Tuvalet Kabini

Ergonomik yapısı ve özel tasarımıyla birçok farklı alanda rahatlık bir kullanım imkanı sağlayan tuvalet kabini çeşitleri, özel yalıtımı ile koku yapmama avantajı sunmaktadır. İhtiyaca bağlı olarak tekli ya da daha fazla sayıda tuvalet tasarımı ile zengin malzeme ve aksesuarları eşliğinde, bu seyyar kabinler anında kurulum şansı sunmaktadır. Özellikle inşaat sektörü başta olmak üzere birçok üretim alanlarında yoğun şekilde kullanılan tuvalet kabini, sağlam alt yapı tesisatı ve bütün farklı mevsimlere karşı güç direnç sunan malzeme yapısı sayesinde; uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır.

Farklı Alanlarda Güven İçerisinde Kullanım İmkanı Sağlayan Tuvalet Kabini

Boyutlarına göre değişik ölçeklerde tasarımı gerçekleştirilen tuvalet kabini modelleri, günümüzde birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Belediye ve sosyal tesislerde, park ve bahçe alanlarında, spor organizasyonlarında; fuar alanları ile kongre veya seminerlerde de kullanışlı bir yapı olarak değerlendirilmektedir. Şehir mimarisine uygun ideal çözümler sunan portatif yapısı ile rahatlıkla kurulum imkanı sağlayan tuvalet kabini çeşitleri, ısı ve ses yalıtımı ile özel ihtiyaçların giderilmesine rahat bir olanak sunmaktadır. Uluslararası standartlara bağlı kalınarak alüminyum profilden ve özel hammadde yapısı ile hazırlanan kabinler, aynı zamanda kokuyu önler.

İhtiyaca Bağlı Olarak Özel Tasarımlı Tuvalet Kabini

Kullanım gösterilecek alana göre üretimleri farklı ölçeklerde hazırlanan tuvalet kabini, yüksek kalite malzemesi ile uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Farklı tasarımlarda ve değişik ebatlarda üretimden geçen bu kabinler, aynı zamanda hava alma özelliği sayesinde gün içerisinde sorunsuz, yoğun olarak değerlendirilebilir. Elektrik ve su tesisatları, kullanışı kapısı ve havalandırma seçenekleri ile sağlam yalıtım sistemleri altında bu kabinler, prefabrik olarak birçok değişik alanda ergonomik olarak kullanılabilir. Çok uygun fiyatlarla tuvalet sayılarına bağlı olarak kullanılacak alana göre seçim yapmak suretiyle hemen sipariş verilebilir.