Yemekhane Konteyneri

Yemekhane Konteyneri

Ülkemizde yapı çeşitliliği oldukça fazladır. Zorlu arazi şartlarında yapı yapabilmek oldukça zor olmanın yanında maliyetli olmaya başlamıştır. Durum böyle olunca yemekhane konteyner ürünlerimizin kullanımı oldukça artmıştır. Bunların yanında yatakhane konteyner modelimizde oldukça işlevsel ve kullanışlıdır. Ayrıca yatakhaneler, yemekhane konteyner ürünümüzle birbirlerini tamamlayan ürünlerdir. Genellikle ikisi bir arada satın alınmaktadır.

Yemekhane konteyner ürünümüz, içerisinde yemek pişirme, saklama ve dağıtımı için kullanılan yapılardır. Yemekhane konteyner modelleri, yüksek sıcaklıklara dayanıklı ve mikroorganizmaların büyümesini önleyen özel bir malzemeden üretilir. Böylece yemeklerin düzenli ve hijyenik bir şekilde saklanmasını ve taşınmasını sağlar. Ayrıca yemekhane konteyner ürünümüz yemeklerin pişirilirken ve dağıtılırken de kullanılabilir ve yemeklerin güzel bir şekilde sunulmasına yardımcı olur.

Kullanılan malzemeler bazında baktığımızda ise kaliteli malzemelerin kullanıldığı görülmektedir. Yemekhane konteyner modelleri üzerinde kullanılan tüm malzemeler yapının hafif olmasını ve taşınabilir olmasını sağlamaktadır. Öte yandan baktığımızda yemekhane konteyner modellerimiz, oldukça hızlı üretilebilmektedir. Böylece acil ihtiyaçlarınız için hızlıca aksiyon alarak çözüm üretebilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Yemekhane Konteyneri Fiyatları

Yemekhane konteyner fiyatları, çeşitli faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Bu faktörler arasında yemekhane konteyner üründe kullanılan malzeme, boyutu, kapasitesi ve özel özellikleri gibi faktörler bulunur. Ayrıca, en kullanışlı yemekhane konteyner ürünümüzün kullanım amaçları da fiyatı etkileyebilir.

Genel olarak, yemekhane konteyner fiyatları, basit ve küçük boyutta olan modeller daha ekonomik fiyatlı, daha büyük ve özel özelliklere sahip olan yapılar ise nispeten daha yüksek fiyatlı olabilir. Yemekhane konteyner fiyatları, özel özellikleri arttıkça ve malzemesi değiştikçe artabilir. Yemekhane konteyner fiyatları, satın alınacak konteynerlerin özelliklerine göre değişebilir. Sizlerde en kaliteli yemekhane konteyner ürünlerimiz için fiyat teklifi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Fiyatların yanında yemekhane konteyner özellikleri bakımında da oldukça işlevseldir.

Yemekhane Konteyneri Modelleri

Yemekhane konteyner özellikleri, kapsamında çeşitli model ve özelliklerde mevcuttur. Bu özellikler, en ucuz yemekhane konteyner ürünümüzün kullanım amacına göre değişebilirken yemeklerin pişirilmesi, saklanması ve dağıtımı amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. En ucuz yemekhane konteyner modelimiz farklı boyutlarda üretilebilir. Kullanım hacmine bağlı olarak farklı ebat çeşitliliğine sahip en yeni yemekhane konteyner modelleri bulunmaktadır. En kaliteli yemekhane konteyner ürünlerimiz ile farklı kapasitelerdeki hacmi karşılık çözümler sunmaktayız.

Yemekhane konteyner özellikleri ve model çeşitleri, yemekhane konteynerlerinin kullanım amacına göre değişebilir ve satın alınacak konteynerlerin özelliklerine göre seçilebilir. Yemekhane konteyner özellikleri arasında yalıtım önemli bir yerdedir. Çünkü bu alanlarda personeller yemek yeme ve dinlenme ihtiyaçlarını gidermektedir. Bu açıdan ürettiğimiz tüm yemekhane konteyner modelleri üzerinde yalıtım için polistren köpük kullanılmaktayız. Çatı bölümünde ise yalıtım mineral yünü ile sağlanmaktadır. Malzemelerin teknik özellikleri ise polistren köpük kalınlığı 44 mm iken yoğunluğu 10 kg/m3 iken mineral yünü kalınlığı 50 mm’dir.

En Çok Tercih Edilen Yemekhane Konteyneri

Ürettiğimiz yemekhane konteyner modelleri birçok yönden kullanıcısına fayda sağlamaktadır. Bu açıdan baktığımızda konteyner içerisinde etkili bir şekilde iklimlendirme yapılmaktadır. Bu avantajı yalıtım malzemeleri sayesinde yakalamaktayız. Yalıtım malzemeleri arasında ise polistren köpük oldukça tekili bir malzemedir. 

Bu hususta bu malzemeyi biraz anlatmak gerekmektedir. Polistren köpük, ısı yalıtımı için kullanılan bir malzemedir. Bu malzeme, polistren gazının sıkıştırılması sonucu oluşan bir köpüktür ve yüksek derecede ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Polistren köpük, ince ve hafif bir yapıya sahiptir ve bu nedenle, ısı yalıtımı için uygun bir seçenektir. Polistren köpüğün kullanıldığı pek çok yapı bulunmaktadır. Genellikle evlerde, işyerlerinde, en ucuz yemekhane konteyner ürünlerimizde ve endüstriyel tesislerde ısı yalıtımı için kullanılır. En kullanışlı yemekhane konteyner  ürünlerimizde kullandığımız bu malzeme, duvar ve zeminlerin ısı yalıtımında kullanılabilir ve ısı kaybını azaltır. Ayrıca, polistren köpük, su geçirmez ve nem emmeyen özelliklere de sahiptir ve bu nedenle, nem oranını düşürür. Polistren köpük, ısı yalıtımı için yüksek derecede etkili ve uygun bir malzemedir. Bu malzeme, ince, hafif ve su geçirmez özelliklere sahiptir ve bu nedenle, ısı yalıtımı için uygun bir seçenektir.

En ucuz yemekhane konteyner ürünlerimizde kullanılan bu yalıtım malzemesinin bir diğer özelliği ise yangına dayanıklı olmasıdır. Böylece en kullanışlı yemekhane konteyner ürünlerimiz yangına dayanıklı hale gelir. Bunun yanında deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklı yapılardır.

Hangi Yemekhane Konteyneri Sizler İçin Uygun

En kaliteli yemekhane konteyner ürünlerimiz arasından sizlere en uygun olanını seçmek için personel hacminizi kontrol edebilirsiniz. Bunun yanında en yeni yemekhane konteyner modelleri inceleyerek size en uygun olan modeli bulabilirsiniz. 

Anahtar Teslim Yemekhane Konteyneri Fiyatları

En yeni yemekhane konteyner modelleri üzerinde uyguladığımız bir diğer yalıtım malzemesi ise mineral yünüdür. Bu malzemeyi detaylıca kaleme aldığımızda ise mineral yün, doğal ve inorganik bir ısı yalıtım malzemesidir. Bu malzeme, volkanik kayaçların işlenmesi sonucu elde edilir ve yüksek derecede ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Mineral yün, ayrıca su geçirmez ve nem emmeyen özelliklere de sahiptir ve bu nedenle, nem oranını düşürür. Sizlerde kaliteli ve uzun ömürlü bu yapılardan satın almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla