Hakkımızda

Yeniliklerin ve Şıklığın
Öncüsü Nova


NOVA HAZIR PREFABRİK YAPI SAN VE TCİ LTD ŞTİ olarak 15 yıllık sektör tecrübemizi tamamen müşteri memnuniyeti ile daha kaliteli üretim yapabilme yolunda kullanıyoruz. 

“Kalite asla tesadüf değildir” ilkesi ile başladığımız yolculuğumuzda önce Güvenlik Kabinleri sonra Metropol Güvenlik Kabinleri ve Yaşam Konteynerleri üretiminde Türkiye’nin önde gelen kurumsal üreticileri arasında yerimizi almayı başardık.

Bundan sonraki serüvenimizde daha geniş ürün yelpazesi ve üretim kapasitemizin arttırılması ile sektöre yön veren firmalar arasında yerimizi alacağımıza inancımız tamdır ve bu yönde çalışmalarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.

Hakkımızda
Vizyonumuz

Nova Prefabrik’ in nihai hedefi; sürekli gelişen ve büyüyen Türkiye ve Dünya Pazarında, zengin ürün gamı, sağlam teknolojik alt yapısı ve finansal gücü ile Türkiye’yi tüm dünyada başarı ile temsil edebilen, Türk ekonomisine ve istihdamına yüksek katkı veren, sektöre yön veren ve her müşteri kitlesi tarafından tercih edilen bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Nova Prefabrik müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerileri sunan, geniş ürün yelpazesini en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olarak müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firmadır. 

Hakkımızda

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla