Blog

DEZENFEKTE KABİNLERİ

DETAYA GİT

DEZENFEKTE KABİNLERİ

DETAYA GİT

Danışma Kabini

Danışma kabinleri bir mekana gelenlerin bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi için kullanılan mekanlardır. Bu mekanın göz önünde ve her kullanıcıya hitap ettiği düşünüldüğünde ise tasarımının önemi ön plana çıkmaktadır.

DETAYA GİT

Engelli Tuvalet Kabini

Prefabrik dünyası, yapı ve inşaat dünyasına alternatif olarak kabul edilen ve oldukça ekonomik özelliklere sahip bir sektördür. Küçük kabinler ve konteyner tarzı tasarımlar, inşaat masrafına girmeden etkili çözümler sunuyor. Seyyar engelli tuvalet kabini, güvenlik kabini, ofis, yatakhane, duşluk ve kulübe gibi birçok kategoride pratik çözümler prefabrik sayesinde gerçekleşiyor.

DETAYA GİT

Engelli Wc Kabini

Yapı dünyasının pratik ve kullanışlı seçeneklerinden biri olan prefabrik seçenekler, engelli wc kabini kategorisinde pratik ürünler sunuyor. Nem izolasyon özelliğine sahip olan ve çürüme gibi problemlerle karşılaşmayan engelli wc kabini seçenekleri, seyyar tuvaletin gerektiği her yerde kullanılabilmektedir.

DETAYA GİT

Seyyar Tuvalet

Prefabrik yapılar, normal betonarme binalar gibi sağlam ve oldukça estetik yapılardır. Maliyetinin düşük olması, ruhsat şartlarının daha uygun olması, prefabrik seçeneklerin popüler olmasında etkili olmuştur.

DETAYA GİT

Metropol Kabin

Günlük yaşamın birer parçası haline gelmiş olan metropol kabin çeşitleri, estetik açıdan sunduğu görsel ve yüksek izalasyonuyla uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktadır. Ergonomik yapısı ile portatif bir yaşam alanı sağlayan bu kabinler, yönetim merkezi ya da satış ofisi ve güvenlik gibi farklı alternatifler dahilinde kullanım imkanı sağlar.

DETAYA GİT

Engelli Wc

Özellikle şehir yaşamı içerisinde tuvalet ihtiyacı, engelli ve yaşlı insanlar için çok daha büyük bir önem taşımaktadır. Bu yüzden onların yaşam standartlarını düşürmeden rahatlıkla kullanabilecekleri şehir mimarisine uygun engelli wc çeşitleri bulunmaktadır.

DETAYA GİT

Mobil Tuvalet

Zengin aksesuar ve detaylı alt yapı tesisatı ile ergonomik bir kullanım imkanı sağlayan mobil tuvalet çeşitleri, iş alanlarında ya da farklı organizasyonlarda güvenle değerlendirilir.

DETAYA GİT

Wc Duş Kabini

İsteğe bağlı olarak farklı avantajlar sunan wc duş kabini değişik sayılarıyla üretimden geçerken, en ideal çözümü sağlamaktadır. Üstelik ihtiyaca uygun eklenen wc sayesinde, seçenekli ve geniş bir kullanım fırsatı elde edilebilir.

DETAYA GİT