Marketler Zinciri Bim A.Ş. Güvenlik ve Danışma Kabinleri

  • Anasayfa
  • Projeler
  • Marketler Zinciri Bim A.Ş. Güvenlik ve Danışma Kabinleri
Marketler Zinciri Bim A.Ş. Güvenlik ve Danışma Kabinleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri BİM A.Ş.’ ye firmamızca üretimi tamamlanan güvenlik, danışma ve kontrol noktası kabinlerimizi teslim etmiş bulunuyoruz. Nova Prefabrik üretim tesisinde tamamlanan kabinler belirtilen tarihte sevk edilerek Nova Prefabrik güvencesini , kalitesini ve müşteri memnuniyetini  her zaman olduğu gibi ön plana çıkarmıştır.

Ankara, Sakarya ve İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası Mağazalarına teslim edilen kabinler Sandviç Paneldir. Sandviç Panel Kabinlerin en büyük özelliklerinden biri olan ses ve ısı yalıtımı kabinlerimizin her türlü iklim şartlarında kullanımını ve dayanaklılığını ön plana çıkarmaktadır. Kullanılan malzeme kalitesi ve yapılan işçilik ile Nova Prefabrik Sektörde hızla ilerleyen müşteri odaklı ve zamanında sorunsuz teslimat ile her zaman takdiri hak etmiştir. Türkiye’nin her noktasına sevkiyat imkanı , Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünler ile Nova Prefabrik adından söz ettirmeye devam edecektir.  

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla