Kırklareli/Lüleburgaz Belediyesi Metropol Kabin

Kırklareli/Lüleburgaz Belediyesi Metropol Kabin

Çağdaş ve fonksiyonel çözümleriyle öne çıkan bir taşınabilir yapı üreticisi olarak, Lüleburgaz Belediyesi için birbirinden özgün projelere imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen son proje, Kırklareli'nin gözde ilçesi Lüleburgaz Belediyesi için özel olarak tasarlanan metropol kabin modelimizi ürettik. Bu kapsamda Lüleburgaz Belediyesi için bu proje ile modern mimari anlayışını ve sağlam konstrüksiyonu bir araya getirerek ön plana çıkıyoruz. Modelimiz şehir dokusuna uyumlu estetik bir tasarıma sahiptir. Modern çizgileri ve dikkat çekici detaylarıyla çevresine değer katmaktadır.

Bu projede kullandığımız malzemelerde kaliteyi ön planda tutup, dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerle üretilmiştir. Hızlı montaj özelliği, Lüleburgaz Belediyesi projemizde de kendini göstermektedir. 4 gün gibi kısa bir sürede projeyi tamamlamak, müşterilerimize zaman ve maliyet avantajı sağladık. 9 m²'lik yüzölçümü ile sınırlı bir alanda maksimum fonksiyonelliği sunar. İç mekan düzenlemeleri ve kullanım alanları, Lüleburgaz Belediyesi'nin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu proje ile şehir yaşamına değer katan, estetik ve fonksiyonel yapılar üretmeye devam ediyor. Projelerimizle sürdürülebilir, modern ve konforlu yaşam alanları yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Proje Detayları:

Lokasyon: Kırklareli/Lüleburgaz
Müşteri: Lüleburgaz Belediyesi
Yüzölçümü: 9 m²
Montaj Süresi: 4 gün
Adet: 1 adet 

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla