Mardin Müze Müdürlüğü'ne Özel Kabinler

Mardin Müze Müdürlüğü'ne Özel Kabinler

Ülkemizin güzel tarihinin sergilendiği Mardin Müze Müdürlüğü için ürettiğimiz özel yapı bulunmaktadır. Bu yapı 300x500 yani 15 m2 boyutlarındaki metropol kabin modellerimizden bir tanesidir. Modelimiz sayesinde müzenin girişinde güvenlik noktası oluşturulabilmiştir. Bu güvenlik noktası sayesinde içeriye girişler ve çıkışlar güvenli hale getirilmiş ve bu kapsamda müzede daha güvenli hale gelmiştir. 

Mardin Müze Müdürlüğü’ne yapmış olduğumuz bu proje 5 gün sürmüş ve müzenin olduğu konuma taşınarak ekiplerimiz tarafından kurulumu gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda fabrikamızda kuruluma hazır hale getirilen projenin, yalıtımı da en kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda yapı sandviç panel teknolojisi ile üretilmiştir. Böylece yapı sıvı, ısı ve ses yalıtımlı hale gelmiştir. İçerisinde görev yapan güvenlik görevlisi ise içerisinde rahatça görev yapabilecek, dışarıdaki iklimden etkilenmeyecektir. Projenin hızlı tamamlanması sayesinde Mardin Müze Müdürlüğü'nün bu husustaki acil ihtiyacı giderilmiştir. Müze müdürlüğü isterse sonradan modelimize su ve elektrik tesisatı çekerek içerisindeki güvenlik görevlisinin çok daha rahat bir şekilde ihtiyaçlarını giderebilir. Buna ek olarak sonradan bir tuvalet yapı satın alarak güvenlik görevlisinin yerinden ayrılmadan görevini yerine getirmesi sağlanabilir. Buradan anlaşılabilir ki bu yapılar, birçok farklı yapı ile birlikte kullanılabilmektedir. Sizlerde proje ve yapı çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Proje Detayları:

Proje Adı: Mardin Müze Müdürlüğü'ne Özel Kabinler
Proje Yeri: Mardin
Toplam Alan: 15 metrekare
İnşa Süresi: 5 gün
Yapı Sayısı: 1 adet

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla