İki Katlı Prefabrik Ev

Son zamanlarda, etrafımızda eski veya yeni pek çok yapı görmekteyiz. Bu yapılardan bazıları tek katlı prefabrik ev yada iki katlı prefabrik ev çeşitlerinden birisi de olabiliyor. İki katlı prefabrik evler öyle simetrik ve lüks bir mimariye sahip olabilir ki, diğer yapılardan çok fazla ayırt edilemez hatta bazı kesimler tarafından daha fazla sevilmektedir. Çünkü ekonomik iki katlı prefabrik ev fiyatları ile satışa sunulan bu yapılar, konforu, estetik mimarisi ve modülerliği ile günümüzün yapı sistemleri arasında en gelişmişidir.

Ülkemizde iki katlı prefabrik ev çeşitleri kırsal alanlarda da oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu hususta şehrin yorucu ve stresli yaşantısını müstakil olarak iki katlı prefabrik evler sayesinde yok etmek isteyenler için eşsiz bir çözüm sunmaktadır. Şu zamanlarda çok yoğun ilgi gören iki katlı prefabrik evler sayesinde pek çok kullanıcı daha doğal yaşam koşulları içerisinde yaşamaktadır. Hali hazırda mühendisliğini incelediğimizde iki kattan oluşan bu iki katlı prefabrik ev çeşitleri, hazır olarak satılan ev kategorisinde yer almaktadır. Tüm bileşenleri ile hazır olarak satışa sunulan iki katlı prefabrik ev modelleri herkesin arzuladığı, istenilen her noktaya süratle kurulabilmektedir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ürettiğimiz iki katlı prefabrik ev modelleri çok kolay ve hızlı bir şekilde üretilip sevk ediliyor, akabinde yine hızlı bir şekilde istenilen alana monte edilebilmektedir. Portatif yapısı sayesinde arzulanan her noktada iki katlı prefabrik ev konumlandırılabilir. Üstelik uygun iki katlı prefabrik ev fiyatları sayesinde herkesin bu yapılara maddi olarak ulaşım sağlaması da mümkündür. İki katlı prefabrik evler bir noktadan farklı bir noktaya da taşınabilmektedir. Betonarme yapılar ile karşılaştırdığımızda ise daha yüksek bir konfor standardı sunar ve depreme, doğal afetlere karşı da oldukça dayanıklıdır. Bu hususta en kullanışlı iki katlı prefabrik ev modelleri denince akla Nova Prefabrik gelmektedir.

İki Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Üretmiş olduğumuz tüm iki katlı prefabrik ev modelleri farklı farklı ebatlarda üretilmektedir. Çünkü bu yapıların farklı ihtiyaçlara çözüm olması gerekmektedir. Bizlerde iki katlı prefabrik ev fiyatları ebatlarına göre oldukça uygun belirledik. Kısacası prefabrik iki katlı ev fiyatları tam bir fiyat performans sunmaktadır.

Bazı ebatlar küçük, bazıları ise büyüktür. En ucuz iki katlı prefabrik ev fiyatları arıyorsanız. kesinlikle doğru yerdesiniz demektir. Bu yapılar yalnızca uygun iki katlı prefabrik ev fiyatları ile değil farklı özellikleri ile de kullanıcısına maddi fayda sağlamaktadır. Bu faydaların başında yapılan izolasyon çalışmaları gelmektedir. Ülkemiz iki katlı prefabrik ev kullanıcıları için izolasyon oldukça önemlidir. İzolasyon konusunda yüksek kalitedeki malzemeler kullanmaktayız. Bu malzemeler ile ısı, ses ve sıvı yalıtımı noktasında son derece başarılı olan iki katlı prefabrik ev seçenekleri tüm yıl boyunca ısı, ses ve sıvı bakımından en konforlu yaşam alanını sunmaktadır.

İzolasyon çalışmaları ilk olarak duvarlarda yapılmaktadır. Yapılan izolasyon çalışmaları sayesinde iki katlı prefabrik evler her iklim koşulunda ve her coğrafik koşulda etkin biçimde kullanılabilir. Ekonomik iki katlı prefabrik ev fiyatı ile satılan yapıların duvarlarında standart olarak 8 mm kalınlığında çimento mamülü yapı levhası kullanılırken, bu duvarlar iç ve dış duvarlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Her ikisi de aynı özellikleri taşımaktadır. Söz konusu levhaların arasında izolasyon malzemesi olarak polistren köpük kullanılmaktadır. Kullanılan polistren köpüğün  kalınlığı 44 mm iken yoğunluğu 10 kg/m3’dür. Bu malzeme dünya genelinde kullanılan oldukça etkili ve yalıtkan bir malzeme olmasının yanı sıra yangına da dayanıklı bir malzemedir. Böylece bu yapılar yangına da dayanıklı hale gelir.

İzolasyon çalışmalarının duvar bölümü bittikten sonra çatı bölümüne geçilir. Mevsim koşulları ile ilk karşılaşan bölüm olan çatı bölümünde mineral yünü kullanılır. Kullanılan yünün kalınlığı ise 50 mm’dir. Kullanılan bu izolasyon malzemeleri tüm yapının hem sıcak bir bölgede, hem de soğuk bir bölgede kullanılmasına imkan vermektedir. Böylece ekonomik prefabrik iki katlı ev fiyatları ile satışa sunulan bu yapılar, betonarme yapılara göre çok daha başarılı bir izolasyon performansı sunmaktadır. 

En kaliteli iki katlı prefabrik ev fiyatları ile herkesin kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak kullanım sağlanabilir. İki katlı prefabrik ev fiyatı etkileyen bir diğer husus ise yapının izolasyon ve planının üzerinde yapılan değişikliklerdir. Şekillendirilebilir bir tasarım yapısı bulunan prefabrik iki katlı ev fiyatları etkilenmesi malzeme fiyatları ile doğru orantılıdır. Böylece yapılar sizlere farklı mimari seçenekleri de sunmaktadır. Prefabrik iki katlı ev fiyatları yapının, dda sayısı ve konumları, balkon ve diğer açık alanlarında özgür seçenekler gibi pek çok farklı değişkene göre değişmektedir. Fakat iki katlı prefabrik ev fiyatı etkileyen en baştaki özellik ise yapının toplam ebatlarıdır.

İki Katlı Prefabrik Ev Modelleri

İki katlı prefabrik ev modelleri üretilirken farklı mimari seçenekleri ile tasarlanıp üretilmektedir. Uygun prefabrik ev iki katlı fiyatları ile satışa sunulan yapılar, hem iç tasarımı hem de dış tasarımı yönünden her türlü zevke hitap etmektedir. Modeller içerisinde pek çok farklı ebatlarda prefabrik ev seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca farklı farklı mimariye sahip ev seçenekleri de bulunmaktadır. Sizlerde en kaliteli iki katlı prefabrik ev fiyatları ile hem arazi kullanım alanı boyutlarına hem de yaşam alanındaki kullanım ihtiyaçlarına tam manasıyla yanıt verecek niteliklerde bir eve, yuvaya sahip olabilirsiniz.

En kullanışlı iki katlı prefabrik ev modelleri ile istediğiniz dizayna gidilebilen yapılar üretilebilinir. Üstelik bu, oldukça ekonomik prefabrik ev iki katlı fiyatları ile sağlanmaktadır. Bu avantaj, bu yapıların modüler yapısını gözler önüne sermektedir. Prefabrik iki katlı ev modelleri ile modüler yapısı sayesinde tüm odaları en az bir pencere ile aydınlatılmaktadır. İç mimari de bulunan kapı konumları ise her noktada rahatlıkla ulaşım sağlanması açısından önemlidir. Ayrıca taşınabilir olması prefabrik iki katlı ev modelleri farklı bir lokasyona nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi mümkün kılmaktadır. Üretmiş olduğumuz yapılar pek çok avantajı en ucuz iki katlı prefabrik ev fiyatları ile sağlamaktadır. Bu yapılar böylesine esnek ve özgür bir yaşam alanı sunarken siz neden satın almayasınız ki? 

Prefabrik iki katlı ev modelleri üretilirken yapılan ısı, ses ve sıvı izolasyonu çalışmalarının yüksek kalitede olması kullanıcısına ekstradan maddi bir fayda sağlamaktadır. Çünkü kullanıcı evin içerisinde oturmaya başladığında evi ısıtmak için bazı ısıtıcılar veya soğutucular kullanacaktır. Bu hususta iklimlendirme maliyetleri olacaktır. Yapılan izolasyon çalışmaları iklimlendirme maliyetlerini oldukça aşağı çekmektedir. Bu durum prefabrik ev iki katlı fiyatları kapsamında oldukça avantaj sağlamaktadır. İzolasyonun yanı sıra bu yapılar aynı zamanda da depreme karşı da yüksek dayanıklılığa sahiptir. Günümüzde inşaat teknolojileri arasında en güvenilir yapı kategorisinde bulunmakta olan bu yapılar depremin yanı sıra diğer doğal afetlere karşı da yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sebepten ötürü günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir.

En Çok Tercih Edilen İki Katlı Prefabrik Ev

Üretmiş olduğumuz tüm yapılar, kaliteli malzemelerden üretildiğinden dolayı hepsi oldukça fazla tercih edilmektedir. Son derece kullanışlı olan yapılar, yeni nesil teknolojiyle donatılı olarak üretilmekte ve hazır yapılar sınıfında bulunmaktadır. Diğer tüm yapı türüne göre bu yapılar, çok daha konforlu ve güvenli, sağlamlığı ile uzun ömürlüdür. Bunların yanı sıra bu yapılar her türlü hava koşuluna karşı da güçlü bir koruma sağlar. Böylece yıl boyunca karşılaşılan sert iklim koşullarının getirdiği yıkıcı ve aşındırıcı etkilerden sıyrılarak, son derece konforlu bir yaşam alanı sunar.

Hangi İki Katlı Prefabrik Evler Sizler İçin Uygun

Ürettiğimiz tüm prefabrike olan yapılar lüks, konfor ve göz alıcı estetiğiyle sizi büyülemektedir. Bu yapılara benzen özellikler taşıyan güvenlik kabini modellerimizin arasından seçim yapmak zorlu gibi görünebilir. Çünkü tüm yapılarımızı kaliteli malzemeler ile üretmekteyiz. Bu tarz yapılar sizler ve hayallareniz için en ideal seçim olacaktır.

Göz alıcı tasarımıyla tüm yapı modellerimiz yaşam standardınızı yükseltecek ve tamamen size ait bir alanda, doğayla iç içe olmanın verdiği mutluluğu yüksek konforla yaşamanızı sağlayacaktır. Demonte bir yapıya sahip olan yapılarımız hızlı bir şekilde üretilerek teslimatının gerçekleştiği alanda parçalar birleştirilir ve montaj tamamlanır. Size özel üretilen evinizi arzu ederseniz kolaylıkla başka bir bölgeye taşıyabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanan yapılarımız yüksek yalıtım özelliğiyle de öne çıkmaktadır. Ülkemizde bulunan her bölgeye uygun, her mevsim kullanışlı, dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. 

Anahtar Teslim İki Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

Geleneksel yapı sistemlerinin çok ötesinde bulunan bu yapılar ekonomik fiyat etiketleri ile oldukça ön plana çıkmaktadır. Modern tasarımları ile günümüzde hazır yapıların getirdiği avantajları ve yaşam alanlarına konfor kazandırmaktadır. Aynı zamanda da bu yüksek konfora çok uygun fiyatlarla sahip olabilme şansını bulabilmeniz için Nova Prefabrik olarak gece gündüz demeden çalışmaktayız. Sizlerde modellerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilir, daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla