Ebruli İnşaat Projemiz

Ebruli İnşaat Projemiz

85 m2 Yemekhane

Kullanışlı özelliği ile her alanda kullanılan prefabrik yemekhane modelimizi, son teknoloji üretim tesislerimizde üretilip, uzman ekiplerimiz tarafından arsanıza kurulumu yapılmaktadır. 85 m2 kullanım alanına sahip olan yemekhane modelimiz rahat ve güvenli bir dinlenme alanı sunar.

262 m2 Ofis

Kalıcı ve geçici çalışma alanları yaratmak için sizlerde prefabrik ofis modellerini kullanabilirsiniz. 262 m2 çalışma alanı sunan bu modelimizi, tesislerimizde üretip, istenilen arsaya uzman ekiplerimiz ile birlikte kurulumunu sağlayıp teslim etmiş bulunuyoruz.

303 m2 Model Konteyner

Arsanıza uygun olarak, istenilen ölçülerde konteyner yapılar üretmekteyiz. 303 m2 büyüklükte sandviç panel teknolojisi ile ürettiğimiz modeli tesislerimizde üretip, uzman ekiplerimizle birlikte kurulumunu gerçekleştirerek anahtar tesilimini gerçekleştirmekteyiz.

150*150 Metropol Kabin

İç ve dış piyasada lider konumda olduğumuz metropol kabin modellerinden bir tanesini daha tesislerimizde üreterek, arsaya kurulumunu sağladık. Müşterimize hayırlı olsun diyerek iyi günlerde kullanmasını temenni ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla