Bekçi Kabini

Uluslararası kalite standartları altında üretimi gerçekleştirilen bekçi kabini çeşitleri, ergonomik tasarımı ve hafifliği, rahatlığıyla her yere montajı gerçekleştirilmektedir. Değerlendirilecek alana ve çalışanların sayısına bağlı olarak farklı ölçülerde ve ebatlarda tasarım haline getirilmektedir. Ayrıca detaylı olarak güneşlik ve cam kepenk seçenekleri de bekçi kabini modellerine eklenmektedir. Farklı hava koşullarına karşı bu sayede özel bir güvenlik sağlayan bu kabinler, geniş açılı pencereleri sayesinde ayrıca daha rahat bir denetleme imkanı sunmaktadır.

Detaylı Özellikleri İle Rahat Bir Kullanım İmkanı Sağlayan Bekçi Kabini

Bütün farklı bekçi kabini modellerinde priz ve sigorta kutusu bulunmaktadır. Sağlam alt yapı tesisatı, zemin; tavan ve iç ve dış malzeme yapısı ile dayanıklı bir kullanım imkanı sunarlar. Estetik ve modern bir yapı altında tasarımları gerçekleştirilen bu ürünler, kullanım alanda göze hoş gelen bir tarz da sunmaktadır. Isı ve yalıtım açısından izole edilmiş bu özel bekçi kabini modelleri, üstelik özel boyama sistemleri sayesinde herhangi bir koku ortaya çıkarmaz. Tamamen profesyonel bir anlayış içerisinde özel üretim hattından geçen bu kabinler, ileri teknoloji ile donatılmış olarak uzun ömürlü bir kullanım şansı vermektedir.

Farklı Alanlarda Rahatlıkla Kullanım İmkanı

Ergonomik yapısı ve hafifliğiyle kolayca her yere montajı gerçekleştirilen bekçi kabini modelleri, hemen uyum sağlayarak yoğun alanlarda profesyonel bir denetleme ile güvenlik imkanı sağlar. Görevlilerin tüm ihtiyaçlarını giderecek nitelikte zengin özellikleriyle hazırlanmış bu kulübeler, ayrıca elektrik aydınlatma armatürleri ile gece ya da gündüz rahatlıkla değerlendirme imkanı sağlamaktadır. Çok uygun fiyatlarla mekanı yapısına ve güvenlik görevlilerin sayısına göre bir seçim gerçekleştirilebilir. Elektrostatik toz boyalı alüminyum profilden hazırlanmış cam ve kapıları, iç ve dış kalın; sağlam kaplamaları ile bekçi kulübeleri her alana uyumlu şekilde çalışma imkanı sunmaktadır.