WC Duş Kabin

WC Duş Kabin

Günümüzde pek çok farklı yapı görmekteyiz. Bu yapılardan bazıları eski olabiliyor, bazıları ise yeni olabiliyor. Bu hususta panel kabin modelleri otoparklarda, sitelerde, villaların ve plazaların girişlerinde kullanılmaktadır. Şehir içerisinde kullanımının yanı sıra maden ve şantiyeler gibi zorlu alanlarda da kullanılmaktadır. Wc duş kabin seçeneklerimiz, genellikle tamamlayıcı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Modüler bir yapısı bulunan wc duş kabin modelleri günümüzde çok farklı sektörlerde ve alanlarda kullanılmaktadır. Çoğunlukla wc duş kabin 2022 yılında inşaat şantiyelerde, soyunma kabini ve WC olarak tercih edilir. Wc duş kabin imalat aşamasında farklı kullanım amaçlarına göre şekillendirilebilir. WC duş kabin modelleri yalnızca şantiyelerde değil çeşitli konser alanlarında, açık hava organizasyonlarında, parklarda, plajlarda, ve daha sayamadığımız pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.

Farklı alanlarda kullanılmasının dışında wc duş kabin özellikleri bakımından pek çok farklı ebat seçeneğine sahiptir. Bu açıdan wc duş kabin ebatları 110x110, 130x130, 130x210, 130x250, 130x340, 130x410, 250x250 ve 210x210 gibi daha geniş ebat seçeneklerine sahiptir. Toplamda sekiz adet farklı ebat seçeneği bulunur. Sizlerde bu ebat seçeneklerine sahip wc duş kabin modelleri arasından istediğinizi seçip satın alabilirsiniz. Bu doğrultuda bizler ekonomik wc duş kabin fiyatları ile satışa sunarken, estetik tasarımları ve kullanışlı yapısı ile tasarlamaktayız. WC duş kabin fiyatları ise genellikle ürünlerin ebat özelliklerine, ekstralarına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. 

WC Duş Kabin Fiyatları

Wc duş kabin fiyatları seçeneklerini en çok etkileyen husus ebat seçenekleri ve özellikleridir. Bu hususta engelli wc duş kabin modelleri de bulunmaktadır. Engelsiz bir yaşam için bu tarz inovasyonlar her alanda gerekmektedir. Bu hususta wc duş kabin 2022 yılında fiyatları belirlenirken pek çok farklı kıstas bulunmaktadır. Bu kıstaslar arasında wc duş kabin fiyatları etkileyeni ise alıcıların maddi güçlerini düşünüyor olmamızdır. Bu açıdan wc duş kabin fiyatları oldukça ekonomik bir seviyededir. Wc ve duş kabin seçenekleri birçok farklı boyuta sahiptir. Bu sayede farklı farklı ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ebatlar 110x110 ile 250x250 ölçüleri arasında değişirken sizler bu modeller arasından en iyi seçimi yapabilirsiniz.

Bizler yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı, fiyatlar konusunda modellerimiz tamamen bütçe dostudur. Üstelik wc duş kabin seçenekleri üretimi sırasında en kaliteli malzemeler ve boyalar kullanılarak yapılmaktadır. Wc duş kabin 2022 yılında tasarımları ise oldukça sade dizayn edilmiştir. Bu durum en ucuz wc duş kabin seçeneklerini üretmek için oldukça iyi bir yöntemdir. Keza wc duş kabin seçenekleri şantiyelerde ve konser gibi alanlarda kullanıldığından ötürü çok fazla farklı tasarımlar ortaya çıkmaz. Tasarımın yanı sıra wc duş kabin seçenekleri zorlu iklim koşullarına ve kötü çevre koşullarına karşı dayanıklılık gösterir. Bu doğrultuda sizlerde wc ve duş kabin siparişi vermek için telefon numaralarımız aracılığı ile müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 

WC Duş Kabin Modelleri

Wc duş kabin özellikleri bakımından oldukça çeşitlidir. Bu yönü sebebiyle piyasada bulunan pek çok farklı ihtiyacı karşılayabilmektedir. Bunların yanı sıra wc duş kabin özellikleri bakımından modellerin hepsi aynı konseptte üretilir. Bu modellerin birbirinden ayıran en önemli özellik ise modellerin boyutları olarak karşımıza çıkar. Ebat seçenekleri hususunda iser küçük isterseniz de daha büyük modelleri tercih edebilirsiniz. Küçük ebatlara sahip ürünler daha fazla satın alınarak genellikle açık havada yapılan konser gibi etkinliklerde kullanılabilir. Aynı kullanım şekli şantiye ya da film seti gibi tuvalet bulmanın zor olduğu alanlarda da en kullanışlı wc duş kabin ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. 

En kullanışlı wc duş kabin ürünlerimiz özel olarak sandviç panel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu hususta en kaliteli wc duş kabin ürünleri için yapı üzerinde izolasyon çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Böylece tüm ürünlerimiz zorlu hava koşullarına dayanıklıdır. 

Wc duş kabin özellikleri kapsamında sandviç panel teknolojisi önemli bir yer tutmaktadır. Bu teknolojiye sandviç panel adı verilmesinin sebebi tamamen görüntüsünün sandviç şeklinde olmasından kaynaklanmaktadır. Basitçe anlatacak olursak iki panel arasında izolasyon malzemesinin kullanılması ile oluşan bir teknolojidir. Bu hususta iki panel arasında kullanılan izolasyon malzemesi ise polistren köpüktür. Kullanmış olduğumuz polistren köpük, izolasyon anlamında oldukça etkili ve yalıtkan bir malzeme olmasının yanı sıra yangına karşı da oldukça dayanıklı bir malzemedir. Malzemenin teknik özelliklerine baktığımızda ise kalınlığı 44 mm iken yoğunluğu 10 kg/m3’dür. 

En kaliteli wc duş kabin ürünlerimizin çatı bölümü de oldukça önemli olup, bazı izolasyon malzemeleri bu bölümde de kullanılmaktadır. En ucuz wc duş kabin ürünlerimizin çatı bölümünde kullandığımız yalıtım malzemesi ise mineral yünüdür. Bu malzeme de oldukça etkili bir malzeme olup kalınlığı ise 50 mm’dir. En ucuz wc duş kabin ürünlerimizin, iklim koşullarıyla karşılaşan ilk bölümü çatıdır. Böylece bizlerde çatı bölümünü mineral yünü ile sert iklim koşullarına karşı izole etmekteyiz. İklim ve çevre dayanıklılığının dışında ürünlerimiz, geri dönüştürülebilir yapısı ile çevre dostudur. Bu sebepten ötürü insan sağlığına uygun hammadde ve boyalar kullanarak son derece özenli bir şekilde üretim gerçekleştirmekteyiz.

Bizlerin ürünlerimiz üzerinde yaptığımız izolasyon çalışmaları sayesinde dış koşullara bağlı olarak gelişen yağmur, kar ve soğuklara karşı son derece dayanıklı olmakla birlikte ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Üstelik wc bölümünde alafranga ya da alaturka tuvaletler bulunmaktadır. Ayrıca lavabo, askı, sabunluk gibi detaylar da düşünülmüş ve yapı tümünde bulunmaktadır. Temizlik wc alanları için oldukça önemlidir. Bu sebepten ötürü ürünlerimizin temizlenmesi de son derece kolay yapılabilir. 

En Çok Tercih Edilen WC Duş Kabinler

En çok tercih edilen modellerimiz arasında hem küçük boyutlu hem de büyük boyutlu modeller bulunmaktadır. Konser ve açık hava etkinlikleri için bazen daha büyük boyutlu modeller tercih edilirken bazen ise küçük ama sayı olarak fazla modeller tercih edilir. Kalabalığın daha az olduğu şantiye gibi ortamlarda ise tek kişilik alternatiflerde talep edilebiliyor. Bir noktada web sitemizde bulunan tüm modelleri incelediğiniz halde beklentileriniz doğrultusunda uygun bir ürün bulamazsanız. size uygun olan modeli bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişinizin onayı ardından hızlıca üretimine başlanır ve çok kısa süre içinde sizlere ulaştırılır. Bütçe dostu olan ürünlerimize web sitemiz aracılığı ile göz atabilirsiniz.

Hangi WC Duş Kabinler Sizin İçin Uygun

Ürünlerimiz genellikle tuvalet ve duş alanı bulmanın zor olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Bu hususta kullanıcılarına oldukça pratik bir çözüm sunar. Size en uygun olan ürünümüz bulmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu hususta günümüzde birçok farklı alanda tercih edilen ürünlerimizi kullanarak, iş hayatını daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Ürünlerimiz ihtiyaca ve talebe yönelik olarak ikili, üçlü veya daha fazla kapasiteye sahip olarak birleştirilebilir. Üstelik hızlı bir şekilde üretilerek kurulumu yapılacak alana hızlıca sevk edilmektedir.

Size en uygun ürün, kullanacağınız alana, sizlerin ihtiyaçlarına ve kullanım biçimine göre değişkenlik göstermektedir. Tüm ürünlerimiz. ısı, sıvı ve ses izolasyonuna sahiptir. Bu sayede tüm ürünlerimiz dört mevsim şartları altında rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerimizden bir diğeri de bekci kulübesi modelleridir. Bu ürünümüz ile wc ve duş olarak kullanılan ürünlerimiz birbirini tamamlayan ürünlerdir. Her iki modeldeki ürünümüzün de temizliği oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Genellikle sandviç panel teknolojisi ile ürettiğimiz modellerin içerisinde temizliği düzenli yapılırsa herhangi bir koku olmayacaktır. 

En kaliteli ürünler için bizleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bizler yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı yerli tüketicinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayabiliyoruz. Ürettiğimiz ürünler arasından hangisinin size uygun olduğunu en hızlı şekilde tespit etmek için ise müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve ekibimizle planlama yapabilirsiniz. Bu noktada bizlerin sizlere sunmuş olduğu olduğu farklı boyut ve tasarım seçenekleri bulunmaktadır. Farklı seçenekler arasından isterseniz tek kişilik isterseniz de iki kişilik kapasiteye sahip ürünlerimizinden seçim yaparak satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı kısa süre içinde üretilerek elektrik ve su tesisatı döşemeleri ve kontrolleri yapılmış bir şekilde tarafınıza teslim edilmek üzere sevk edilir ve kurulumu gerçekleştirilir. Wc ve duş alanı olarak kullanılan ürünlerimizde temiz su tesisatı, ana şebekeye bağlanacak şekilde dizayn edilir. Atık su tesisatı ise dışarıya bağlantı çıkışı konularak sağlanmaktadır. Ürünlerimizin içerisinde alaturka ya da alafranga klozet kullanılabilmektedir. Ayrıca ürünlerin içerisinde lavabo üniteleri dışında ayna, askı, sabunluk gibi detaylar da düşünülerek konumlandırılması yapılmıştır. Tüm bunlara karşılık olarak ise ürünlerimiz oldukça ekonomik fiyat etiketlerine sahiptir. 

Anahtar Teslim WC Duş Kabin Fiyatları

Tuvalet olanağının bulunmadığı ortamlarda üretmiş olduğumuz ürünler ile büyük ölçüde kolaylık sağlarken en iyi fiyatlar ile bu imkanı sunmaktayız. Bir noktada üretmiş olduğumuz ürünler ile çalışma olanaklarını daha temiz hale getirmekteyiz. Hatta farklı ve değişken ihtiyaçları da karşılamak adına imalat aşamasında tercihlerinize bağlı olarak farklı tasarımlar ile üretim yapılabilmektedir. Ürünlerimizin kullanıcısına sağladığı avantajlar arasında, içeride koku olmaması ve kolay temizlenebilir olması verilebilir. Bunların yanı sıra dört mevsim koşulları dahilinde kullanılabilmektedir. Bu açıdan tüm ürünlerimiz oldukça dayanıklıdır. Sizlerde avantajlarla dolu modellerimizi incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız ve fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla