Panel Kabin

Pratik çözümler sunan ve hızlı kurulumu ile yaşam alanlarında veya özel sektörde hayatı kolaylaştıran panel kabin modelleri, günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özellikle ergonomik yapısı, hafifliği ve kolay montajı yapılır avantajı sayesinde, hızlı şekilde kurularak hemen kullanılabilir hale getirilmektedir. Çatı ve duvar panelleri sandviç panel malzemelerden imalatı gerçekleştirilen kabinler, uzman bir kadro bünyesinde profesyonel plan ve program ile hazırlanarak sunulmaktadır. Güçlü alt yapı tesisatı ve elektrik armatür eklemesi ile gece ya da gündüz bütün değişik alanlarda güvenli kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı panel kabin modellerinin bütün farklı mevsimlerde kullanılmasına fırsat tanımaktadır.

Panel Kabin Modellerinin Farklı Avantajları

Estetik yapısı ve geniş iç hacmi ile görevlerin rahatlıkla işlerini gerçekleştirmesine olanak tanıyan panel kabin modelleri, yanında birçok nitelikli avantajlar sunmaktadır.

  • Çevre dostu bir ürün olarak geri dönüşüm imkanı verir.
  • Strafor köpük ham madde kullanımı ile ısı ve ses yalıtımı sağlar.
  • Nakliyesi oldukça kolaydır ve aynı kolaylıkla temizlenebilir.
  • Görevlerin sayısına ve alanın yoğunluğuna bağlı olarak değişik ebatlarda tasarım haline getirilebilmektedir.
  • Geniş açılı camları sayesinde bütün alan rahatlıkla kontrol edilebilir.

Geniş Bir Kullanım Alanına Sahip Panel Kabinler

Günümüzde uluslararası standartlara bağlı kalınarak birinci sınıf malzeme yapısı altında üretimden geçen panel kabin modelleri, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Park, plaj ve fuar alanları; soyunma ve giyinme kabinleri ile polis ya da askerlerin nöbet tutması adına tamamen kaliteli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Özel izolasyon yapısı sayesinde ve nitelikli alt yapı tesisatı ile görevli kişiler, uzun bir süre bulunduğu noktadan işlerini yüksek bir performans altında gerçekleştirebilir. Çok uygun fiyatlarla isteğe bağlı olarak değişik görsellerde ve ölçülerde panel kabin modelleri sipariş verilebilir.