatları betonarme büfelere göre oldukça ekonomik kalmaktadır. Çünkü yaşamış olduğumuz ekonomik buhranlar sonucunda inşaat sektöründe çok kullanılan malzemelerin fiyatları oldukça yükselmiştir. Betonarme yapıların üretim maliyetleri yükseldiği için prefabrike olarak üretmiş olduğumuz en ucuz büfe kabin ürünlerinin fiyatlarının yanına bile yaklaşamaz. Bu sebepten ötürü en ucuz büfe kabin ürünlerini bizler üretmekteyiz. Bu fiyatlar sayesinde büfe sahibi olmak isteyen herkese bütçe dostu bir çözüm alternatifi sunmuş olmaktayız. 

Ürettiğimiz en kaliteli büfe kabin seçenekleri kullanıcısına pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır. Bu hususta mühendislerimiz yaptıkları üretim ve araştırma geliştirme çalışmaları kapsamında sonucunda büfe kabin modelleri kötü dış çevre ve ekstrem iklim koşullarına dayanıklı karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Dayanıklı olması içinde sandviç panel teknolojisi bulunmuştur. Bu teknolojinin ismi görünümünden gelmektedir. Büfe kabin özellikleri kapsamında önemli bir yeri olan sandviç panel teknolojisini kısa bir şekilde anlatacak olursak, iki panel arasında bulunan yalıtım malzemesinden oluşmaktadır. Sandviç panel teknolojisi sayesinde, yapılar ağırlık bakımından daha hafif hale gelir. Hafif olması sizleri yanıltmasın, doğal afetlere karşı oldukça dayanıklı yapılardır. Bu teknoloji sayesinde yapı tümünde hem ısı ve ses hemde sıvı yalıtımı sağlanmaktadır. Yalıtımında sağlandığı büfe kabin özellikleri kapsamında fiyatları oldukça önemlidir. Kullanıcılar açısından önemli olan bu durumdan ötürü ürünlerimiz, ekonomik fiyat listesi kapsamında belirlenmiştir. Ekonomik olmasının temel sebebi ise tüketicilerin sahip olduğu alım gücü oranıdır. 

Büfe kabin modelleri iki ana kategoriye ayrılarak izolasyon çalışmaları yapılmaktadır. Ana kategori ve yan kategori olmak ayırdığımız izolasyon çalışmalarında ana kategori de yapının duvarları söz konusudur. Sandviç panel ile üretilen yapının duvarlarında polistren köpük adı verilen yalıtım malzemesi kullanılmaktadır. Polistren köpük oldukça etkili ve yalıtkan bir malzeme olduğu için dünya genelindeki yapılar üzerinde kullanılmaktadır. Yangına dayanıklılığı olan bu yalıtım malzemesinin teknik özelliklerine baktığımızda ise 44 mm kalınlığında olup, yoğunluğunun 10 kg/m3 olduğu görülmektedir. Büfe kabin modelleri çatı bölümünü yalıtmak için ise mineral yünü kullanılmaktadır. Mineral yünü de etkili bir yalıtım malzemesi olup, kalınlığı 50 mm’dir.

Yalıtım çalışmalarının ikinci kategorisinde ise pencereler bulunmaktadır. Bütün büfe kabinler üzerinde standart olarak kullanılan iki tür pencere kullanılmaktadır. Bu pencereler, giyotin ve yandan açılır pencerelerdir. Her ikisi de etkili ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Kullanılan bu malzemeler ile yapı tümünde yalıtım çalışmaları sona erer. Bu aşamadan sonra yapı içerisinde yapacağınız iklimlendirme maliyetleriniz, yalıtım çalışmaları sayesinde oldukça minimize olacaktır. 

Büfe Kabin Modelleri

Ürettiğimiz tüm büfe kabinler farklı ihtiyaçlara çözüm olması açısından tasarlanmıştır. Bu sebepten ki farklı ebatları bulunmaktadır. Fiyatlarıyla da oldukça dikkat çeken bu yapılar, farklı özellikleriyle de kullanıcılarını gayet memnun etmiştir. Bu yapıların uygun bir fiyat etiketine sahip olmasında etkili olan bir diğer unsur ise Nova Prefabrik’in yerli bir üretici olmasıdır. Yerli üretici olmamız sayesinde, yerli tüketicilerin bu sektördeki ihtiyaçlarını ve şikayetlerini çok daha iyi anlayabiliyoruz. Teknoloji her anlamda geliştiğinden dolayı teknoloji geliştikçe bizlerde üretim sistemlerimizi geliştiriyoruz. 

Üretim sistemlerindeki teknolojinin gelişmesi için yaptığımız ÜR-GE ve AR-GE çalışmaları oldukça önemlidir. Bu çalışmaları büfeler dahil olmak üzere pek çok yapı modeli için yapmaktayız. Bu hususta güvenlik kabin ürünlerimizde oldukça dayanıklı ve uygun bir fiyat etiketiyle satılmaktadır. Yapılan çalışmalar kapsamında özellikle ÜR-GE çalışmaları kapsamında bizler sadece üretim sistemleri üzerine bazı araştırmalar ve sistemler test etmekteyiz. Bu hususta üretim sistemleri üzerinde yapılan hatalar tespit edilerek giderilmesine odaklanılmaktadır. Toplanan veriler üzerinde yapılan analizler ışığında hatalar üzerinde mühendislik ve mimari çalışmalar yapılır. Böylece yapılar en dayanıklı ve uzun ömürlü haline getirilmektedir. AR-GE çalışmaları merceğinde ise tüketiciler bulunmaktadır. Bu noktada tüketicilerin istekleri ve şikayetleri analiz edilmekte ve tüketicilerin talepleri ile ilgili veri toplanmaktadır. Toplanan veriler ışığında tüketiciler için en uygun yapı çeşitlerini üretebilmekteyiz. Bu hususta ise dikkat ettiğimiz en önemli nokta yapıların uzun ömürlü ve sağlam olmasıdır. Sizlerde modellerimizi, web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Büfe Kabinler

Oldukça işlek bir ilçede çok sık gördüğümüz büfeler, bir ticarethanedir. Her ticarethanede güvenlikte önemlidir. Bu açıdan ürettiğimiz yapılarda kullandığımız kapı kilit sistemleri, oldukça güvenlidir. Giriş ve çıkış anahtarı olmayan birisi için oldukça zordur. Öte yandan pencereler sayesinde ürün ve ücret alışverişi kolayca yapılabilir. Gıda işlenen bir alanın temizliği de önemlidir. Bu hususta ürettiğimiz büfeler kolayca temizlenebilmektedir. Gördüğünüz gibi bu yapılar, pek çok fayda sağladığı için çok tercih edilmektedir. 

Hangi Büfe Kabinler Sizin İçin Uygun

Ürünlerimiz farklı ihtiyaçların karşılanması için farklı tasarımlar ve ebatlarda üretilmektedir. Özel ihtiyaçlarınız için ise özel projelendirme seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. En uygun ürün, kullanım alışkanlıklarınıza, konumlandıracağıınız alana, ve yapı içerisinde kaç kişinin çalışacağı kıstaslarına göre değişmektedir. Modelleri web sitemizden inceleyebilir, daha hızlı bir şekilde size uygun olan ürünü bulmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Anahtar Teslim Büfe Kabini Fiyatları

Ürünlerimiz son derece ekonomik fiyatlar ile üretilmektedir. Anahtar teslim özelliği sayesinde hemen içerisine kurulum yaparak satışa başlayabilirsiniz. Oldukça hızlı bir şekilde üretilen ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Büfe Kabin Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Modellerimiz üretim tesislerimizde hızlıca üretilebilmektedir. Ortalama teslim süresi, ise seçtiğiniz yapının tasarım ve ebat detaylarına göre değişkenlik gösterebilir. Ancak genel olarak oldukça hızlı üreterek teslim etmekteyiz.
Büfe Kabinlerin Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir Mi?
Seçtiğiniz yapının dış tasarımında her zaman müşterilerimizin söz hakkı bulunmaktadır. Bu hususta müşterilerimizin isteği doğrultusunda özelleştirilmiş dış tasarımlar yapılabilir.
Büfe Kabini İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir Miyim?
Evet, büfe yapı çözümlerimiz taşınabilir ve istenildiğinde farklı bir konuma taşınabilir. Ancak, büyük boyutları nedeniyle taşınması zor olabilir.
Büfe Kabinler Dört Mevsim Kullanabilir Miyim?
Büfe olan bütün yapı modellerimiz üzerinde yalıtım çalışmaları yapılmıştır. Bu sayede dört mevsim kullanıma uygundur. İyi yalıtılmış olmaları ve uygun ısıtma ve soğutma sistemleri ile tüm yıl boyunca kullanılabilirler.
Büfe Kabinlerin Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Büfe yapı çözümlerimiz üretim tesislerimizde üretilerek, teslimat bölgesine özel taşıma araçları ile sevk edilir. Teslimattan önce müşteri temsilcilerimizle iletişim kurularak tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla