Bekçi Kulübeleri

Her açıdan rahat bir kullanım imkanı sağlayan ve çalışanların işlerini sorunsuz olarak gerçekleştirmesine olanak tanıyan bekçi kulübesi çeşitleri, denetleme ve gözetleme konusunda etkin bir katkı sunmaktadır. Birinci sınıf kalite hammadde yapısı altında tasarımı gerçekleştirilen bu kulübeler, tüm hava koşullarına karşı direnç gösteren, paslanmayan ve çürümeye karşı dayanıklı bir yapı altında üretimden geçmektedir. Özellikle ısı ve ses izolasyonu sayesinde gece ya da gündüz rahat bir kullanım şansı sunulur. Kullanım alanlarının amacına ve görevli sayısına bağlı olarak, farklı ebatlarda bekçi kulübesi modelleri tercih edilebilmektedir.

Farklı Alanlarda Rahat Bir Kullanım İmkanı

Hafif tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde taşınabilir özelliği ile her yerde rahat bir kullanım fırsatı sunan bekçi kulübesi modelleri, aynı zamanda alt yapı tesisatı gibi etkenleri sayesinde özellikli bir kullanım şansı sunmaktadır. Günümüzde birçok farklı alandaki giriş çıkışların kontrollerinin denetlenmesi ve yasadışı durumları, geniş pencere açısı ile anında görme şansı vermektedir. Kısa süre içerisinde montajı gerçekleştirilen bekçi kulübesi çeşitleri, iç ve dış zemin kaplama özellikleri altında dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım imkanı vermektedir. Ayrıca görevlilerin sayısına ve alana yoğunluğuna bağlı olarak, değişik ebatlarda tasarım haline getirilmiş kulübeler den bir seçim gerçekleştirilebilir.

Tüm Detaylı Özellikleri İle Güven İçerisinde Kullanım İmkanı

Özel dış duvar, zemin ve tavan tasarımı; ses ve ısı yalıtımı, özel elektrik tesisatı gibi detaylı özellikleri sayesinde güven içerisinde değerlendirme imkanı sunan bekçi kulübesi, uluslararası standartlarda hazırlanmış olarak her yerde kullanılabilmektedir. Farklı kurulum ve kuruluşlarda, sosyal tesislerde, fuar ve farklı organizasyon alanları ile site ve stat bekçisi olarak da değerlendirilebilir. Özellikle elektrostatik toz boyalı ve alüminyum profiller kullanılarak hazırlanmış genel tasarımı ile kapı ve pencereleri sayesinde, gün içerisinde kontrollerin daha düzenli şekilde yapılmasına fırsat sunmaktadır.