Yalova Belediyesi Konteyner ve Wc Kabinlerinde Yine Nova imzası

  • Anasayfa
  • Projeler
  • Yalova Belediyesi Konteyner ve Wc Kabinlerinde Yine Nova imzası
Yalova Belediyesi Konteyner ve Wc Kabinlerinde Yine Nova imzası

Yalova Belediyesi için gerçekleştirdiğimiz bu proje, hızlı ve etkili çözümler sunan bazı taşınabilir modellerimizi içermektedir. Yalova Belediyesi'nin ihtiyacına yönelik olarak tasarlanan bu wc kabin modelimiz modern yapı teknolojisi ve estetik tasarımı bir araya getirerek, işlevselliği ön planda tutmaktadır. Yalova Belediyesi için yaptığımız projemizin belediyenin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır. Projenin odak noktası, modern tasarım ve yapı teknolojisinin avantajlarını kullanarak, fonksiyonelliği ve dayanıklılığı bir araya getirmektir. 

Bu projede kullanılan olan modelimiz özel olarak tasarlanmış iç mekan düzenlemeleri ile birlikte belediye çalışanlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere planlanmıştır. Aynı zamanda, modellerimiz de modern tasarım ve hijyen standartlarına uygun olarak inşa edilmiştir ve belediye personelinin rahatlığını ön planda tutmuştur. Projemizin amacı modern tasarım ve yapı teknolojisinin avantajlarını kullanarak estetik bir çözüm sunmanın yanında yüksek kaliteli malzemeler kullanarak dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar inşa etmektir. Ayrıca belediye personelinin ihtiyaçlarına uygun iç mekan düzenlemeleri yapmak ve bu proje, Yalova Belediyesi'nin işlevselliği ve estetiği bir araya getiren, çağdaş çözümlerle donatılmış modern yapılarla tanışmasını sağlamıştır. Projenin tamamlanmasıyla birlikte, belediye personeli için konforlu ve kullanışlı bir çalışma alanı elde etmiştir.

Proje Açıklaması

Proje Başlangıç Tarihi: 22.03.2022
Proje Tamamlanma Tarihi: 25.03.2022
Proje Sahibi: Yalova Belediyesi
Proje Alanı: 300x500 metrekare, Toplam 15 m²
İnşaat Süresi: 3 gün
Yapı adeti: 1 adet 

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla