Engelli Wc Kabini

Yapı dünyasının pratik ve kullanışlı seçeneklerinden biri olan prefabrik seçenekler, engelli wc kabini kategorisinde pratik ürünler sunuyor. Nem izolasyon özelliğine sahip olan ve çürüme gibi problemlerle karşılaşmayan engelli wc kabini seçenekleri, seyyar tuvaletin gerektiği her yerde kullanılabilmektedir. Tuvalet inşaatında betonarme seçeneklerin çok pahalı olması, bu ürünlere olan ilgiyi artırmıştır. Prefabrik ürünler, güvenlik, yatakhane, kulübe, ev, wc ve depo gibi kategorilerde tercih edilen pratik ürünlerdir.

Tesisat Uyumlu ve Pratik

Kullanışlı özelliği ile birinci sınıf özelliklere sahip olan engelli wc tasarım seçenekleri, panayırlarda, pazarlarda, büyük fabrikalarda, şantiyelerde ve piknik alanlarında oldukça kullanışlıdır. Bütün hava koşullarına karşı dayanıklı üretilen bu tasarımlar, çatı ve oluk sistemi gibi gerekli sistem özelliklerine sahiptir. Deprem, sel ve benzeri afetlere karşı güvenli üretilmektedir. Montaj özellikleri çok pratiktir. Kurulumu kısa sürede bitmektedir. Kurulum işlemlerinde, gerekli bütün malzemeler bu tasarımlarda kullanılabilmektedir. Kabin şeklinde tasarlanan bu prefabrik kabinler, fabrikalarda, şantiyelerde, açık imalathanelerde ve pazarlarda kullanılabilir. Belediyeler tuvaleti olmayan pazarlarda ve panayırlarda seyyar engelli wc kabini talebinde bulunmaktadır. Modül özellikli modeller daha çok tercih edilmektedir.

Tesisat Seçenekleri İle Uyumludur

Su tesisatı, elektrik tesisatı ve doğal gaz tesisatı, engelli wc kabini ürünleri ile uyumlu özelliklere sahiptir. Koku, nem, ısı ve benzeri birçok etkenin yalıtımında kullanılan bu tasarımlar, pratik kullanım özelliğine sahip özel kabinlerdir. Modüler ve depolu özelliklere sahip özel engelli wc kabini seçenekleri, engelli vatandaşlarımızın ihtiyacına uygun olacak şekilde özel üretilmektedir. Bay, bayan ve engelli seyyar wc tasarımları, kullanım özelliğine göre özel tasarlanmaktadır. Yıkanabilen ve silinebilen bu tasarımlar oldukça hijyenik kullanım özelliğine sahiptir. Normal betonarme binalar kadar sağlam olan ve bu binalarda kullanılan bütün tesisatları rahatlıkla kullanabileceğiniz etkili özelliklere sahip kabinlerdir.