Engelli Wc

Özellikle şehir yaşamı içerisinde tuvalet ihtiyacı, engelli ve yaşlı insanlar için çok daha büyük bir önem taşımaktadır. Bu yüzden onların yaşam standartlarını düşürmeden rahatlıkla kullanabilecekleri şehir mimarisine uygun engelli wc çeşitleri bulunmaktadır. Elektrik ve su altyapı tesisatı ile zengin aksesuar seçenekleri dahilinde üretimden geçen bu prefabrik tuvalet modelleri, üstelik engelli ve yaşlı insanların özel ihtiyaçlarını kolayca giderebilmesi için, dayanak kısımları ve diğer pratik kullanım malzemeleri detaylı biçimde engelli wc içerisine yerleştirilmiştir. Onların da hayat içerisinde günlük yaşama daha iyi ayak uydurmaları adına özel bir üretimden geçen bu tuvaletler, ergonomik yapısı ve hafifliğiyle rahatlıkla montaj imkanı da sunmaktadır.

Engelli Ve Yaşlılar İçin Özel Tuvalet

Yaşlı ve engelli insanların tuvalet ihtiyacını kimseden yardım almadan gerçekleştirmelerine olanak tanıyan engelli wc çeşitleri, ısı ve ses yalıtımı; koku yaymayan sağlam malzeme üretim yapısı ile rahatça kullanılmasına fırsat sunmaktadır. Kompozit kaplama ile sandviç tasarımı altında hazırlanan bu ürünler, engelli ve yaşlı insanlar için özel aksesuar seçimi yapılarak kurulumu sağlanmış ürünlerdir. Sağlık açısından farklı problemleri olan insanların kullanacağı şekilde evrensel olarak hazırlanmış tuvaletler, şehir mimarisine uygun; yaşam standardını yukarıya çekecek zengin aksesuar tasarımı ile hazırlanmıştır.

Yaşlı Ve Engelli İnsanların Yaşama Ayak Uydurması İçin Özel Tasarımlı Engelli Tuvaletler

Hem yoğun şehir içinde hem kırsal kesimlerde hem de özel organizasyonlar ile birlikte farklı iş alanlarında kullanım imkanı sağlayan engelli wc modelleri, sağlık problemleri yaşayan insanların yaşama ayak uydurarak; özel ihtiyaçlarını pratik şekilde gidermeleri için özel bir tasarımı altında hazırlanmıştır. Alüminyum profilden özel hammadde ile hazırlanan ve tüm elektrik ile su tesisatı detaylı şekilde tasarım haline getirilmiş bu engelli tuvaletler, değişik sağlık sorunu yaşayan insanlar için ihtiyacı olan tüm aksesuarlarla donatılmıştır. Çok uygun fiyatlarla güven içerisinde hemen sipariş verilebilir.