Metropol Kabin

Metropol Kabin Fiyat Listesi

Ürün Adı Ürün Fiyat
300x300 Metropol Kabin 105.000 ₺
300x400 Metropol Kabin 128.000 ₺
300x500 Metropol Kabin 142.000 ₺
300x600 Metropol Kabin 169.000 ₺
300x700 Metropol Kabin 210.000 ₺

Metropol Kabin

Günlük hayatın içerisinde apartman, villa ve sitelerin önlerinde gördüğümüz metropol kabin çeşitleri, lüks mimarisiyle şehrin ve yapıların modern görünümüne katkıda bulunmaktadır. Keza metropol kabin denince aklımıza modern yapıların önlerinde görmeye alıştığımız yapılar gelse de bekci kulubesi gibi yapılar açık hava etkinlikleri ve konserler gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Bu sebepten ötürü metropol kabin modelleri şehirlerde bulunan modern yapıların önlerinde ve yanlarında görmeye alıştığımız yapılardır. Bu yapılar kuruldukları alana yalnızca görsel değil, mühendislik teknolojileri ile oldukça uyum sağlamaktadır.

Ürettiğimiz tüm metropol kabin modelleri, oldukça teknolojik üretim sistemleri ile üretilmektedir. Bu üretim sistemleri mühendislerimiz tarafından geliştirildiği için yapıları sağlam ve dayanıklı yapmakla kalmıyor, onları daha hızlı üretebiliyoruz. Tüm bu katma değer özellikleri alanında uzman ekibimiz sayesinde yapıyoruz. Bu teknolojiler sayesinde metropol kabin ürünlerimiz mevsim, çevre koşulları ve doğal afetlere karşı daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Ürettiğimiz metropol kabin ürünlerinin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda ise modern mimariyle yapılan yapıların önlerine uyum sağlayan, içerisinde görev yapan güvenlik görevlisi veya memurun görevini en iyi şekilde yerine getirebilmesi için görevliyi kötü çevre koşullarından ve sert iklim koşullarından koruyan yapılardır. En kaliteli metropol kabin ürünlerimize sıhhi ve elektrik tesisatı çekilirse içerisinde görev yapan memur oldukça rahat edecektir. 

Metropol Kabin Fiyatları

Metropol kabin fiyatları noktasında oldukça merak edilmektedir. Çünkü bu yapılar oldukça kaliteli malzemeler ile yapıldığından dolayı maliyetleri dahi merak konusu olmuştur. Bir kesim tarafından metropol kabin fiyatları nasıl bu kadar uygun fiyatlı olabiliyor gibi düşünmektedir. Keza üretim maliyetleri her geçen gün daha fazla artmaktadır.

Öncelikle belirtmeliyiz ki metropol kabin fiyatları son dönemde yaşanan ekonomik buhranlardan etkilenmektedir fakat aynı ölçülere sahip betonarme yapı maliyetleri kadar etkilenmemiştir. Bu açıdan baktığımızda en ucuz metropol kabin ürünlerini halen biz üretmekteyiz. Bununla birlikte bu yapılar oldukça sevildiği ve benimsendiği için sektörde lider konumundayız. Bu açıdan bakıldığında en ucuz metropol kabin ürünlerimiz kullanıcısına maddi olarak pek çok açıdan fayda sağlamaktadır.

Bizler yerli bir üretici olduğumuzdan ötürü tüketicilerimizin talep ettikleri metropol kabin özellikleri çok daha iyi anlayabilmekteyiz. Yabancı üreticiler, ülkemizde pazarı bulunsa dahi ihtiyaçları tam olarak karşılayabilen yapılar yapamaz. Bizim ülkemiz iklim olarak çevre olarak çok farklı koşullara sahiptir. Bizler tüketicilerin taleplerini en iyi şekilde anladığımız için aslında en kaliteli metropol kabin ürünlerini üretebilmekteyiz. 

Metropol Kabin Modelleri

Ürettiğimiz metropol kabin ürünleri hemen hemen her alanda kullanılsa da modern bir mimariye sahip olduğu için özellikle villa ve apartman sitelerinde kullanılmaktadır. Bizler metropol kabin özellikleri kapsamında ürünlerimizin kapı kilit teknolojilerine de önem vermekteyiz. Bu hususta yapı içerisine içeriden birisi açmadıkça ve anahtarı bulunmadıkça kimse giremez. 

Metropol kabin modelleri oldukça hızlı bir şekilde üretilmektedir. Bununla birlikte tüm metropol kabin özellikleri kapsamında yalıtım çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında ise sandviç panel teknolojisi kullanılmaktadır. Sandviç panel, basit bir dille anlatacak olursak iki panel arasında polistren köpük kullanılması olarak açıklanabilir. Kullanılan malzeme oldukça etkili bir yalıtım sunmakta ve bu teknoloji sandviç panel ismini görüntüsünden dolayı almaktadır. bu köpük oldukça etkili ve yalıtkan bir malzemedir. Kullanılan malzemenin kalınlığı 44 mm iken yoğunluğu 10 kg/m3 olmakla birlikte yangın gibi durumlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kullanılan malzemelerin sonucunda en kaliteli metropol kabin ürünlerimiz üretilmektedir. Sizlerde ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Metropol Kabinler

En ucuz metropol kabin ürünlerini üretmek oldukça zor olmaktadır çünkü üretim maliyetleri oldukça yükselmiştir. Bunların yanı sıra metropol kabin fiyatları oldukça ekonomik olduğu için bu yapılar, halkımız tarafından oldukça sevilmiş ve benimsenmiştir. Yeni sezon metropol kabin ürünlerinde insanlar genellikle yalıtım çalışmalarını incelemektedir. Keza ülkemizin mevsim çeşitliliği oldukça fazladır ve bizler yerli bir üretici olarak tüm mevsim şartlarında kullanılabilen ve oldukça ekonomik metropol kabin fiyatları ile bu yapıları satışa sunmaktayız. Bütün yapılarımızda olduğu gibi bu yapılarda da ısı, sıvı ve ses yalıtımı bulunmaktadır

Hangi Metropol Kabinler Sizin İçin Uygun

Sizlere en uygun olan metropol kabin modelleri bulmak için kullanım amacınızı, ihtiyacınız olan ebatı, kurulacak konumu analiz etmek gerekmektedir. Ürünlerimiz ebatlar bakımından oldukça çeşitlidir. Bunların yanı sıra engelli wc kabin seçenekleri de bulunmaktadır. Bu açıdan baktığımızda pek çok farklı ihtiyaç için farklı yapı çözümlerimiz bulunmaktadır. Sizlere uygun olan modeli hızlı bir şekilde bulmak isterseniz müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz

Anahtar Teslim Metropol Kabin Fiyatları

Fiyatların etkilendiği bir diğer etken ise ısınma maliyetleri yani bir diğer ismiyle iklimlendirme maliyetleridir. Bu maliyetlerden ise metropol kabin özellikleri kapsamında bulunan izolasyon teknolojisi ile çözülebilmektedir. Bu teknoloji yeni sezon metropol kabin ürünlerimizde de bulunmaktadır. Keza alanda oldukça küçük olduğundan dolayı yapılar kış mevsiminde çabuk ısınır yaz mevsiminde ise çabuk soğur. Yeni sezon metropol kabin ürünlerimizde temel mantık yapı içerisinde bulunan iklimi korumaktır. Metropol kabin ürünlerimiz ile ilgili fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Metropol Kabin Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Modellerimizin ortalama teslim tarihi, siparişin alındığı tarihten itibaren ürünün hazırlanması, üretilmesi ve sevkiyat süreçleri bulunmaktadır. Bu süreçler alanında uzman ekiplerimiz tarafından hızlıca gerçekleştirilmektedir. Ancak ortalama teslim süresi yapıya göre değişkenlik gösterebilir.
Metropol Kabinlerin Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir Mi?
Modellerimizin dış tasarımları standart olarak belirlenmiştir, ancak özel tasarım talepleri değerlendirilerek, talep idelen değişiklikler yapılabilmektedir.
Metropol Kabini İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir Miyim?
Modellerimiz taşınabilir yapıda tasarlanmaktadır. Bu yapıları sayesinde istediğiniz herhangi bir konuma kolaylıkla kurulabilirsiniz. Ancak yapının yer ile bağlantısını sağlayan tesisatların sökülmesi önerilmektedir.
Metropol Kabinler Dört Mevsim Kullanabilir Miyim?
Modellerimiz yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek dört mevsim kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. İç mekanda ısıtma ve soğutma sistemleri de yer alır, böylece her türlü hava koşulunda rahatlıkla kullanılabilir.
Metropol Kabinlerin Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Modellerimizin üretimi öncelikle üretim tesislerimizde başlamaktadır. Burada yapılar özenle ve hızlı bir biçimde üretilerek teslimat noktasına sevk edilir ve kullanıcısına teslim edilir.
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla