Panel Kabin

Yenilikçi ve pratik çözüm olanakları ile ön plana çıkan Panel Kabinler hayatınızı kolaylaştırdığı gibi yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Pratik, hızlı kurulma özelliği ile oldukça idealdir. Güven içerisinde tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasına imkan tanıyan bu özel yapılar taşınabilir özelliğe sahiptir.

Nova Prefabrik kalitesi ile üretilen ürünlerimiz, düşük maliyeti, üstün kalitesi, çevre dostu olması, yalıtım özellikleri ve daha ekonomik olması kriterleri ile ön plana çıkmakla birlikte siz değerli müşterilerimizin taleplerine eksiksiz yanıt vermektedir.

Firmamızda uzman ekipleri tarafından hazırlanan kabin çizim planlarına göre üretim tesislerimizde   sağlık koşullarına  uygun olarak imal edilmektedir. Firmamızın  farkı ürettiği kabinlerin kaliteli hammadde kullanımı, özel koku yapmaz paneller , mukavemetli yüksek ısı ve ses izolasyonlu panel yapısı, piyasadaki taklit ürünlerden çok kolayca fark edilmektedir.

Üretmiş olduğumuz kabinler yurtiçi ve yurtdışında birçok alanda kullanılmaktadır. Kabin kullanılan alanlarından bazıları; güvenlik noktaları , satış ve büfe üniteleri , otopark gişeleridir. Ayrıca soyunma ve giyinme kabin , park, fuar ve plaj alanlarında kullanılmak üzere üretilen her amaca uygun nitelikte kabin , polis ve askeri nöbet kabini olarak da kullanılabilmektedir.