Wc Duş Kabini

İsteğe bağlı olarak farklı avantajlar sunan wc duş kabini değişik sayılarıyla üretimden geçerken, en ideal çözümü sağlamaktadır. Üstelik ihtiyaca uygun eklenen wc sayesinde, seçenekli ve geniş bir kullanım fırsatı elde edilebilir. Pisuvar, engelli ya da alaturka ve alafranga seçenekleri dahilinde üretimleri gerçekleştirilen kabinler, ergonomik yapısı sayesinde ise her alana kurulabilmektedir. Zengin bir alt yapı tesisatı ile tasarımdan geçtiği için wc duş kabini modelleri, büyük bir ayrıcalığa sahiptir. Elektrik ve su tesisatı, lavabo ve ayna detaylarıyla zengin bir aksesuar altında, prefabrik olarak hazırlanmış şekilde kurulumları yapılmaktadır.

Özel Siparişe Göre Hızlı Teslim Wc Duş Kabini Ürünleri

Özel olarak stoklarla üretim gerçekleştirildiğinden dolayı wc duş kabini hızlı teslimat seçeneği ile sunulmaktadır. Uluslararası standartlara bağlı kalınarak yurtiçi ve yurtdışı ulaşım imkanı verilen bu kabinler, kısa süre içerisinde kolaylıkla montaj olanağı sağlar. Zengin aksesuar ve tesisat seçenekleri, bütün farklı mevsimlere karşı kullanım imkanı ve özel yalıtım kalitesi sayesinde güvenli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Tamamen birinci sınıf kaliteli malzeme yapısı altında alüminyum profilden hazırlanan wc duş kabini çeşitleri, kullanılacak alana bağlı olarak ihtiyaca göre sipariş verilebilir. Bay ve bayan kullanıma uygun şekilde değişik yönlerden kapı girişi seçeneği ile tasarımdan geçen bu kabinler, yüksek kaliteli hammadde ve aksesuar malzemesi ile üretilmektedir.

Her Alanda Pratik Kullanım İmkanı

Özel fuar ve organizasyonlarda, plajlarda; birçok değişik tesislerde, inşaat ve benzeri gibi üretim alanlarında pratik bir kullanım şansı sunan wc duş kabini, tesisat kalitesinden, kapı ve menfez pencerelerine kadar titiz bir işçilikle ele alınarak üretimden geçmektedir. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım ile koku yapmayan özelliği sayesinde hem tuvalet hem de duş güven içerisinde her alanda değerlendirilebilir.