Hicri Ercili Tersanesi

Hicri Ercili Tersanesi

Projemiz, kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlar ve en kaliteli malzemeler kullanarak 3 katlı bir ofis ve soyunma odası kompleksi inşa ettik. Proje, 3 katlı olup, zemin katta 8 adet ofis konteyner, 1. katta 8 adet soyunma odaları ve 2. katta da aynı şekilde 8 adet soyunma odaları bulunmaktadır. Ayrıca, projenin güvenli ve hızlı bir şekilde erişim sağlamak için 3 adet çıkış merdiveni içermesi planlanmıştır. Yapının üzerine çatılar monte edilmiş ve yürüme yolları oluşturulmuştur.

Projenin üretimi için 15 günlük bir süre tahsis edilmiştir. Üretim sürecinde, kalite kontrol ve güvenlik önlemleri sıkı bir şekilde takip edilmiştir. Proje sahasına getirilip montaj işlemine başlanacaktır. Konteyner Montaj süreci 10 gün içinde tamamlanmıştır ve katlar arası bağlantılar, elektrik tesisatı, su tesisatı ve diğer gerekli ekipmanlar monte edilmiştir. Görüldüğü üzere kapsamlı bir proje olmasına rağmen projeyi hızlı bir şekilde tamamlamayı başardık. Betonarme yapılara göre daha çevre dostu bir yapı üretmeyi ve ihtiyaca göre kolayca genişletilebilir veya yeniden düzenlenebilir bir yapı sunmayı hedefledik. Bütün bunların içerisinde olduğu uygun fiyatlı yapı çözümleri sunduk ve müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve işyerlerini verimli bir şekilde yönetmek için modern ve pratik bir çözüm sunduk.

Proje Özellikleri;

  • Proje 3 katlıdır.
  • Zemin katta 8 adet ofis
  • 1. Katta 8 adet soyunma odası
  • 2. Katta 8 adet soyunma odası
  • 3 adet çıkış merdiveni 
  • Yürüme yolları

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla