Kırklareli Babaeski Belediyesi Başkanlığı Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü Engelli Wc-Çiftli Wc-Duş Kabinleri

  • Anasayfa
  • Projeler
  • Kırklareli Babaeski Belediyesi Başkanlığı Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü Engelli Wc-Çiftli Wc-Duş Kabinleri
Kırklareli Babaeski Belediyesi Başkanlığı Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü Engelli Wc-Çiftli Wc-Duş Kabinleri

Babaeski Belediyesi için engelli bireylerin günlük yaşamda karşılaştığı zorlukları en aza indirme amacıyla engelli wc kabin modelleri projesini başlattık. Bu projenin odak noktası, Babaeski şehir merkezindeki belirli noktalara yerleştirilemiş 6 adet engelli dostu wc ve duş alanları bulunan yapılardır. Her bir yapı, 210 x 210 ölçülerinde 4 metrekarelik bir alana sahip olacak şekilde tasarlanacak ve 9 gün süren bir montaj süreciyle hayata geçirilmiştir. Projemiz, modern taşınabilir yapılar konusunda uzman olan markamızın deneyimi ve uzmanlığı ile desteklenmektedir. Engelli bireylerin rahatlıkla kullanabileceği, güvenli ve erişilebilir mekanlar oluşturmak amacıyla özel olarak tasarlanan bu kabinler, sadece işlevsellikleriyle değil aynı zamanda estetik ve ergonomik tasarımlarıyla da öne çıkacaktır.

Projenin temel amacı engelli bireylerin günlük yaşamda daha fazla bağımsızlık kazanmalarına olanak tanımak ve toplumsal farkındalığı artırmak ve engelli bireylerle dayanışmayı teşvik etmektir. Bunların yanında şehir merkezindeki genel erişilebilirliği artırmaktır. Bu proje, Babaeski Belediyesi'nin sosyal sorumluluk ve şeffaflık ilkeleriyle uyumlu olarak hayata geçirilmiştir. Engellilerin kullanımı için hazırlanan bu proje, markamızın taşınabilir yapı alanındaki uzmanlığı ile Babaeski'nin sosyal altyapısını güçlendirmiş, yaşam kalitesini artıracak ve herkesin şehri rahatlıkla kullanabilmesini sağlamıştır.

Proje Detayları

Proje Tarihi: 03.07.2022 - 12.07.2022
Proje Sahibi: Babaeski Belediyesi
Lokasyon: Kırklareli
Alan: 210 x 210 (4 m²)
Süre: 9 gün
Yapı adeti: 6 adet

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla