Panel Kabin

Panel Kabin

Günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde, oturmuş olduğumuz siteden çıkarken veya arabamızı park ettiğimiz otoparktan çıkarken güvenlik kulübesi görmekteyiz. İşte hepimizin görmüş olduğu o panel kabin ürünlerini bizler üretmekteyiz. Üretmiş olduğumuz ürünler panel kabin fiyatları ile oldukça ön plana çıktığı için sektörde lider konumundayız. 

Ürettiğimiz tüm panel kabin ürünleri arasında yer alan yapı sistemleri, birçok farklı alanda tercih edilir. Bu alanlar, bahsettiğimiz siteler ve otopark girişleri başta olmak üzere, işyerleri ve plazaların önlerinde de kullanılmaktadır. Bazı durumlarda şantiyeler ve madenler gibi zorlu alanlarda da kullanılmaktadır. Panel kabin 2022 yılında şantiyelerde kullanılmasının asıl sebebi güvenlik kaygısıdır. Öte yandan çalışma alanları olarak kullanmak amacıyla kullanılmaktadır. 

Günümüzdeki kullanım alanlarına örnek vermeye devam edecek olursak okul ve hastane başta olmak üzere pek çok alanda sandviç panel kabin ürünlerimize ihtiyaç duyulur. Bu doğrultuda bakıldığı zaman ürettiğimiz en kaliteli en kaliteli panel kabin sandviç duvar teknolojisine ve çatı panelleri sistemine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde sandviç panel kabin ürünlerimiz yüksek ölçüde ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlar. Bunların yanı sıra ekonomik panel kabin fiyatları ile ön plana çıkar ve kullanıcısına ebat çeşitliliği sunmaktadır. Ebat çeşitliliği sayesinde farklı kullanım amaçları doğrultusunda kişilerin ve markaların farklı beklenti ve taleplerine çözüm olabilmektedir. Panel kabin ürünlerimizin ebatları, 110x110, 130x130, 130x210, 130x250, 150x150, 150x210, 150x300, 210x210, 210x250, 210x300, 210x400, 250x250, 250x300, 250x400, 250x500, 300x300, 300x400 ve 300x500 olmak üzere gibi birçok farklı boyut arasından seçim yapabilirsiniz. Toplamda 18 adet farklı boyut seçeneği bulunmaktadır. Panel kabin fiyatları ürünlerimizin ölçülerine ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Modeller ve fiyatlarımızla ilgili daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Panel Kabin Fiyatları

Genel manada panel kabin fiyatları, oldukça ekonomik belirlenmiştir. Bizler yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı, yerli panel kabin tüketicilerinin maddi anlamdaki ihtiyaçlarına daima uyan fiyat listeleri belirlemekteyiz. Bu açıdan baktığımızda ise panel kabin fiyatları daima ekonomik kalmaktadır. 

Panel kabin 2022 yılında fiyat listesi belirlenirken pek çok kıstas göz önünde bulundurulmuştur. Bu hususta panel kabin 2022 yılında fiyat listesi ürünlerimizin boyutuna ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sizlerde bu doğrultuda, ürünlerimizin ebat ve özelliklerini seçebilirsiniz. Öte yandan panel kabin ürünlerimizin fiyatlarını etkileyen özellikleri iç ve dış cephe boyaları, çatı kaplaması, iç ve dış duvar, kapı ve pencereler, sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı gibi özelliklerdir. 
Uygun fiyatlı bir yapı, genel olarak bazı özelliklere sahip olabilir. Bu özelliklerden bir tanesi de basit ve pratik tasarımıdır. Uygun fiyatlı yapılar genellikle basit tasarımlara sahip olabilir ve kullanımı kolaydır. Yapının tasarımı, kullanımı kolay ve anlaşılır olmalıdır. Kontrol panelleri ve ekranları kolayca erişilebilir ve kullanılabilir olmalıdır. Ayrıca tasarım, şık ve düzenli bir görünüm sunmalıdır. Aynı zamanda, mümkün olan en az miktarda cihaz ve kablo görünmesi sağlanmalıdır.

İç mekanı, temiz ve düzenli bir görünüm sunmalıdır. Aynı zamanda, tüm cihazlar ve kablolar açıkça etiketlenmeli ve kolayca erişilebilir olmalıdır. Tasarımı, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmalıdır. Bu, güvenli ve uzun ömürlü bir yapı sağlar. Bu özellikler, basit ve pratik bir tasarımı tanımlayan özelliklerdir. Ancak, bu özellikler her zaman uygun fiyatlı yapılar bulunmaktadır ve fiyat modellere göre değişebilir. Bu nedenle, uygun fiyatlı bir yapı satın almadan önce özelliklerinin tam olarak incelenmesi önerilir. Uygun fiyatlı yapılar genellikle standart boyutlarda üretilir ve yerleştirme kolaydır.

Uygun fiyatlı yapılar güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için temel güvenlik özelliklerine sahip olabilir. Kapılar ve pencereler, kilitli bir durumda kalması için güvenli bir kilitleme sistemine sahip olabilir. elektrik kesintisi durumunda, panel yapının acil işletme modunun olması gerekir. Bu, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için gerekli bir özelliktir. İç mekan havalandırma sistemleri, havanın rahat ve temiz tutulmasını sağlar. Bu özellikler, uygun fiyatlı yapılarda bulunabilecek temel güvenlik özellikleridir. Ancak, bu özelliklerin tam listesi fiyat ve modellere göre değişebilir. Bu nedenle, uygun fiyatlı bir yapıyı satın almadan önce özelliklerinin tam olarak incelenmesi önerilir. Bu özelliklere sahip bir yapı , uygun fiyatlı bir seçenek olarak kabul edilebilir, ancak kullanım amaçlarına ve gereksinimlere göre farklılık gösterebilir. Fiyat teklifi ve seçeneklerimizi değerlendirmek için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Panel Kabin Modelleri

Bütün sandviç panel kabin ürünlerimiz, sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu isimle anılmasının sebebi ise aradaki izolasyon malzemesi ile tıpkı bir sandviçe benzemesinden kaynaklanmaktadır. Sandviç panel kabin ürünlerimizi üretmeden önce ÜR-GE ve AR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Üretim geliştirme çalışmaları kapsamında pek çok üretim şekli ve üretim sistemi incelenmiştir. Yerli tüketicinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek en kaliteli panel kabin ürünlerimiz sandviç panel teknolojisi ile üretilebileceği mühendislerimiz tarafından bulunmuştur. Bu kapsamda son teknoloji üretim sistemleri geliştirilmiştir. Bu durum bizleri sektörde lider haline getirmiştir. 

Yapmış olduğumuz araştırma geliştirme çalışmaları sırasında ise panel kabin modelleri sahipleri ve bu ürünlerimizden satın almak isteyen insanların ihtiyaçları, şikayetleri ve önerileri dinlenmiştir. Bu veriler ışığında panel kabin modelleri ebat ve tasarımları mimar ve mühendislerimiz tarafından oluşturulmuştur. Tasarımlar açısından baktığımızda ise panel kabin modelleri birbirine benzer fakat ebat özelliklerine baktığımızda ise oldukça değişken olduğu görülebilir.

Son derece avantajlı ve en kullanışlı panel kabin ürünlerimiz çok farklı sektörlerde çok farklı kullanım amaçları ile tercih edilmektedir. En ucuz panel kabin ürünlerimiz arasında olan bu yapıların teknik özellikleri kapsamında ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Yapılan yalıtım çalışmaları kapsamında yapı içi iklimlendirme maliyetleri de oldukça azalmaktadır.

En kullanışlı panel kabin ürünlerimiz kolay bir şekilde temizlenebilir yapıdadır. Temizliğinin yanı sıra sade bir tasarıma sahip olan kabin panel ürünlerimiz, iç alanı açısından en verimli kullanım alanı imkânını sağlamaktadır. Ayrıca kabin panel tarzı ürünler, geri dönüştürülebilir olduğu için çevre dostu sayılır. Öte yandan İstek olduğu takdirde özel projelendirme yapılarak özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek özellikler uygulanabilir. Bu doğrultuda kullanım amacına ve kullanılacak sektöre göre farklı ölçülerde ve farklı tasarımlarda kabin panel sipariş edebilirsiniz. En kullanışlı panel kabin modelleri için web sitemiz aracılığı ile inceleyebilir ve müşteri temsilcilerimiz üzerinden bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Panel Kabinler

Ürünlerimiz pek çok farklı ihtiyacı karşılayacak biçimde üretilmektedir. Bu hususta özel ihtiyaçlarınız için özel projelendirme seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Genel olarak planlara baktığımızda teknik özellikleri benzerlik göstermektedir. Fakat genel olarak farklı ölçülere sahiptir. Her kullanıcı isteklerine göre tercih yapmakta fakat ister 110x110 gibi küçük ebatlara sahip isterseniz de 300x500 gibi daha geniş bir alana sahip ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Özellikle 110x110 ebatlarında olan ürünlerimiz, vinçsiz bir şekilde kaldırabilmektedir. Bu sebepten ötürü kolay nakliye imkânı sunmaktadır. Bununla birlikte tercih ettiğiniz ürün modeli ne olursa olsun, hızlıca üretilerek en kısa süre içinde tarafınıza sevk edilmektedir. Bu hususta en kullanışlı ürünleri bizler üretmekteyiz. 

En kaliteli panel kabin ürünlerimizin, iç ve dış duvar malzemesi olarak, ısı ve ses yalıtımına destek sağlayan sandviç panel teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknolojiye sandviç panel adı verilmesi ise tamamen görüntüsünden kaynaklanmaktadır. İki panel arasına uygulanan izolasyon malzemesi ile ısı, sıvı ve yalıtımı sağlanamaktadır. Panel kabin ürünlerimizde sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı genel olarak sıva üstü olarak uygulanmakta fakat istek üzerine sıva altı uygulama yapılabilmektedir. Bazı ürün modellerimizin iç ve dış cephe boyalarında elektrostatik fırın boya kullanılmaktayken, panel kabin modelleri sade bir tasarım ile üretilmektedir. Sade tasarımları altında ise en ucuz panel kabin ürünleri üretmek amacı yatmaktadır. Bu doğrultuda baktığımızda ürünlerimizin fiyatları oldukça ekonomik kalmaktadır. Bizler yerli bir üretici olarak her zaman kaliteli ve en ucuz panel kabin ürünlerini üretmekteyiz. Ürünlerimizi görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hangi Panel Kabinler Sizler İçin Uygun

Ürünlerimiz yaygın olarak otopark, siteler ve şantiye gibi alanlarda kullanılsa da özellikle güvenlik bakımından bir çok alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Ürettiğimiz ürünleri farklı amaçlar doğrultusunda tasarım ve boyut ve özelliklerine bakarak satın alabilirsiniz. Ayrıca özel talepler söz konusu olduğunda ürünlerimize ekstra özellikler eklenebilir veya özel projelendirme yapılabilir. Bu hususta ürünlerimiz üzerinde son son derece kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu sebepten ötürü ürünlerimiz uzun ömürlü ve dayanıklı olmaktadır. Ayrıca boya seçiminde ürünlerimizin iç ve dış yüzeylerinde sağlığa uygunluk ve koku açısından kaliteli boyalar tercih edilir. İşlevsel tasarımların yanı sıra estetik tasarımlara sahip modellerimizde bulunmaktadır. İşlevsel modellerimizden bir tanesi de wc duş kabin modelleridir. Farklı ürün seçenekleriyle farklı ihtiyaçlarınıza göre tamamlayıcı ürünlerimizde bulunmaktadır. Duş ve wc amaçlarında kullanılan ürünlerimiz genelde tamamlayıcı ürünler kategorisine girer. Sizlere en uygun ürünü bulmak için müşteri temsilcilerimizle iletisime gecerek en hızlı biçimde bulabilirsiniz. İhtiyacınız ve beklentiniz doğrultusunda farklı modellerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz. 

Anahtar Teslim Panel Kabin Fiyatları

Ürünlerimiz arasında yer alan modellerin hepsi ayrı ayrı pek çok avantaj sağlamaktadır. Modeline göre benzer özellikleri bulunsa da üstün özellikleri de bulunmaktadır. En kullanışlı çözümler ile pek çok ihtiyacınıza çözüm olan modellerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin en büyük avantajları arasında ısı, sıvı ve ses yalıtımı yer alır. Çünkü yerli tüketiciler, yapılar üzerinde  izolasyona oldukça dikkat etmektedirler. Bizlerde üretici olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak izolasyon çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca ürünlerimizin iç hacmi küçük olduğu için kolayca temizlenebilir. Temizliğin yanı sıra üretim aşamasında kullanılan hammadde ve boyaların sayesinde kir tutmaz ve insan sağlığına uygundur. Sağlığa zararı yoktur. 

Ürünlerimizin fiyatları bazında baktığımızda oldukça uygun ve ekonomik olduğunu görmekteyiz. Bu sebepten ötürü ülkemizde oldukça fazla talep görmektedir. Fiyatları dışında ürünlerimizin nakliyesi de son derece kolay ve üretimi de oldukça hızlıdır. Ürünlerimiz, teknik özellikleri ve tasarımları özelinde ise tavan, duvar, çatı, pencere ve kapı sistemlerine son derece dikkat edilerek üretilmektedir. 

Ürünlerimizin üretim noktasında elektrik tesisatı ve sıhhi tesisat özellikleri de önem taşımaktadır çünkü ürünlerimizin tesisat döşemeleri sıva üstü bir sistem olarak döşenir. Bununla birlikte ürünlerimizin iç ve dış cephelerindeki boyalar, yağmur, kar gibi zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olması açısından özenle seçilmiştir. Ürünlerimiz genellikle bütçe dostu ürünlerdir. Sizlerde bütçe dostu, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerimizden bir tanesine sahip olmak veya bilgi almak isterseniz, telefon numaralarımızı arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Bu yapılar, önceden üretilmiş panel parçaların birleştirilmesiyle oluşturulan, çoğunlukla geçici olarak kurulan alanlarda kullanılmaktadır. Ancak kalıcı olarakta kullanılabilirler. Bu yapılar sandviç panel teknolojisi ile üretilen paneller kullanılarak üretilmektedir. Bu sebepten dolayı iklim ve çevre şartlarına karşı dayanıklı hale gelmektedir. Sandviç paneller, basit olarak iki panel arasında yalıtım malzemesi bulunması sonucunda elde edilmektedir. Sandviç paneller etkili bir şekilde ısı yalıtımı sunabilir. Sandviç paneller, genellikle iki dış yüzey arasında yer alan yalıtım malzemeleri ile birlikte yapılan kaplamalardır. İki panel arasında bulunan yalıtım malzemesi ise polistiren yani EPS strafordur. Bu yalıtım malzemeleri, ısı geçişini azaltarak bina içindeki sıcaklığı korur ve enerji tasarrufu sağlar. Enerji tasarrufu ise tamamen yapı içerisinde yapılacak iklimlendirme çalışmaları sonucunda elde edilir. 

Sandviç panellerin ısı yalıtımı özellikleri, kullanılan yalıtım malzemesinin kalitesine ve kalınlığına, panellerin yapısal tasarımına ve üretim kalitesine bağlıdır. Bu nedenle, bizler panellerin ısı yalıtımı artırmak için en kaliteli ölçülerde kesim yaparak kullanmaktayız. Sandviç panellerin ısı yalıtım özellikleri, diğer malzemelerin de kullanıldığı bir yapıda çok daha etkili hale gelebilir. Bir yapı, sandviç panellerden yapılmış dış duvarlarla birlikte çift camlı pencereler, kapılar ve uygun tavan yalıtımı gibi diğer ısı yalıtım malzemeleri ile tamamlandığında, daha yüksek enerji tasarrufu sağlayabilir.

Sıkça Sorulan Sorular
Panel Kabinlerde Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Panel kabin çözümlerimizin teslimat süresi, yapının boyut ve tasarım detaylarına bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle ortalama teslim süresi oldukça kısadır. Hızlı bir şekilde üretilerek teslim edilmektedir.
Panel Kabinlerin Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Panel kabinlerin dış tasarımı, müşterimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Farklı renkler, kaplama malzemeleri ve diğer özellikler, müşteri tarafından belirlenebilir.
Panel Kabinde İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Panel kabinler taşınabilir yapılar olduğu için, istediğiniz zaman farklı bir konuma taşıyabilirsiniz. Ancak yapının tesisatı bulunuyorsa, bu bağlantıların güvenli bir biçimde kesilmesi önerilmektedir.
Panel Kabini Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Evet, panel kabin modellerimizi dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz. Yapılan yalıtım çalışmaları sayesinde, hem sıcak hem de soğuk hava koşullarında konforlu bir kullanım sağlanabilir.
Panel Kabinlerde Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Panel kabin modellerimiz üretim tesislerimizde üretilerek, yapının kurulacağı alana sevkiyatı, yapının güvenliği sağlanarak yapılmaktadır.
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla