130X130 WC PANEL KABIN

ÖZELLİKLER
Genişlik 130 cm
Uzunluk 130 cm
Yükseklik 235 cm
Ağırlık 270 kg
Alan 1,7 m²

Seyyar Tuvaletler yıkanabilir, çürümez, paslanmaz, kolay temizlenir kokuyu dışarıya vermeme özelliğine sahip, hafifliği, dayanıklılığı ve kolay taşınabilirliği sayesinde şantiyelerde , inşaat alanlarında , plajlarda, sosyal tesis alanlarında, her türlü konser ve piknik organizasyonlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Tüm wc duş gruplarımızın içinde ayna, lavabo, alaturka veya alafranga WC, kâğıtlık, etajer, klozet kapağı, sabunluk , otomatik sigorta, priz anahtarı, kablo tesisatı ile aydınlatma armatürleri bulunmaktadır. Standart kabinlerimiz dışında, farklı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, uzman teknik kadromuz aracılığı ile farklı ebatlarda kabin üretimleri yapılmaktadır.

Dilerseniz seyyar tuvalet kabinini büyük ölçülerde tutarak yanına duşta ekletmeniz mümkündür. Nova prefabrik kalitesi ile üretilen seyyar tuvalet kabinleri stoklu olarak üretilmektedir. Firmamızda üretilen seyyar tuvalet kabinleri kolay monte edilip sökülebilir olduğu için daha sonra başka bir yere taşınabilmesi de mümkündür. Kalitesi ve uygun fiyatlarıyla tuvalet kabini çözümlerinizde firmamızın mutlaka arayın.