Çolakoğlu Metalurji A.Ş. için Özel Üretim Kabin

Çolakoğlu Metalurji A.Ş. için Özel Üretim Kabin

Çolakoğlu Metalurji A.Ş'nin talebi üzerine hazırlanan modelimiz estetik, fonksiyonellik ve özel ihtiyaçları karşılamayı amaçlayan özel bir yapı projesidir. Çolakoğlu Metalurji'nin ihtiyaçlarına yönelik panel kabin modelimizi ürettik. Proje kapsamında, 15 m²'lik alana sahip olan ve 300x500 boyutlarına uygun özel tasarlanmış bir yapı üretilmiştir. Bu yapı, özel fonksiyonları, estetik tasarımı ve hızlı montaj özellikleri ile dikkat çekmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan modelimiz müşterimizin özel gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak biçimde üretilmiştir. Modelimizin modüler yapısı sayesinde, proje hızlı bir şekilde tamamlandı ve iş sürecinde neredeyse kesintiye neden olmadı.

Özel tasarım sayesinde iç düzenini müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirmesine olanak tanıyacak, böylece iş süreçleri daha etkili bir şekilde yönetilmesine imkan tanıyacaktır. Kullanılan malzemelerin üstün kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde, modelimiz uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilecektir. Projemizin tamamlanmasıyla birlikte, modelimiz müşterimizin modern, fonksiyonel ve şirketin özel gereksinimlerini gidererek kullanılacaktır. Projenin, daha etkili ve verimli bir çalışma alanı sunmayı ve kış mevsiminde kullanılması amaçlandığı için oldukça dayanıklı malzemelerle üretilmiştir. Sizlerde diğer modellerimiz için bilgi veya fiyat teklifi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Proje Detayları

Müşteri: Çolakoğlu Metalurji A.Ş.
Proje Başlangıç Tarihi: 05.08.2023
Proje Tamamlanma Tarihi: 06.08.2023
Yer: Kocaeli Dilovası
Proje Alanı: 15 m² (300*500)
İş Süresi: 1 gün
Yapı Sayısı: 1 adet
Yapı Boyutları: 300x500

Bizimle İletişime Geçin
Fırsatlardan İlk Siz Haberdar Olun

Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek, kabin ve prefabrik dünyasında gelişen fırsatlardan haberdar olmak, kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerinizi Girin
Whatsapp ×
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sohbete Başla