Dört Mevsim Kullanışlı Seyyar Tuvalet

Prefabrik yapılar, normal betonarme binalar gibi sağlam ve oldukça estetik yapılardır. Maliyetinin düşük olması, ruhsat şartlarının daha uygun olması, prefabrik seçeneklerin popüler olmasında etkili olmuştur.

Dört Mevsim Kullanışlı Seyyar Tuvaletler

Pratik ve kullanışlı olması nedeniyle günümüzde prefabrik tasarımlar birçok alanda kullanılmaktadır. Güvenlik kabini, ofis, yatak hane, imalathane ve seyyar tuvalet gibi birçok konuda ekonomik prefabrik seçenekler tercih edilmektedir. Konteyner kategorisindeki bu tasarımlar, dayanıklı, kullanışlı ve sağlamdır. Kısa sürede montajlanabilmektedir. Tuvaleti olmayan panayırlarda, pazarlarda ve benzeri sosyal aktivitenin yaşandığı yerlerde seyyar tuvalet seçenekleri tercih ediliyor. Genellikle belediyeler tarafından tercih edilen bu seyyar tuvalet seçenekleri, bay ve bayan olmak üzere iki kategoride sınıflandırılıyor. Betonarme binalar kadar sağlam, kullanışlı ve estetik olan bu tasarımlar, maliyeti de oldukça düşüktür.

seyyar-wc-kabin-1669043807

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Dayanıklıdır

Kullanılan malzemenin dayanıklı olması ve diğer yapıları aratmaması, konteyner ve prefabrik seçeneklerin tercih edilmesinde etkili olmuştur. Su ve elektrik tesisatı, lavabo tesisatı ve diğer bütün tesisatlar bu yapılara uygulanabilmektedir. Isı yalıtımlı olan bu tasarımlar, yağmur, kar, fırtına ve nem gibi olumsuz hava koşullarına karşı yalıtım özelliğine sahiptir. Profesyonel kullanım özelliğine sahip prefabrik tasarımlar, bir yerden bir yere taşınabilir. Kabin model seçenekleri de kolaylıkla bir yerden bir yere taşınabilir.

Deprem ve sel gibi felaketlere karşı dayanıklı tasarım özelliğine sahiptir. Engelli, depolu, modüler ve hazneli seyyar tuvalet seçenekleri üretilmektedir. Bu tuvaletler bir kişilik küçük tasarımlardır. Alaturka ve klozetli seçenekler, isteğe göre talep edilebilir. Çürüme veya kokma yapmayan özel malzemeden üretilen bu ürünler, dışarıya koku salmayan ürünlerdir. Nem ve ısı izolasyon özelliğine sahip olması nedeniyle, bütün iklim koşullarında rahatlıkla kullanılabilir. Kolay temizlenebilen ve bu tasarımlar yıkanabilir ve silinebilir.

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla