Prefabrik Yapılar


Hayatınızın birçok alanında size büyük kolaylık sunan prefabrik yapılar ile her şey çok daha kolay! Her zaman en mükemmel sonuçlara varabileceğiniz prefabrik yapılar ile istediğiniz pratik çözümlere kolayca ulaşabilir ve yepyeni alternatiflere ulaşabilirsiniz.

Nova Prefabrik Yapılar, teknolojik makina ve ekipman alt yapısı ile kendi entegre tesislerinde ürettiği ürünleri siz müşterilerimizin  beğenisine sunmaktadır.

Nova Prefabrik yapılar, kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj imkanı sunması, defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir özelliği ve depreme dayanıklı olması ile  bu yapıların tercih edebilir kılmaktadır.

Nova Prefabrik yapılar ön üretimi fabrikada yapılıp, demonte şekilde sevk edildikten sonra yerinde montajı yapılan ünitelerdir. Prefabrik yapılarda montaj yapmadan önce bir alt yapı hazırlanıp, zemin betonu atılması gerekmektedir. Alt yapının hazırlanmasına müteakip demonte olarak gelen hazır duvar panelleri, çatı aksamı ve diğer ilave malzemeler şantiyede montajlanarak hazır hale getirilmektedir.  Nova Prefabrik kalitesi ile üretilen prefabrik yapılar, istenilen ölçülerde ve özelliklerde tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir.