Edirne Depoculuk AŞ.den Nova Tercihi

Edirne Depoculuk AŞ.den Nova Tercihi

Edirne Depoculuk AŞ'nin talebi üzerine hazırlanan bu proje modern depolama ihtiyaçlarına uygun, estetik ve fonksiyonel bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır. Projede, 42 m²'lik bir alana sahip olan depo, 2 adet 300*700 boyutlarında özel tasarlanmış konteyner ile üretilmiştir. Bu konteynerler, dayanıklılıkları ve modüler yapıları sayesinde hızlı bir şekilde monte edilmiş ve depo alanınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Modellerimizin modüler yapısı sayesinde, proje hızlı bir şekilde tamamlanacak ve iş sürecinizde minimal kesintiye neden olacaktır. Ayrıca modern ve şık bir tasarıma sahip prefabrik yapılarıyla depo alanınıza estetik bir değer katacaktır ve depolama alanınızı ihtiyacınıza göre özelleştirmenizi sağlayacak, böylece depo içindeki düzeni en üst düzeye çıkaracaktır. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde, Nova Projesi ile depo alanınız uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilecektir. Projemizin tamamlanmasıyla birlikte, Edirne Depoculuk AŞ'nin depolama alanları modern, fonksiyonel ve estetik bir görünüme kavuşmuştur. Sizlerde modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Proje Detayları

Proje Başlangıç Tarihi: 18.01.2023
Proje Tamamlanma Tarihi: 25.01.2023
Müşteri: Edirne Depoculuk AŞ
Yer: Edirne
Proje Alanı: 42 m²
Konteyner Boyutları: 300x700
İş Süresi: 7 gün
Kullanılacak Yapı Sayısı: 2 adet

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla